0:1
0:0
0:1
branky (asistence): 19:35 Šimon Kuczera (Dominik Eichner)
branky (asistence): 22:31 Luděk Ondráček (Vít Hrubý), 62:31 Jakub Mendrek (David Sládeček)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - itelligence Bulldogs Brno 1:2p
20. Šimon Kuczera - 23. Luděk Ondráček, 63. Jakub Mendrek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Štěpán Laja 23 - Filip Kuhn 11; po třetinách: 1:0, 0:1, 0:0, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: Ostrava - 0 , Brno - 3 .
65:00
Komentář trenéra hostů Jana Kadlece: Myslím, že jsme byli lepší, ale s hrou jsme spokojeni jen v první a třetí třetině. Ve druhé nás podržel gólman a pevně věřím, že jsme si góly schovali na play-off. Utkání mělo tempo i náboj.
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Chtěli jsme dnes definitivně pojistit postup, bohůžel po hrubé chybě v prodloužení jsme inkasovali. Nedá se nic dělat, musíme vyhrát na Kladně. Máme to svých rukou. Zápas byl těžký, více spíš taktický než pěkný. Díky za soupeři za útkaní.
62:31
62:31
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval David Sládeček (1:2).
62:24
Mendrek v dobré pozici ale trefuje jen Laju.
62:08
Zatím se hraje jen na jednu branku a domácí stále pod tlakem.
60:10
Hodně rychlý start a Laja málem inkasoval.
60:00
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 1 , Brno - 7
60:00
59:59
Dvě a půl minuty držení míčku za brankou Laji, nemohly určít vítěze v základní hrací době.
58:33
Domácí drží míček jen za brankou a nikam se očividně nehrnou.
56:55
Hrabal to zkusil "na Bolta". Ale jeho sprinterský choutek byl zastaven dřív, než začal.
56:08
Brnu se daří těžit z chybných rozehrávek, ale jen k zisku míčku. Větší šanci se zatím vytvořit moc nedaří.
55:03
Hala se už začla radovat z gólu, ale Eichner trefil jen boční síťku.
54:05
Ostrava se snaží napadat brněnskou rozehrávku ale míček putuje až moc rychle.
53:10
Eichner za vlastní brankou ale nemá komu nahrát.
52:24
Kuhn si teď po zaváhání svých hráčů, připisuje další úspěšný zákrok.
51:37
Hosté teď kombinují na vlastní polovině.
51:15
Timeout itelligence Bulldogs Brno
49:16
Laja teď z rukávu vytáhnul luxusní zákrok a zabránil skoro jistému gólu.
48:37
Ostrava poctivě odbránila tohle oslabení ale u míčku stále Buldoci.
47:04
Alkki stál na dobré pozici ale před ním bylo ještě dost hráčů na to , aby mu zblokovalo střelu.
46:29
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:46
Odložené vyloučení a hosté budou mít možnost další přesilovky.
43:53
Lipový s Kuczerou teď kombinují za brankou ale zatím se jim nedaří nic vymyslet.
40:41
Laja svým dlouhým výhozem hledal Hrabala, ale míček skákal moc rychle a dřív byl u něj hostující hráč.
40:01
Buly třetí části ve prospěch brněnských hráčů.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Ostrava- 6 , Brno - 7
40:00
39:55
Poslední vteřinky se dohrávají za brankou Ostravy.
38:52
A opět stejný scénář. Macháček na Sládka a ten vedle. Jeho proklínání po nepovedené střele hovořilo za vše.
37:21
Sládek dnes své mířidla moc neseřídil. Jeho únik po křídle skončil těsně pod světelnou tabulí.
36:23
Další tutovka na straně Ostravy, tentokrát jí měl na hokejce Hrabal. Povedlo se mu ale orazítkovat jen zadní mantinel.
35:26
Lipový viděl hodně pěknou skulinku pod Kuhnovou nohou ale v poslední chvíli stihl brněnský brankář zakročit.
34:05
Skrumáž před Kuhnem v závěru oslabení a zakončoval Eichner. Ale hlouček zakryl všechny možné trajektorie mířící na branku.
32:57
Brno hezky kombinuje ale koncovka už tak hezká není.
31:56
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
31:55
Hosté si to teď mohli krásně vyťukat až do prázdné branky ale poslední hráč co zakončoval, bohůžel minul branku.
30:43
Kladivo teď udeřil svou střelou na ostravskou branku ale Laja si na tento pokus počíhal.
29:28
Macháček teď hodně exkluzivně pobídl Sládka, ale ten mířil hodně vedle branky.
27:18
Brno zdá se zaplo o jeden rychlostní stupeň navíc a domácí tahají za kratší konec.
26:40
Lipový s Kuczerou teď vymýšli , kudma by se dal procedit míček.
25:09
Trulík se snažil prodat dopředu ale oranžová blokáda mu to dost důrazně znemožnila.
24:51
Hromádka teď svého "pejska" v oranžovém nedokázal ukočírovat , tak si musel pomoct faulem. Hrát bude Brno.
23:46
Trulík teď zkušeně vybojoval míček za brankou a nabil Zbořilovi, ale Kuhn byl připraven.
22:31
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Vít Hrubý (1:1).
22:30
A brněnská odpoveď je na světě.
20:47
Laja si hned ze startu sáhl na míček a drží tak vedení svého týmu.
20:01
U míčku Buldoci.
20:00
Střela do tyčky hráč Jakub Mendrek družstva itelligence Bulldogs Brno .
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 5 , Brno - 8.
20:00
19:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Dominik Eichner (1:0).
19:34
Kuczera trefuje přesně a Ostrava se dostává do vedení.
17:51
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
17:50
Heczko teď namazal svému soupeři ale z celé této šlamastiky nakonec vznikla přesilovka pro domácí borce.
15:54
Relativně hodně prostoru teď dostal Ondráček, který zakončil tvrdou střelou ale Laja byl připraven.
15:06
Možná se domácí konečně rozstříleli, tentokrát vypálil Šebesta ale jeho pokus skončil ztečován za mantinelem.
13:50
Hodně pěknou kombinaci teď vymyslel Klimscha a k zakončení se dostal Macháček, který trefuje jen helmu Kuhna.
12:52
Zbořil z poloviny natáhl ale střela mu vůbec nesedla.
10:52
Zatím tomu chybí pořádné zakončení na obou stranách.
09:20
A teď zámek Brna a domácí musí čelit mírnému tlaku.
07:55
Mendrek měl teď u mantineli trošku trable ale nakonec zvládl míček posunout na své obránce.
06:48
Domácí se to teď snažili vyťukat na polovině hřiště ale hosté přistupovali rychle ke svým hráčům a nic velkého nedovolili.
05:09
Hrubý poslal pěknou dělovku do horní poloviny branky ale domácí brankář si raději připsal zákrok , než inkasoval.
03:11
Jalový se teď sympaticky proháčkoval mezi obranou soupeře ale jeho zakončení Laju jen polechtalo na koleni.
02:16
Zatím se vůbec nic neděje a "čutá" se za brankou Ostravy.
01:01
Kuczera je teď zavřený za brankou a nemá komu rozdat míček., aspoň prozatím.
00:38
Coufal z úhlu ale moc vysoko.
00:10
Brno ale nenechalo soupeře ani rozehrát a už se ujímá kulatého "nesmyslu".
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácího FBC.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Lukáš Jalový, Jiří Bauer, Jiří Koutný, Josef Žižka, David Coufal
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Dominik Eichner, Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Petr Trulík, Filip Hrabal