1:1
2:2
2:2
0:0
branky (asistence): 18:01 Patrik Posselt, 30:56 Petr Skácel (Ondřej Chalupa), 37:05 Petr Řezáč (Jiří Gregor), 45:22 Petr Skácel (Patrik Posselt), 50:48 Michal Trunkát (Petr Skácel), rozhodující nájezd Michal Trunkát
branky (asistence): 12:20 Jan Daubner (Roman Oborák), 24:48 Patrik Michalík (Patrik David), 25:02 Petr Kašpar (Marek Šmída), 56:59 Roman Oborák (Marek Šmída), 59:43 Petr Kašpar (David Friedel)

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. Petrovice 6:5pn
19. Patrik Posselt, 31. Petr Skácel, 38. Petr Řezáč, 46. Petr Skácel, 51. Michal Trunkát, N Michal Trunkát - 13. Jan Daubner, 25. Patrik Michalík, 26. Petr Kašpar, 57. Roman Oborák, 60. Petr Kašpar; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 4 + Petr Řezáč 10:4; využití: 2:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Petr Blakala 23 - Jakub Rataj 24; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Michal Trunkát a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč David Friedel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Petr Skácel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Petr Kašpar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Slovan Havířov hráč Tomáš Daniš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Z.F.K. Petrovice hráč Patrik Michalík , ale gól nevstřelil.
65:01
Komentář trenéra hostů Petra Skácela: Velmi kvalitní utkání na třetí ligu. Zápas rozhodly individuální chyby na obou stranách, u nás výraznějším způsobem, kdy někteří jedinci neumí udržet nervy a chladnou hlavu na uzdě. Podržel nás opět výborný gólman a poctivá obrana proti velmi kvalitnímu soupeři. Přejeme hodně štěstí do play-off.
65:01
Komentář trenéra hostů Michala Deuse: Asi spravedlivá remíza. Děkujeme soupeři za zápas. Možná se ještě potkáme.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely na branku po prodloužení. Slovan - Petrovice. 1:2
65:00
64:39
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost.
64:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
62:30
Neskutečný tlak ze stran obou týmů.
61:33
Blakala zavalen Davidem. Čas stojí a Blakala se pomalu zvedá.
60:30
Posselt na Skácela, který to vůbec nečekal. Bohužel nedokázal zakončit.
60:01
Toto vyrovnané utkání dospělo až k prodloužení.
60:00
60:00
Střely na branku po 3. třetině. Slovan - Petrovice. 10:10
60:00
59:45
Řezáč se vrátil po dlouhém trestu zpět na svou střídačku.
59:44
Slovan neustál nátlak Petrovic, kteří touto brankou srovnali stav.
59:43
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval David Friedel (5:5).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:00
Petrovicím se povedlo snížit stav.
56:59
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Marek Šmída (5:4).
56:44
Skácel zamezil střele Petrovic.
55:35
Petrovice chtějí snížit stav v přesilovce.
55:15
Timeout Z.F.K. Petrovice
55:15
Vyloučen hráč Jiří Kroček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
54:24
Agresivita se neustále zvyšuje.
53:50
Posselt zabránil střele na Blakalu.
52:29
Daniš hozený přes mantinel. Rozhodčí odpískali pouze rozehrávku.
51:30
Kozelský i přes svou indispozici na sebe vzal akci a projel celé hřiště.
50:49
Slovan využívá druhou přesivolou hru.
50:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Trunkát, asistoval Petr Skácel (5:3).
49:02
Slovan hraje svou 3. přesilovou hru v tomto utkání.
49:01
Vyloučen hráč Patrik Michalík družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra hlavou.
45:47
Řezáč svým chování a svým faulem neskutečně oslabil svůj tým.
45:46
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 10 minut za nesportovní chování.
45:46
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:46
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nesportovní chování.
45:45
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil Petr Kašpar.
45:23
Posselt měl možnost střílet, ale vybral lepší variantu na Skácela, který zvyšuje skóre.
45:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Patrik Posselt (4:3).
44:50
Kroček se vytočil na středu hřištš s pokusil se překvapit Rataje. Bohužel minul.
44:15
Tempo i napětí se stupňuje.
42:04
Rězáč teď 2x zamezil střele na branku.
40:01
Máme zde 3. třetinu a oba týmy jsou na tom brankově stejně.
37:06
Řezáč dává svou první a zároveň vyrovnávací branku tohoto utkání.
37:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Řezáč, asistoval Jiří Gregor (3:3).
36:30
Kašpar se pokusil objet Blakalovu branku a směřovat míček k tyči. Blakala připraven.
35:52
Slovan svou druhou přesilovou hru nevyužil.
35:14
Chalupa na Daniše, který po zemi trefuje tyč.
33:52
Slovan bude mít přesilovku ještě 1:59.
33:51
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:58
Neoprávněně vyloučený Fifeger. Kopelec mu vletěl pod ruku a neustál to.
31:52
Vyloučen hráč Lukáš Fifeger družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:57
Slovanu zbývaly pouze 4 vteřiny do konce přesilové hry. Skácel v kombinaci s Chalupou snižují skóre.
30:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Ondřej Chalupa (2:3).
29:12
Skácel na Trunkáta, který střílel z první. Bohužel trefil obranu.
29:01
Slovan má příležitost na snížení stavu. Hraje první přesilovku.
29:00
Vyloučen hráč Marek Čížek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
27:01
Další nebezpečná střela na Domácí branku.
25:03
Dvě rychlé branky do branky Slovanu.
25:02
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marek Šmída (1:3).
24:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Patrik David (1:2).
22:40
Blakala teď chytil střelu od Kopelce a ještě stačil zabránit dorážce Davida.
21:37
Kozelský se vrátil do hry po ošetřování.
20:05
Začíná 2. třetina a Posselt se hned dostává do šance. Obrana Petrovic připravena.
18:02
Posselt krásně vybojoval míček a dokázal ho dostat za Ratajovi záda.
18:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt bez asistence (1:1).
16:57
Kopelec se srazil s Kozelským. Oba jsou zranění.
14:26
Čížek dostal nahrávku z rohu. Jeho střela tečovala horní tyč.
12:21
Po rozehrávce se dostal míček na Daubnera, který se trefil mezi rameno a hlavu Blakalovi.
12:20
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Jan Daubner, asistoval Roman Oborák (0:1).
11:30
Daniš si krásně objel Rataje, ale z těžké pozice nedokázal umístit míček.
10:55
Zvoní další tyč. Tentokrát na straně Slovanu.
10:00
Trunkát se snažil projet celé hřiště. Svou mohutnou postavou se dostal za polovinu hřiště, poté byl faulován.
09:00
Posselt sám na Rataje. Jeho akce byla zmařena bránějicím hráčem Petrovic.
05:30
Gregor v šanci mířil nad nohu Rataje. Trefil pouze tyč.
05:15
Kroček dokázal obejít 2 hráče, ale bohužel nedokázal zakončit.
03:40
Šmída byl sám před brankou. Blakala stačil zasáhnout.
03:05
Potrovice stále drží míček. Slovan čeká na jejich chybu.
02:00
Petrovice kombinují na domácí polovině.
00:01
Úvodní buly vybojoval Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Petr Kašpar, Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Čížek, Marek Šmída
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Blakala; hráči v poli: Jiří Kroček, Michal Trunkát, Michal Prorok, Ondřej Chalupa, Patrik Posselt