4:0
- : -
Česko WU19
Česko WU19
branky (asistence): 04:01 Barbora Sedláčková (Michaela Kubečková), 10:05 Markéta Vrlíková (Eliška Planková), 41:11 Eliška Planková (Lenka Faltusová), 43:39 Markéta Vrlíková (Markéta Svačinová), 45:23 Vendula Beránková, 57:43 Tereza Peštová
branky (asistence): 11:59 Nicole Capatt (Ronja Bichsel), 14:25 Ronja Bichsel (Selma Bergmann), 28:17 Andrea Wildermuth

Česko WU19 - Švýcarsko WU19 6:3
5. Barbora Sedláčková, 11. Markéta Vrlíková, 42. Eliška Planková, 44. Markéta Vrlíková, 46. Vendula Beránková, 58. Tereza Peštová - 12. Nicole Capatt, 15. Ronja Bichsel, 29. Andrea Wildermuth; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 192; zásahy brankářů: Petra Klečková 19 - Livia Werz 29; po třetinách: 2:2, 0:1, 4:0;
60:00
Češky dokázaly ve třetí třetině nastřílet 4 branky a tím pádem otočit zápas ve svůj prospěch. Nutno dodat, že Švýcarky byly celý zápas včetně třetí třetiny vyrovnanými soupeřkami našim hráčkám. Po dnešku je to tedy 2:0 na zápasy pro Češky a zítra od 10 hodin se budou Švýcarky snažit o čestný bod. Pokud zahrají stejně jako dnes, nebo potvrdí stoupající tendenci jejich výkonu, bude se určitě na co dívat. To je pro dnešní večer ode mě vše a pokud zůstanete našemu přenosu věrni, těším se s Vámi zítr
60:00
Počet střel ve třetí třetině 9:4
60:00
Celkový počet střel v zápase 34:22
60:00
59:00
Peštová měla šanci na hattrick, ale přestřelila. Češky dore brání a nepouští soupeřky do další powerplay.
57:43
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Tereza Peštová bez asistence (6:3).
57:43
Peštová dobře v obraně vybojovala balonek a sama si z poloviny hřiště vystřelila do prázdné branky.
57:20
Češky se na chvíli z tlaku vymnily, ale Švýcarky opět útočí.
56:24
Švýcarky to zkouší v šesti hráčkách do pole.
56:23
Timeout Švýcarsko WU19
55:00
Hře v této fázi dominují obrany a přechod do útoku trochu vázne na obou stranách, šancí je po málu.
52:20
švýcarky teď vystřelily hned z několika pozic, Češky ale bránily v dobrém bloku a balonek na golmanku nepustily. S přechodem do útoku je to v posledních minutách ale trochu horší. Švýcarky nepříjemně napadjí hodně vysoko hned po rozehrávce.
51:10
Švýcarky teď zamkly naše hráčky na jejich polovině a díky tomu, že Češkám nevyšly dva přechody do brejku, tak mají trvalejší tlak.
49:10
Na konci naší přesilovky byly nebezpečnější hostující hráčky, kdy se dvakrát hnaly do přečíslení, ale obránkyně si s nimi poradily.
48:00
Beránková namlsaná golovou střelou to opět dvakrát zkusila, ale tentokrát se balonek přes skrumáž před brankou ke golmance nedostal.
46:54
Vyloučen hráč Anina Beck družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za sekání.
45:23
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Vendula Beránková bez asistence (5:3).
45:23
A je to už o dvě branky. Češky se dostaly do tlaku a Beránková si potahla balon na půlce skoro přes celou šířku hřiště a nakonec vystřelila křižně k tyčce. Golmanka se již přesouvala se všemi hráčkami na druhou stranu a bylo tam tedy akorát místo pro tuhle přesnou střelu.
43:39
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Markéta Svačinová (4:3).
43:39
První lajna opět trochu více podtrhla výkon v dnešním utkání. Rychlý přechod do útoku soupeřky trochu zbrzdily, ale naše hráčky balonek udržely a na dvě přihrávky se dostal k Vrlíkové, která prostřelila golmanku pod rukou k tyčce.
42:00
švýcarky se hned snažily odpovědět, ale v klíčové chvíli jedna z nich v zakončení příšla o balonek. To byl důležitý zákrok naší obrany.
41:11
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Planková, asistoval Lenka Faltusová (3:3).
41:11
A je vyrovnávno! První formace je za svou aktivitu v dnešním zápase odměněna krásnou brankou, kterou střelou skoro z nulového uhlu trefila krásně pod horní tyčku Planková.
40:00
40:00
Druhá třetina na tempu maličko ubrala, ale stále se hraje hodně útočný florbal z obou stran. Švýcarky překlopily chytrou střelou vedení na svoji stranu a češky tedy musí zabrat, aby jednobrankové manko smazaly. Zda se jim to podaří, zjistíme v poslední třetině, která slibuje zajímavou zápletku.
40:00
Počet střel ve druhé třetině 13:8
40:00
38:01
Češky měly po návratu Svačinové možnost přesilovky, lae také nic kloudného nevymyslely. Naopak na koci se po ztrátě Beránkové dostaly soupeřky do protiútoku, ale obrana se stačila velice rychle zformovat.
36:06
Vyloučen hráč Andrea Wildermuth družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:40
Češky se dobře pohybovaly ve formaci a Švýcarkám zatím prakticky nic nedovolily. Ty jen přihrávají míček kolem celé útočné poloviny.
34:30
Vyloučen hráč Markéta Svačinová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
33:50
Na hřišti se značně přitvrdilo. Na první pohled křehké dívky si tedy vůbec nic nedarují a pěkně to tu jiskří.
32:00
Češky teď dobře vystřelily z větší vzdálenosti, protože před hostující golmankou clonily dvě hráčky v souboji. Střela šla k tyčce, ale Werzová ale předvedla krásný tygří skok a zabránila této velmi nadějné střele.
30:52
Češky se zdají být z nepříznivého vývoje utkání trochu nervozní a Švýcarky tedy znovu útočí. Klečková, ale tentokrát odolala.
28:17
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Andrea Wildermuth bez asistence (2:3).
28:17
Wildermuthová si dobře vyběhla dva kroky od mantinelu a vyslala střelu nad nohu na zadní tyčku, kterou Klečková přes dvě hráčky před sebou absolutně nemohla vidět.
27:51
Faltusová je i ve druhé třetině hodně aktivní a její lajna celkově hraje velmi dobře. Teď se dostala k další střele, kterou ale golmanka dobře pokryla.
25:55
Češkám se dobře daří přechod na útočnou polovinu, kde se ale oproti včerejšímu zápasu nesnaží svoje soupeřky zamknout a kombinovat, ale jdou na dvě/tři přihrávky rovnou do zakončení.
24:10
Beránková teď pěkně vypíchla balonek Švýcarkám při jejich přechodu do útoku a natáhla k pořádné ráně, se kterou si hostující golmanka trochu zažonglovala, nakonec ale balnek za svá záda nepustila.
22:00
A obraz hry se zatím nemění ani ve druhé třetině. Češky byly opět v šanci, ale hostující golmanka se tentokrát opravdu vyznamenala. Na druhé straně jedna z hostujících hráček jen o kousek nestihla doběhnout výhoz golmanky do brejku.
20:30
První šanci ve druhé třetině měla Pekárková, která pěkně vystřelila ze středu, ale hostující golmanka zasáhla hlavou a balonek vytěsnila.
20:00
20:00
Máme za sebou první třetinu hranou ve vysokém tempu a hlavně hodně na dopředu. Na obranu se myslelo jen v malých částech zápasu a na obou týmech je vidět hlad po golech Uvidíme, kolik branek nám přinese druhá třetina.
20:00
Počet střel v první třetině 12:10
20:00
18:37
Češky rozehrály klasický přesilovkový zámek a k pěkné střele natáhla Beránková, ale to je zatím po hříchu jediné, co naše hráčky vymyslely.
17:53
Vyloučen hráč Andrea Wildermuth družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za blokování hokejky.
17:00
Hra je opět trochu neurovnaná, holky hrají v tempu, ale dobře přistupují k hráčkám a očas si pomouhou drobným faulem.
14:25
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Ronja Bichsel, asistoval Selma Bergmann (2:2).
14:25
Bischelová to teď udělala opravdu náramně. Nejdřív si individuálně prohodila obránkyni a potom beckhandem poslala střelu přesně mezi nohama přesouvající se Klečkové.
13:30
Teď zase tlačí Češky. Zvláště první formace je opět nebezpečná, jejich pokusy ale létají často mimo branku.
11:59
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil Nicole Capatt, asistoval Ronja Bichsel (2:1).
11:59
Švýcarky rychle rozehrály deštník na útočné polovině a po pár přihrávkách se ke střele dostala Capatt, která trefila odkrytou část branky. Golmanka s tímhle nemohla udělat vůbec nic.
11:40
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Česko WU19 na 2 minuty za blokování hokejky.
10:05
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Eliška Planková (2:0).
10:05
Češky se usadily na útočné polovině a aktivní Faltusová vystřelila po výběhu z rohu. Před golmankou stojící Planková dobře věděla o Vrlíkové na druhé tyčce a odražený balon jí poslala pěknou přihrávkou, kterou již nebylo problém poslat do branky.
09:00
Máme za sebou trochu klidnější pasáž hry. Stále ve velkém tempu, ale s lepší prací v obraně na obou stranách.
06:50
Hraje se ve velmi vysokém tempu a týmy oproti včerejšímu zápasu hrají mnohem přímočařeji a a do zakončení. Na postupnou rozehrávku v první třetině rezignovaly. Výsledkem je spousta zábavy pro diváky a spousta nervů pro trenéry.
05:30
Faltusová teď byla v další šanci, ale opět branku nedala. Zatím je velice aktivní, ale chybí jí trocha štěstí při zakončení.
04:01
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Michaela Kubečková (1:0).
04:01
Po spoustě šancí se na obou stranách se nakonec prosazují Češky. Kubečková z pozice obránkyně natáhla ke střele, kterou před hostující golmankou tečovala Sedláčková přesně k tyčce.
03:40
A Faltusová si připsala další dvě velké šance. Ani jednu z nich však neproměnila.
02:50
Po chybách v naší rozehrávce měly Švýcarky 3 golovky během několika vteřin. Stav se ale nemění.
01:20
V tlaku začaly zápas Švýcarky, ale žádné kloudné zakončení nevymyslely. Naopak sama před brankou se objevila Faltusová, ale golmanka jí dobře zmenšila úhel a a Faltusová jí nedokázala prostřelit.
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko WU19: brankář: Livia Werz; hráči v poli: Luisa Cotti, Annique Meyer, Nicole Capatt, Karin Wenger, Andrea Wildermuth
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Markéta Kolářová, Markéta Svačinová, Lenka Faltusová, Markéta Vrlíková, Eliška Planková
00:00
Dobrý podvečer Vážení diváci. Vítám vás u dnešního online přenosu ze zápasu mezi týmy juniorek Česka a Švýcarska. Včerejší zápas dopadl 5:1 pro naše hráčky a jejich výkon opravdu nebyl špatný. Uvidíme, co přinese dnešní zápas. Začínáme v 18:00.