5:0
3:2
1:2
- : -
branky (asistence): 00:36 Jan Štípek, 04:47 Jiří Vokřál (Ondřej Štifter), 08:08 Jan Štípek (Ondřej Štifter), 08:49 Jan Dus (Jiří Vokřál), 11:32 Petr Listík (Jiří Vokřál), 26:13 Jan Dus (Ondřej Štifter), 37:51 Jan Štípek (Josef Chalupa), 39:00 Josef Chalupa (Štěpán Bochníček), 57:45 Jiří Petrásek (Jan Štípek)
branky (asistence): 25:31 Tomáš Kukal (Jan Skoták), 33:49 Martin Chyba (Pavel Kubka), 40:27 Pavel Kubka (Jan Skoták), 48:02 Tomáš Kukal (Pavel Kubka)

FBC Kutná Hora - FBC Pitbulls Kolín 9:4
1. Jan Štípek, 5. Jiří Vokřál, 9. Jan Štípek, 9. Jan Dus, 12. Petr Listík, 27. Jan Dus, 38. Jan Štípek, 40. Josef Chalupa, 58. Jiří Petrásek - 26. Tomáš Kukal, 34. Martin Chyba, 41. Pavel Kubka, 49. Tomáš Kukal; rozhodčí: Lukáš Husák - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 28 - Martin Lepší 18; po třetinách: 5:0, 3:2, 1:2;
60:00
57:45
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek, asistoval Jan Štípek (9:4).
53:33
Timeout FBC Pitbulls Kolín
48:02
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Pavel Kubka (8:4).
46:51
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
46:04
Vyloučen hráč Lukáš Hlavatý družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:50
Hraje se opět velmi otevřeně na obou stranách. Míček v držení převážně hráčů Kutné Hory
40:27
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Pavel Kubka, asistoval Jan Skoták (8:3).
40:24
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
40:00
40:00
39:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa, asistoval Štěpán Bochníček (8:2).
39:00
Akce hrářů Bochníčka a Chalupy končí gólem pro Kutnou Horu pod rukou golmana.
37:51
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek, asistoval Josef Chalupa (7:2).
37:51
Skvělá akce hráče Chalupy a Štípka končí brankou pro Kutnou Horu
36:50
Střela z oleje hráče Zeleného se jen těsně odrazila od Kolínského golmana. Stav nadále zůstává stejný
33:49
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Pavel Kubka (6:2).
31:50
Hraje se velmi útočně na obou stranách. Hra je ve velkém tempu a Kolínský tým se dostává do čím dál tím více šancí.
29:50
Skvělá rána ze středu hřiště hráče Kutné Hory Liskíka. Brankař střelu rychle vyráží
26:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Ondřej Štifter (6:1).
25:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Jan Skoták (5:1).
25:29
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
25:09
Po střele v přesilové hře střelil prudkou střelu z otočky hráč Schwarz. Golman odrazil střelu helmou ven
23:26
Vyloučen hráč Tomáš Kukal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
11:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Jiří Vokřál (5:0).
11:32
Po křižné nahrávce Vokřála před brankařem hostí střílí hráč Listík gól do prázdné brány.
08:49
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jiří Vokřál (4:0).
08:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek, asistoval Ondřej Štifter (3:0).
04:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Ondřej Štifter (2:0).
00:36
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Štípek z trestného střílení (1:0).
00:36
Hráč hráč Štípek po nájezdu střílí gól do branky hostí a otevírá tak toto utkání.