2:1
3:1
5:1
- : -
branky (asistence): 02:44 Erik Šochman (Jiří Krečmer), 09:58 David Beneš (Vojtěch Mžyk), 35:53 Vojtěch Mžyk (Kamil Peřka), 37:44 Tomáš Třaska (Hynek Plášek), 39:06 Tomáš Třaska (David Beneš), 45:18 Pavel Kožušník (Martin Varta), 48:50 Tomáš Kozlík (Jan Piško), 52:24 Jakub Holeš (Pavel Bezděčík), 53:43 Pavel Kožušník (Martin Varta), 53:51 Pavel Bezděčík (Tomáš Třaska)
branky (asistence): 03:40 Lukáš Macálka (Jan Kolajta), 38:27 Tomáš Brom (Jan Grábl), 58:56 Zdeněk Habr (Roman Houbal)

Florbal PEGRES Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:3
3. Erik Šochman, 10. David Beneš, 36. Vojtěch Mžyk, 38. Tomáš Třaska, 40. Tomáš Třaska, 46. Pavel Kožušník, 49. Tomáš Kozlík, 53. Jakub Holeš, 54. Pavel Kožušník, 54. Pavel Bezděčík - 4. Lukáš Macálka, 39. Tomáš Brom, 59. Zdeněk Habr; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 220; zásahy brankářů: Pavel Kotula 28 - Jan Chrást 9, Filip Kejík 8; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Marka Fialy: Náš dnešní výkon nebyl hoden 1. ligy. Duchem jsme zůstali v Brně. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Věděli jsme, že přijede velmi dobrý soupeř, což se také na herní kvalitě projevilo. My jsme ustáli v 2. třetině tlak Brna a vstřelili jsme 2 góly, což byl takový malý zlomový bod utkání. Brno do nás dále bušilo, ale podržel nás v určitých fázích brankář. 3. třetina nám herně vyšla. Brno zkoušelo s výsledkem něco udělat a my jsme naštěstí dávali góly. Děkujeme soupeři za moc dobrou hru a přejeme jim štěstí do dalších zápasů. Děkujeme divákům za návštěvu a
60:00
Počet střel za 3. třetinu: Domácí-13, Hosté-13.
60:00
58:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (10:3).
58:56
Habr dostává přihrávku od Houbala a využívá šance.
53:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Tomáš Třaska (10:2).
53:51
Bezděčík nedává sebemenší šanci Kejíkovi a proměňuje.
53:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Martin Varta (9:2).
52:24
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Pavel Bezděčík (8:2).
52:24
Holeš dostává přihrávku od Bezděčíka a Kejík dostává "jesle".
52:17
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:11
Havířov je aktivnější a a balónek se dostává stále častěji na brněnskou půlku.
48:50
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
48:50
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Jan Piško (7:2).
48:50
Kozlík dostává přihrávku na soupeřovu půlku, vybojovává rozehrávku z rohu a Havířov toho využívá.
47:30
Hauser posílá na Ondráčka, který ale bránu netrefuje.
46:30
Vlach posílá přihrávku na Mžyka, který míjí bránu, balónek letící do rohu zachytává Peřka, který přestřeluje.
45:18
45:18
Kožušník zakládá přihrávku s Krečmerem a po krátké chvíli Kožušník vráží balónek do brány.
44:25
Kozlík dostává přihrávu na střed, střílí, ale trefuje Kejíka, který je připraven.
43:54
Brno je o kousek aktivnější než Havířov.
43:00
Kotula chytá balónek a zabraňuje tak jakékoliv další akci Brna.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrává Brno.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí-7 , Hosté-10.
40:00
39:06
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Třaska, asistoval David Beneš (5:2).
38:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jan Grábl (4:2).
38:21
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
37:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Třaska, asistoval Hynek Plášek (4:1).
37:44
Třaska vybíhá z rohu brány střílí na bližší tyč a proměňuje.
35:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Kamil Peřka (3:1).
35:53
Mžyk dostává přihrávku na střed, střílí obloukem a brankář nemá jedinou šanci gólu zabránit.
34:50
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou a oba týmy drží balónek v poměru 50/50.
31:45
Veselý přijímá přihrávku, snaží se poslat cross, ten ale konči za mantinelem.
31:07
Vyloučen hráč Vojtěch Mžyk družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:22
Brno se snaží pomocí přihrávek dostat k havířovské bráně, ale obránci jsou připraveni přihrávky blokovat.
28:50
Kotula perfektním zákrokem vyráží střelu Houbala, vyražený balónek chytá, avšak rozhodčí píská výhodu pro Brno, které získává rozehrávku z rohu.
27:03
Plášek uklidňuje situaci před domácí bránou a vyhazuje balónek pryč z velkého brankoviště.
26:03
Varta přerušuje akci Brna, vrhá se do protiútoku společně s Kožušníkem, avšak Chrást je připraven zakročit.
24:28
Brno se zdá být aktivnější a využívá všech šancí, kterých lze.
22:30
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
22:30
Kolajta provádí krásnou kličku mezi obráncem, běží dál, ale jeho akce končí seknutím Kučery do jeho čepele.
21:20
Havířov je zatím aktivnější a hra se odehrává častěji na soupeřově půlce.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrává Brno.
20:00
20:00
Počet střel za první třetinu: Domácí-7, Hosté-8.
20:00
19:30
Houbal, přihrává Vojtíškovi, který střílí, ale trefuje pouze osvětlení na stropě.
18:43
Houbal s Řeháčkem mají rozehrávku, Houbal zkouší střelu obloukem, která je avšak zblokovaná.
17:40
Havířov si vyměnuje přihrávky a stále se zkouší něco vymyslet.
14:45
Šochman s Vartou se snažili něco vymyslet, ale brněnští obránci jim jejich spolupráci zabránili.
13:49
Mžyk běží po křídle, získává výhodu, kterou Havířov využívá z rohu u soupeřovy brány.
12:50
Havířov vyhledává situaci jak se probojovat k soupeřově brance, avšak Brno jim zatím nedává šanci.
11:55
Hauser dokázal zpracovat zablokovanou přihrávku od svého spoluhráče, avšak ke gólové situaci se dostat nedokázal.
09:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Vojtěch Mžyk (2:1).
09:58
Beneš dostává přihrávku od Mžyka a od poloviny střílí, avšak brankář nemá jedinou šanci balónek zastavit.
09:35
Brno se stále snaží napadat, ale Havířov jim nedává jedinou šanci.
08:27
Po střele, kterou Kotula vyráží, se Gregor snaží ještě dorážet, ale Kotula mu nedává jedinou šanci.
07:15
Krečmer, vybojoval balónek, posílá jej na střed, Beneš střílí, ale balónek letí mimo bránu.
06:20
V tuto chvíli je aktivnější Brno.
03:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Jan Kolajta (1:1).
03:40
Macálka se snaží přihrát před bránku, ale Kotula tečuje balónek a sráží si jej do vlastní brány.
02:44
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Jiří Krečmer (1:0).
02:44
Chyby mezi brankářem a obráncem využívá Šochman, který nemá problém vstřelit gól.
01:40
Havířov je zatím aktivnější a balónek je častěji vidět na straně soupeře.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým Hattricku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jakub Gregor, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Jaroslav Řeháček
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Pavel Kožušník, Jakub Kuttler, Erik Šochman, Martin Varta, Jiří Krečmer