1:1
2:2
1:3
- : -
branky (asistence): 02:02 Barbora Sádková (Denisa Billá), 25:41 Romana Janegová (Martina Čapková), 26:46 Dominika Steinbachová (Barbora Sádková), 52:09 Denisa Billá (Jitka Procházková)
branky (asistence): 06:25 Tereza Urbánková (Magdaléna Plášková), 36:04 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 39:58 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 51:55 Gabriela Tožičková (Nikola Kuchařová), 54:08 Gabriela Tožičková (Jana Lacková), 59:06 Magdaléna Plášková (Tereza Urbánková)

Herbadent FK Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6
3. Barbora Sádková, 26. Romana Janegová, 27. Dominika Steinbachová, 53. Denisa Billá - 7. Tereza Urbánková, 37. Tereza Urbánková, 40. Martina Řepková, 52. Gabriela Tožičková, 55. Gabriela Tožičková, 60. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 190; zásahy brankářů: Jana Christianová 24 - Hana Ranochová 36; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:3;
60:01
Vyjádření trenérky hostí M.Marešové: Pěkný a napínavý zápas z obou stran, jsme rádi za vybojované vítězství , ale víme, že rozhodovat se bude jindy.
60:01
Vyjádření trenérky domácích M.Šteglové: Po dlouhé době pěkný zápas. V některých pasážích jsme dokázaly hrát co jsme si předsevzaly, ale bohužel nám to nevydrželo po celý zápas. Zápas rozhodly naše přesilovky ve kterých jsme si nechaly soupeře odskočit, místo abychom ho potrestaly. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 16, Chodov - 10
60:00
59:59
Herbadent si dnes utkání prohrál ve vlastních přesilovkách a končí tak na třetím místě tabulky, naopak Chodov vybojoval druhou pozici.
59:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Tereza Urbánková (4:6).
59:06
A další gól v oslabení. Magdalena Plášková zřejmě rozhoduje dnešní utkání.
58:37
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:37
Zbytečný faul Řepkové ještě dává domácím šanci.
58:12
Chodov se snaží nepůjčovat soupeři balónek a vybojovat si fauly.
56:52
Střelu Steinbachové likviduje Ranochová.
55:20
Ani další přesilovku Herbadent nevyužil a ještě navíc inkasoval. Uvidíme zda dokáží domácí ještě najít síly na zvrat.
54:38
Skrumáž před bránou hostí a opět plno diskuzí okolo rozhodnutí rozhodčích.
54:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Jana Lacková (4:5).
54:08
Paradoxně se prosazuje Chodov, když v oslabení dokázala vsítit branku opět Gabriela Tožičková.
53:20
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
53:20
Martina Řepková atakovala Elišku Machkovou a rozhodčí neváhal. Od zapisovatelského stolku jsme zákrok neviděli přes chumel hráček na střídačce hostí, ale oba trenéři dosti protestovali.
52:09
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Jitka Procházková (4:4).
52:09
Pouhých 14 sekund vydrželo Chodovu jeho vedení. Skákavý pokus Denisy Billé doskákal až za záda Hany Ranochové. Ta si tento gól zřejmě nebude chtít pamatovat.
51:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Nikola Kuchařová (3:4).
51:55
Parádní vingl v podání Gabriely Tožičkové.
50:28
Zápas je teď hodně nahoru dolů. Diváci se asi baví, ale trenéři radost nemají.
49:50
Jíťa Procházková v sólovém úniku, ale netrefuje bránu.
48:54
Jana Christianová opět pozorná a zneškodnila střelu Martiny Řepkové.
47:24
Tereza Syslová výborně odbránila 2na1, vzápětí se to samé povedlo na druhé straně i domácímu týmu.
45:10
Adéla Polívková v ideální pozici pouze promáchla.
43:55
Gabriela Tožičková z výběhu pouze nad bránu.
43:31
Nyní sledujeme rozkouskovanou část utkání, plnou drobných faulů.
41:15
Tak ani ve třetí třetině intenzita a bojovnost zatím neklesá.
39:59
Druhá třetina nabídla více branek, ale obraz hry se až tak nezměnil. O druhém místě po základní části tak bude muset rozhodnout až poslední třetina.
39:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (3:3).
39:58
A máme tu takzvaný šatňák. Martina Řepková dokázala 2 vteřiny před koncem třetiny doklepnout míček do sítě a začínáme od začátku.
39:00
Toto utkání sleduje přímo v hale 190 diváků!
36:58
Důrazné sólo Martiny Skořepové, ale Ranochová kryje.
36:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (3:2).
36:04
A přece jen se Chodov dočkal zdramatizování stavu. Tereza Urbánková našla odražený míček a uklidila ho do sítě.
34:20
Dominika Kubišová ve slušné příležitosti přestřelila jen asi o 5 metrů.
33:24
Martina Skořepová od půlky orazítkovala břevno.
31:48
Ani Chodov nedokázal využít svou početní převahu.
31:03
Jana Christianová zneškodnila maskou ránu Terezy Urbánkové.
29:48
Vyloučen hráč Viktória Bobotová družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za hra rukou.
29:48
Viki Bobotová nyní zastavila balónek rukou a jde si odpočinou na dvě minuty.
29:38
Závar před bránou Chodova, ale Jíťa Procházková nedokázala dopravit balónek do sítě.
27:30
Jana Christianová výborně zneškodnila samostatný únik Martiny Řepkové.
26:46
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Barbora Sádková (3:1).
26:46
A netrvalo dlouho a už je to o 2! Dominika Steinbachová nekompromisně zakončila na první tyč!
25:41
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Romana Janegová, asistoval Martina Čapková (2:1).
25:41
A vedení se opět ujímá domácí tým! Pěknou akci zakončila Romana Janegová nekompromisní ranou pod břevno!
23:55
Zápas stále pokračuje na své bojovné lince, florbalové krásy zatím tolik nenabízí.
22:24
Adéla Jůzová ze středu minula bránu.
21:30
Romana Janegová se tlačila do zakončení, ale k balónku se nedokázala propracovat.
20:36
Druhá třetina nám začala a první šanci měl Chodov, ale Jana Christianová opět podržela svůj tým.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Herbadent - 14, Chodov - 6
20:00
19:59
První třetina ukázala, že se hraje o hodně a emoce plápolají. Uvidíme co nám nabídne zbytek utkání.
18:55
Teď naopak výborný přesun Ranochové proti střele Dáši Suré.
17:48
Závar před brankou Ranochové, ale míček nakonec vyplaval těsně vedle pravé tyče.
16:36
Fantastická Christianová proti pumelici Urbánkové!
15:35
Ani další přesilovka nepřinesla gól, ale rozproudila ještě více emoce.
14:50
Hřiště opouští zraněná Gabriela Tožičková. Hostující střídačka dává opět najevo svou velkou nespokojenost s rozhodčími.
14:02
Opět to zkusila z první Bobotová a tentokrát hodně nad bránu.
13:47
Viki Bobotová orazítkovala břevno!
13:35
Vyloučen hráč Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
13:35
A další přesilovka pro domácí, za sekání usedla na trestnou lavici Frantíková.
11:19
Přesilovka v podání domácích nebyla příliš vydařená a tak pokračujeme s vyrovnaným skóre.
09:19
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
09:19
Poněkud zbytečné dohrání od Magdaleny Pláškové a následuje zasloužená "dvojka".
09:02
Výborný zákrok Christianové proti Tožičkové.
08:06
Zápas je plný soubojů a náznaků šancí, do zakončení se však týmy příliš nedostávají.
06:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Magdaléna Plášková (1:1).
06:25
Ale z dalšího útoku už Chodov udeřil a srovnává skóre. Na svědomí to má kdo jiný než Tereza Urbánková.
06:00
Výborný návrat Báry Zabavské, která doslova ukradla šanci Adéle Jůzové.
05:15
Zápas je od začátku pěkně tvrdý, Lucia Košturiaková to dokonce zaplatila kouskem zubu.
04:38
Ukryté nahození Nikoly Kuchařové, ale Christianová pozorná.
03:38
Gabriela Tožičková to zkusila bekhendem z těžkého úhlu a trochu vylekala domácí obranu.
02:02
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Barbora Sádková, asistoval Denisa Billá (1:0).
02:02
Parádní úvod domácího týmu! Nahození Denisy Billé hostující brankářka jen vyrazila před sebe a Bára Sádková ze vzduchu neomylně zavěsila!
00:32
První střelecký pokus si připisuje Syslová, ale Bára Sádkové dobře zblokovala tuto střelu.
00:01
Utkání nám právě začalo a úvodní buly ovládl hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Nela Jiráková, Tereza Syslová, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Tereza Urbánková
00:00
Line-up domácích Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Denisa Billá, Eliška Machková, Barbora Sádková, Dominika Steinbachová, Barbora Zabavská
00:00
Vítejte u online přenosu z rozhodujícího utkání o druhou příčku v tabulce. V jihoměstském derby se utká domácí Herbadent s "hostujícím" Chodovem!