0:4
4:1
4:3
0:0
branky (asistence): 25:50 Ondřej Štifter (Jiří Vokřál), 31:14 Jan Dus (Ondřej Štifter), 37:19 Ondřej Štifter (Jan Dus), 38:12 Jiří Schwarz (Marek Reithar), 47:15 Jiří Schwarz (Jiří Petrásek), 49:10 Petr Listík (Jiří Vokřál), 53:46 Jan Dus (Jan Štípek), 59:04 Jiří Vokřál (Ondřej Štifter)
branky (asistence): 03:30 Jan Hrdlička (Ondřej Kočí), 06:02 Ondřej Kočí (Lukáš Panenka), 13:31 Jakub Zíka (Vojtěch Press), 17:37 Jan Hrdlička (Ondřej Kočí), 20:31 Jan Hrdlička (Ondřej Kočí), 47:53 Šimon Paldus (Lukáš Panenka), 51:18 Lukáš Panenka (Boris Nouzák), 51:43 Lukáš Janů (Dominik Čejka), rozhodující nájezd Lukáš Janů

FBC Kutná Hora - Fortel TJ Sokol Kobylisy 8:9pn
26. Ondřej Štifter, 32. Jan Dus, 38. Ondřej Štifter, 39. Jiří Schwarz, 48. Jiří Schwarz, 50. Petr Listík, 54. Jan Dus, 60. Jiří Vokřál - 4. Jan Hrdlička, 7. Ondřej Kočí, 14. Jakub Zíka, 18. Jan Hrdlička, 21. Jan Hrdlička, 48. Šimon Paldus, 52. Lukáš Panenka, 52. Lukáš Janů, Lukáš Janů; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 27 - Ladislav Vavřínek 40; po třetinách: 0:4, 4:1, 4:3, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy hráč Lukáš Janů a vstřelil rozhodující gól (8:9).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jan Dus , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy hráč Šimon Paldus , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy hráč Ondřej Kočí , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Ondřej Štifter , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč Jan Štípek , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář domácích FBC Kutná Hora - Jan Třískala: Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
65:00
Střely na branku v prodloužení: Kutná Hora - 2, Kobylisy - 4
65:00
Komentář hostů Fortel TJ Sokol Kobylisy - Hrdlička: Druhou třetinu jsme zbytečně dostali čtyři góly, čímž jsme soupeře dostali zpět do hry. A koncovku zápasu si musíme lépe pohlídat.
65:00
64:21
Vyloučen hráč Jan Štípek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
64:21
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
63:37
Timeout Fortel TJ Sokol Kobylisy
63:35
Bochníček se zjevil sám před brankou, na přihrávku Schwarze ale nezareagoval ideálně.
63:20
Ke střele se propracovaly i Kobylisy, Dlouhý připraven.
62:00
V prodloužení to zatím vypadá, jakoby Kutná Hora hrála v početní výhodě. Hraje se však 5 na 5.
60:00
60:00
Střely na branku ve III. třetině: Kutná Hora - 19, Kobylisy - 10
60:00
59:58
Strhující závěr utkání! Domácí si vytvořili ještě dvě šance na rozhodnutí, ale bez patřičného efektu.
59:30
Domácí jsou kompletní.
59:04
Timeout FBC Kutná Hora
59:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Ondřej Štifter (8:8).
59:04
Domácí hrají zatím oslabení velmi dobře. Štifter našel před brankou volného Vokřála, který střelou po zemi vyrovnává. Kobylisy však mají ještě 26 vteřin přesilové hry.
58:44
Štípek našetřil spoustu drahocenných vteřin.
57:30
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
57:20
Po Schwarzově střele se míček otřel o spojnici.
57:11
Domácí jsou nyní lepší a při chuti.
56:20
Osamocený Hrdlička před domácí brankou nezakončil. Dlouhý včas secvakl nohy k sobě.
55:46
Petráskův backhand pozlobil Vavřínka.
55:15
Domácí teď mohli srovnat, ale po výborné kombinaci Vokřál netrefuje prázdnou branku.
53:46
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jan Štípek (7:8).
53:46
Honza Dus našel v přesilovce mezeru u tyčky soupeřovi branky a snižuje na rozdíl jediné branky.
53:05
Kobylisy zahrozily v oslabení, domácí obrana odolala.
52:37
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
51:43
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Dominik Čejka (6:8).
51:43
Přečíslení hosté vyřešili na jedničku.
51:18
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Boris Nouzák (6:7).
51:18
Střela z půlky hřiště zaplula do branky...
50:52
Po ošetření domácího brankáře pokračujeme ve hře.
50:50
Schwarz se rychle a včas vrátil a překazil obrovskou šanci Kobylis.
50:30
Výborně domácí brankář! Chytá míček, který poskakoval na malém brankovišti.
49:10
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Jiří Vokřál (6:6).
49:10
Parádní akce domácího celku. Štípek uvolnil Vokřála, ten křižnou přihrávkou našel Listíka, který se náramně trefuje.
47:53
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Lukáš Panenka (5:6).
47:30
Domácí zahazují další obrovskou šanci.
47:15
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Jiří Petrásek (5:5).
47:15
Tlak domácí přetavili ve vyrovnávající branku. Petrásek přihrával na střed hřiště, Chalupa pouštěl za sebe, kde byl připraven Schwarz a ten vyrovnal.
46:30
Kobylisy hrozí ojediněle.
44:48
Petráskovu přízemní střelu vyrazil Vavřínek nohou.
44:30
Domácí přidali na pohybu a jsou aktuálně lepším týmem na hřišti.
43:48
Brankář Kobylis se vytáhl proti střele Bochníčka.
42:59
Aktivnější Kutná Hora zaměstnává Vavřínka.
41:16
Petráskova rána proletěla nad branou.
40:30
Štifter ve vyložené příležitosti promáchl.
40:00
40:00
Střely na branku ve II. třetině:Kutná Hora - 15, Kobylisy - 7
40:00
39:38
Schwarz při chuti, ze stejné pozice jako skóroval to zkoušel podruhé, tentokrát Vavřínek pozorný.
39:20
Hostující brankář je v permanenci.
38:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Marek Reithar (4:5).
38:12
A už je to jenom o jeden gól. Reithar našel Schwarze, který se střelou na zadní tyč nemýlí.
37:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Dus (3:5).
37:19
Napadání soupeřovi rozehrávky slaví úspěch. Dus vybojoval míček, nahrál Štifterovi a ten střelou pod víko skóruje.
37:00
Dlouhý se vytasil z dalším pohotovým zákrokem.
36:00
Oba týmy si vyměnily pár pozdravů, je to urputný boj.
32:38
Stejně si počínal i Vavřínek na druhé straně.
32:05
A další úspěšný zákrok si připsal domácí gólman.
31:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Ondřej Štifter (2:5).
31:14
Přečíslení 2 na 1 vyřešili domácí nejlépe jak mohli a Honza Dus snižuje na rozdíl tří branek.
27:33
Další slovo si vzal Schwarz, opět nepřesně.
26:35
Jako první to zkusil Štípek, střelou z první minul branku.
26:29
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:50
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jiří Vokřál (1:5).
25:50
Štifter dostal přihrávku od Vokřála zpoza branky a skóroval do odkryté branky.
25:00
Přes obranný val soupeře se domácí těžce prokousávají.
24:00
Kobylisy kombinují na útočné polovině. Ale změnu skóre to nepřineslo.
22:29
Domácí stáhli hru na dvě formace, tlačí se do střelby. Schwarzova střela proletěla těsně nad břevnem.
21:44
Vokřál ve střelecké pozici promáchl.
20:31
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (0:5).
19:59
V poslední vteřině se ke střele dostal Schwarz, Vavřínek zasahuje rukou.
18:18
Chalupovu šanci kryje Vavřínek.
17:37
17:00
V souboji mezi Reitharem a Hrdličkou to opět zajiskřilo.
16:14
Kutná Hora se ubránila a hraje v plném počtu.
15:00
Schwarzovu pumelici v oslabení vyráží Vavřínek mimo hřiště.
14:45
Dlouhý pozorný jak proti střele Kočího, tak i proti dorážce Hrdličky.
14:14
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
13:31
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Vojtěch Press (0:3).
13:00
Domácí teď vytvořili závar před hostující brankou, ale nebyli natolik důrazní, aby se dostali ke kloudnému zakončení.
11:29
Další skvělý zákrok domácího brankáře, který si smlsl na zakončení Zíky.
10:48
Schwarz to vyzkoušel z půlky, Vavřínek pozorný. Následná backhandová střela Petráska se mezi tři tyče nevešla.
10:00
Dus se elegantně zbavil svého strážce, následnou přihrávku hostující obrana zablokovala.
09:00
Kutná Hora kupí v obraně jednu chybu za druhou, a to by se jí nemuselo vyplatit.
08:28
Kutná Hora v posledních minutách nevytěžila nic ani ze standardní situace, či šance Štiftera, který nebyl před brankou Vavřínka dostatečně důrazný.
08:08
Další náběh za domácí obranu si už svěřenci trenéra Třískaly pohlídali. Kobylisy volí jednoduchý přechod do útoku.
07:30
Opět skvěle Dlouhý! Kočí se zjevil před domácí brankou úplně sám, ale v souboji tváří tvář vítězí Dlouhý.
07:00
Famózní domácí brankář! Rychlým přesunem likviduje obrovskou šanci hostů.
06:30
Domácí se horko těžko dostávají do tempa a nějakého souvislejšího tlaku.
06:02
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Lukáš Panenka (0:2).
05:00
Dus nasadil ke sprintu, s míčkem se dostal za branku, ale jeho spoluhráči jsou bez pohybu, tudíž akce ztratila na významu.
04:30
Kobylisy spoléhají zejména na spolupráci dua Kočí - Hrdlička. Kočího střelu ale Dlouhý pohotově vyráží.
04:00
Kutná Hora si špatnou rozehrávkou zadělala na další problémy, hostující Paldus se k míčku ale nedostal.
03:30
02:00
Domácí útočník Spurný nepochopitelně vyčkával v dobré pozici se střelbou, zaváhal a u míčku jsou Kobylisy.
01:30
První úspěšný zákrok si připsal domácí brankář Dlouhý, Zíkovu střelu vyrazil do rohu hřiště.
01:00
Kutná Hora se drala do přečíslení. Štifterovu přihrávku Dus nezachytil.
00:30
Zatím se bojuje o střed hřiště, na první vážnější šanci čekáme.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Sokol Kobylisy: brankář: Ladislav Vavřínek; hráči v poli: Lukáš Janů, Petr Wagner, Jakub Zíka, Dominik Čejka, Vojtěch Press
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Martin Zelený, Marek Reithar, Jan Štípek, Josef Chalupa, Ondřej Spurný
00:00
Hezkou neděli ze Zruče nad Sázavou. Dnes v rámci 20. kola DIVIZE změří domácí FBC Kutná Hora síly s hostujícími Fortel TJ Sokol Kobylisy. Zatímco ve včerejším 19. kole domácí uspěli a zvítězili i ve druhém divizním derby v této sezóně (Kolín porazili 9:4), tak pražský celek překvapivě doma podlehl předposledním Athletics 4:10.