0:1
1:0
4:2
- : -
branky (asistence): 37:46 Vojtěch Repček (Daniel Gebauer), 46:27 Daniel Gebauer (Vojtěch Repček), 49:12 Štěpán Kostolány (Vojtěch Repček), 51:40 Karel Boželník (Štěpán Kostolány), 57:39 Štěpán Kostolány (Daniel Gebauer)
branky (asistence): 06:04 Jaromír Lazor (Ladislav Dufek), 57:03 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel), 58:46 Jaromír Lazor (Martin Houšť)

S.K. P.E.M.A. Opava - FbC Aligators Klobouky 5:3
38. Vojtěch Repček, 47. Daniel Gebauer, 50. Štěpán Kostolány, 52. Karel Boželník, 58. Štěpán Kostolány - 7. Jaromír Lazor, 58. Tomáš Líznar, 59. Jaromír Lazor; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Matěj Martínek 19 - Lukáš Bábíček 12; po třetinách: 0:1, 1:0, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Roberta Segeti: Zápas hraný v brutálním tempu, byla to víc než kvalitní příprava na play-off. Předvedli jsme velice kvalitní obranu a trplělivou hru dopředu, která nakonec přinesla 3 body. Děkujeme divákům.
60:00
Střely na branku v 3. třetině: 4:13
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Martina Slabého: "Utkání mělo parametry play-off. Hrálo se hodně odzadu, my jsme směrem dozadu konečně předvedli slušnou hru, dopředu to bylo už horší. Děkujeme za férový zápas a dík patří i domácím divákům.
60:00
58:46
Timeout S.K. P.E.M.A. Opava
58:46
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Martin Houšť (5:3).
58:46
Segeťa klidní svě svěřence, zbývá minuta do konce utkání nebo jen třetiny?
57:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Daniel Gebauer (5:2).
57:39
Nakonec to vyšlo. Kostolány po zemi a Babíček jde z branky, hosté v 6.
57:03
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (4:2).
55:17
Martínek likviduje 3 střely po sobě jdoucí na jeho branku!
52:55
Žák málem dal gól do prázdné branky, obránce mu nakonec vložil do střely hůl.
51:40
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Karel Boželník, asistoval Štěpán Kostolány (4:1).
51:40
Kostolány žabkou na rozběhlého Boželníka, ten trefuje pod Bábíčkem a je to góól!!!!
50:55
Vyloučen hráč Tomáš Líznar družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
50:46
Pomalá kombinace opavských končí Boželníkovou střelou do protihráče.
50:30
Odložené vyloučení Klobouků.
49:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Vojtěch Repček (3:1).
46:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Vojtěch Repček (2:1).
46:27
Daniel Gebauer procedil pod ležícím Bábíčkem míček až za brankovou čáru.
45:09
Fabián vyslal nebezpečnou střelu, míček končí po odrazu od hráčů mimo branku Opavy.
44:05
Martínek chytil jasný gól, Gremmel nevěřícně kroutí hlavou.
43:39
Houšť u otočky trefuje připraveného Martínka.
43:07
Gebauer hasil šanci hostů. Dobře on.
41:48
Opavě snaha nejde upřít, jen je to pořád málo.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: 9:7
40:00
39:00
Opava dohrává 2. třetinu na svých holích.
37:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. Opava vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Daniel Gebauer (1:1).
37:46
Opava gól :)
34:00
Hosté dostávají dost prostoru pro svoje výjezdy, to by opavští měli brzo zarazit!
32:52
Brácha na bráchu a míček za mantinelem. Repčekové škoda.
32:10
Faul na Sovu. Opava rozehrála až na svoji polovinu hřiště.
29:33
Opava kombinuje, ale málo.
29:00
Martínkův další úspěšný zákrok.
27:47
Sova sice nedobrovolně ale čiště byl obrán o míček.
23:00
Zkrumáž těl před opavskou brankou skončil málem gólem. Martínek nohou chytil míček ani o tom nevěděl.
22:19
Filip Kocur zkoušel štěstí, jenže jeho střela končí těsně vedle branky hostů.
19:41
Na slabou Fabiánovu střelu se Martínek jen podíval. Letěla vysoko nad.
19:11
Vojtovi Repčekovi sjel míček z hole v tu nejmíň vhodnou dobu.
19:00
Poslední minuta ...
18:00
Opavské kombinace končí uprostřed hřiště dobře zformovanou obranou aligátorů.
15:00
Opavským se přeslilovka nevydařila. Snad při hře 5 na 5 to půjde lépe ?!
14:16
Kombinaci Kostolány s Dzieržou končí střelou mimo poloprázdnou branku.
14:10
Aligátoři na míčku.
13:14
Rychlý neváhal a zatočil míček směrem do volného horního rohu branky, míček končí bohužel za brankou.
12:43
Vyloučen hráč Michal Kolaja družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:57
Hos nepropálil hradbu těl a do protiútoku se dostal Zdenson Žákson, bohužel nikdo z hráčů ho nenásledoval a míček zbyl pro hosty.
11:12
Opavský Repček starší prošel kolem dvou aligátorů a tahem trefuje házenkářskou branku. Alespoň něco :)
10:26
Honza Mazur vystřelil prudkou střelu na Bábíčka, ten s klidem na duši chytá míček do rukou.
09:59
Šimera to prodal, rozehrává Opava v útočném rohu hřiště.
09:00
Probíhá 10. minuta utkání a Opava až nyní zásluhou Musilalka trefuje alespoň tyč Bábičkovi branky.
07:50
Opavští začali více napadat rozehrávku Klobouků, ti si kombinují dál bez větších problémů.
07:00
Nyní jsme viděl faul exopvského Šimery v rohu hřiště. Ty ty tyýýý....
06:04
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Ladislav Dufek (0:1).
06:04
Střela z ničeho nic, spíš ze středu hřiště po nenápadné nahrávce Ladislava Jágra Dufka se trefuje Jaromír Lazor.
03:23
Oba týmy často střídají a akce zatím žádná vštší nebyla k vidění.
02:29
Od začátku utkání opavští fans ženou své poníky za vítězstvím a jistým 3. místem v Národní lize.
01:10
Opavští v růžových dresech zatápí pod kotlem zeleným aligátorům...
00:02
Hrajemeee :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Lukáš Bábíček; hráči v poli: Marek Bábíček, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Michal Kolaja, Ondřej Fabián
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. Opava: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Marek Dzierža, Tomáš Solný, Lukáš Rychlý, Oldřich Sova