1:4
3:4
- : -
FbK Svitavy
branky (asistence): 16:25 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý), 18:58 Jakub Černý, 39:07 Daniel Macek (Miroslav Šnajdr), 48:00 Daniel Macek, 48:21 Miroslav Horký (Jan Smolka), 55:33 Miroslav Horký (Jan Smolka)
FbK Svitavy
branky (asistence): 08:25 Vladislav Richter, 09:26 Ondřej Kunt (Josef Prudil), 21:30 Vladislav Richter (Ondřej Pakosta), 28:15 Lukáš Zach (Ondřej Pakosta), 34:33 Dominik Šmarda (Aleš König), 37:52 Lukáš Musil (Lukáš Zach), 41:12 Vladislav Richter, 43:05 Dominik Šmarda (Jan Kolena), 58:56 Jiří Jedlička (Jan Kolena), 59:02 Vladislav Richter (Lukáš Musil)

FB Hurrican Karlovy Vary - FbK Svitavy 6:10
17. Miroslav Šnajdr, 19. Jakub Černý, 40. Daniel Macek, 49. Daniel Macek, 49. Miroslav Horký, 56. Miroslav Horký - 9. Vladislav Richter, 10. Ondřej Kunt, 22. Vladislav Richter, 29. Lukáš Zach, 35. Dominik Šmarda, 38. Lukáš Musil, 42. Vladislav Richter, 44. Dominik Šmarda, 59. Jiří Jedlička, 60. Vladislav Richter; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 180; zásahy brankářů: Filip Černý 14, Pavel Novotný 6 - Jiří Skácelík 21; po třetinách: 2:2, 1:4, 3:4;
60:02
Komentář domácího trenéra Petra Pánka - Soupeř byl všude o krok dřív, byl aktivnější a šel výrazněji za vítězstvím než my. Gratuluji mu k výhře. Podle mých statistik můj tým hrál za posledních šest zápasů jen tři klasické přesilové hry a byl více jak dvacetkrát vyloučen. K tomu neustále diskuze s rozhočími, kvůli ovlivňování zápasu ve prospěch soupeře. To jsou hlavní důvody proč hrajeme play down. Musíme se na to s hráči zaměřit a změnit to. Jinak nás čeká pád do Národní ligy. Děkujeme skvělým d
60:01
Komentář trenéra hostí Martin Karlíka Už od včerejšího tréninku a noční cesty jsme jasně věděli co chceme dneska udělat a to vyhrát. Na zápas jsme byli dobře připraveni, co se týče zápasu pořád se potýkáme s obrovským množstvím neproměnených golových šancí a menšími hluchými pasážemi, kdy soupeře necháváme vstoupit do zápasu. Děkuji soupeři, divákům a jdeme se připravit na poslední krok, který nás čeká příští týden.
60:00
59:59
Střely na branku - 13:10
59:02
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Lukáš Musil (6:10).
58:56
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Jan Kolena (6:9).
55:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jan Smolka (6:8).
48:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek bez asistence (4:8).
44:48
Gasparik několikrát dorážel, ani jedna střela se nedostala až ke golmanovi
43:06
Kolena našel křižnou přihráckou Šmardu, který přidává osmý gól hostujícího týmu.
43:05
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Dominik Šmarda, asistoval Jan Kolena (3:8).
41:12
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Richter bez asistence (3:7).
40:51
Horký se Smolkou to sehráli výborně, nedokázali však překonat Skácelíka v hostující brance
40:00
40:00
39:59
Střely na branku - 7:12
39:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Šnajdr (3:6).
37:52
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval Lukáš Zach (2:6).
37:40
Nadherný obranný zákrok Svatka
36:57
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
36:57
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
34:33
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Dominik Šmarda, asistoval Aleš König (2:5).
34:30
Hra se nám docela přiostřuje. Nutno podotknout, že hru ovlivňuje řada sporných výroků rozhodčích, které se nelíbí především domácím
33:41
Výborný zákrok Černého
33:11
31:45
Horký měl před sebou zcela odkrytou bránu, místo střely zvolil přihrávku na obsazeného Smolku, který už se ke střele nedostal.
30:33
Domácí předvedli nacvičený signál, který však Svitavy skvěle přečetly.
29:41
Na hřiště se poprvé dostává třetí lajna domácích, tak uvidíme zda se jim podaří výsledek otočit.
28:15
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Ondřej Pakosta (2:4).
27:57
Domácí zvládli oslabení velmi dobře
25:54
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
25:00
Zach po střele z velké dálky trefuje pro změnu břevno
23:52
Domácí teď po střele Koleny zachránila tyč
21:31
Černý vyrazil střelu pouze před volného Richtera, který svou druhou brankou v zápase znovu posílá Svitavy do vedení
21:30
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Ondřej Pakosta (2:3).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku - 7:8
18:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý bez asistence (2:2).
18:58
Černý skvěle přečetl svitavskou rozehrávku a vyrovnává na 2:2
17:45
Gasparík vypálil tvrdou střelu, kterou však pokryl Skácelík
16:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jakub Černý (1:2).
16:25
Šnajdr tečoval střelu Černého a snižuje na rozdíl jediného gólu
15:48
Oba týmy jsou kompletní
15:33
Střelu Horkého výborně zblokoval Dvořáček.
13:48
Vyloučen hráč Aleš König družstva FbK Svitavy na 2 minuty za hrubost.
13:48
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
13:14
Krásná střela Horkého, který bohužel gólem neskončila
10:20
Skvělý blok Svatka
09:26
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Ondřej Kunt, asistoval Josef Prudil (0:2).
08:26
Richter se nejlépe zorientoval ve skrumáži před brankou a posílá svůj tým do vedení
08:25
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Richter bez asistence (0:1).