2:2
- : -
FBC Start98
FBC Start98
branky (asistence): 18:10 Eduard Piňos (Ondřej Vavro), 20:46 Petr Stejskal (Ondřej Vavro), 27:53 Michal Chudina (Ondřej Vašíček), 47:36 Jiří Šrámek, 59:54 Petr Stejskal
branky (asistence): 00:36 Milan Fridrich (Petr Čihal), 01:11 Jiří Salava (Jakub Procházka), 10:04 Jan Novák, 11:42 Martin Pánek (Jiří Salava), 11:55 Martin Šindelář (Jan Novák), 13:59 Jan Novák (Petr Sláma), 25:04 Martin Šindelář (Petr Sláma), 39:48 Milan Fridrich (Petr Čihal), 57:08 Jan Novák (Martin Šindelář), 59:30 Martin Šindelář (Daniel Částek)

FBC Start98 - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:10
19. Eduard Piňos, 21. Petr Stejskal, 28. Michal Chudina, 48. Jiří Šrámek, 60. Petr Stejskal - 1. Milan Fridrich, 2. Jiří Salava, 11. Jan Novák, 12. Martin Pánek, 12. Martin Šindelář, 14. Jan Novák, 26. Martin Šindelář, 40. Milan Fridrich, 58. Jan Novák, 60. Martin Šindelář; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 2, Václav Zavadil 17 - Martin Beneš 20; po třetinách: 1:6, 2:2, 2:2;
60:00
Střely celkem: Start - 32, Znojmo - 29
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Václav Bučka: Znojmo nám v prvních patnácti minutách dalo florbalovou lekci, nejen z produktivity. Toto samozřejmě ovlivnilo další vývoj utkání. Věříme, že se z těchto chyb poučíme a do dalšího utkání nastoupíme z čistou hlavou. Děkujeme divákům, že dorazili a zůstali až do konce. Znojmu přejeme šťastný návrat domů.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jana Šťastníka: O výsledku utkání rozhodlo prvních patnáct minut. kdy jsme potrestali chyby soupeře. Poté už to nebylo z naší strany tak jak bychom si představovali. Oproti minulému zápasu v Lípě jsme ovšem o 100% zlepšili obranou fázy a to nám dnes přineslo tři body. Díky soupeři za utkání a onlinystovi, že na mě počkal ne jak v srdci severu kde si vyjádření hostujícího trenéra napísou sami.
60:00
Střely ve 3. třetině: Start - 11, Znojmo - 4.
60:00
59:54
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Stejskal bez asistence (5:10).
59:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Daniel Částek (4:10).
59:06
Po poslední brance hostů se utkání už pouze dohrává. Ale to neznamená, že hosté nemají šance. Domácí obrana si dnes nevybrala dobrý den.
57:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Martin Šindelář (4:9).
56:37
Přesilovka přinesla pouze dvě střely mimo branku.
55:03
Po sérií ostřejších zákroků je vyloučen hostující Šindelář. Přesilovka zatím bez vážnějšího ohrožení hostující branky.
54:30
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
52:15
Start měl teď tři výborné šanci, všechny ztroskotali na nepřesném zakončení
50:03
Zavadil dobrým zákrokem nohou nepustil do zakončení hostujícího Číhala.
49:48
Domácím dnes chybí rychlost, většinu rychlých protiútoků stihnout hosté doběhnout a ubránit.
47:36
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (4:8).
47:36
Šrámek sebral špatnou přihrávku hostů. Rozběhl se, natáhl a trefil se krásně na bližší tyč.
47:20
Domácí na balonku a nikam se s ním neženou nahrávají si na své půlce.
46:17
Haspeklo nebyl puštěn za míčkem, který si hodil do rohu a tak budeme mít volný úder.
45:24
Vavro vyběhl zpoza branky, zkusil střelu, ale netrefuje zařízení.
43:41
Vašíček provětral hostujícího brankáře. Ten se nenechal nachytat.
42:20
První dvě miuty třetí třetiny se nic zajímavého nedělo. Míček se potuloval za brankami nebo kolem středového kruhu.
40:10
Doufejme, že zlepšuující výkon domácích "plejerů" bude gradovat během třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely v 2 .třetině: Start - 10, Znojmo - 13
40:00
39:48
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich, asistoval Petr Čihal (3:8).
39:46
Hosté vykombinovali svou akci až do prázdné branky. Fridrich to měl vělice snadné.
39:20
Vavro zkouší dalekonosnou střelu. hostující Beneš s obtížemi vyráží na branku.
37:00
Hosté po delší době na balonku. Fridrich hned v nebezepečné šanci. Zavadil s přehledem kryje.
36:02
Standardní situace nejsou dnes Starťáckou devizou.
34:20
hra se nám poměrně dost kouskuje. oba tými si nedarují nic zadarmo a výhody, aby člověk pohledal.
33:24
Domácí opět kombinují na hostující polovině. Zkouší i střelbu ze všech pozic, chtělo by to více přesnosti, nebo štěstí.
30:46
Šrámek se toho nebál a zkusil bekhondovou střelu. Střela letí těsně vedle tyčky.
27:53
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Ondřej Vašíček (3:7).
27:53
Chudina na nic nečekal a nepřemýšlel. dva kroky za půlkou napřáhl ke střele a jeho přizemní střela se zastavila až v brance.
27:17
Opět zakončuje hostující Šindelář. Zavadil měl ale přpravené "betony" a střelu vyráží mimo tři tyče.
26:37
Haspeklo si našel odražený balon, zkusil vystřelit. Obrana jeho pokus blokuje.
25:41
Po nadějném začátku přišla studená sprcha. Z ojedinělé šance překonává Šindelář Zavadila a navyšuje. Přihrával mu Petr Sláma.
25:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Petr Sláma (2:7).
23:15
Velká šance hostů. Rakušan se hnal do úniku, zachraňuje Zavadil skvělým vyjetím.
22:15
Vypadá to jako by do druhé třetiny vyběhli jiný Starťáci. V šatně asi proběhla velká bouře.
20:46
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Stejskal, asistoval Ondřej Vavro (2:6).
20:10
Druhá třetina začíná stejně jako první. Doufáme že s jiným skóre než první.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Start - 9, Znojmo - 12
20:00
18:10
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Eduard Piňos, asistoval Ondřej Vavro (1:6).
18:10
Piňos měl dost času aby si připravil střelu a trefil levý horní růžek hostující branky. Asistence Ondra Vavro.
17:49
Domácí hráči jsou pod velkou deko, Stejskal právě zkazil jednoduchou přihrávku na Vavra a míček skončil za mantinelem.
15:37
Znojmo dnes přijelo do Prahy vvyučovat moderní florbal. Všude jsou první. Hrají jednoduše a stříli ze všech možných pozic.
13:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Petr Sláma (0:6).
13:59
Novák výborně trefil skákavou přihrávku a trefil se pod horní tyčku. Zavadilovi nepomohlo ani skvělé zmenšení střeleckého prostoru útočníkovi.
11:55
Timeout FBC Start98
11:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jan Novák (0:5).
11:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Pánek, asistoval Jiří Salava (0:4).
11:42
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Zavadil družstva FBC Start98
10:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák bez asistence (0:3).
10:04
Opět bídná přesilovka. Rakušan vystihl nahrávku a padí sám na branku. Udělal kličku do bekhandu a překonává Lupoměcha.
09:20
Uvidíme první přesilovku pro domácí. Hostující číhal sekal Jirku Vašíčka a jde si odpočinout.
08:42
Vyloučen hráč Petr Čihal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
07:59
Domácí si začínají vymaňovat z tlaku. Hosté právě odpálili míček z brankové čáry
06:37
Hru v poslední pár minutách kontroluje Znojmo. Domácí občas vyrazí do protiútoku.
04:25
Domácí se snaží rychle odpovědět, ale hostujíc obrana většinu střel zblokovala.
01:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Jakub Procházka (0:2).
01:11
Diváci ještě nestihli vstřebat první branku a Lupoměch opět vyndavá míček z branky. Tentokrát se prosadil Jiří Salava, asistence Jan Rakušan.
00:36
00:36
První protiútok Znojma a hned branka. Petr Číhal poslal balonek na rozběhlého Fridricha a ten zkusil střelu. Obrana jí zblokoovala, ale míček letí velkým obloukem až do domácí brány. Lupoměch bez šance.
00:10
Úvodní buly pro domácí a hra se hnned přesouvá na hostuující půlku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Karel Virgl, Filip Horák, Martin Pánek, Petr Sláma, Milan Fridrich
00:00
Line-up domácích FBC Start98: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Petr Haspeklo, Ondřej Vavro, Eduard Piňos, Tomáš Kiprov, Michal Pražák
00:00
Dobré nedělní odpoledne. Dnes se v Kunrtické arené utkají¨domácí Start98 proti TJ Znojmo Laufen CZ. Start potřebuje urvat ideálně všechny tři body, aby se udržel na příčce pro play-off.