2:0
2:1
- : -
ELITE PRAHA
branky (asistence): 21:12 Jitka Drápalová (Martina Babáčková), 37:21 Martina Indrová (Aneta Federselová), 51:40 Anna Grufíková (Jitka Drápalová), 58:33 Linda Hyksová (Martina Indrová)
ELITE PRAHA
branky (asistence): 01:03 Jessica Zlámalová (Anna - Marie Divišová), 13:51 Jessica Zlámalová (Barbara Jelínková), 51:29 Jessica Zlámalová (Eliška Reischlová)

K1 Florbal Židenice - ELITE PRAHA 4:3
22. Jitka Drápalová, 38. Martina Indrová, 52. Anna Grufíková, 59. Linda Hyksová - 2. Jessica Zlámalová, 14. Jessica Zlámalová, 52. Jessica Zlámalová; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 209; zásahy brankářů: Nikola Příleská 8 - Martina Gécová 23; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Jiřího Starého: Teď to bylo 60 minut kvůli kterým stojí za to celý rok makat a věnovat florbalu všechen svůj volný čas. Super zápas, super diváci a skvělý výsledek. Bohužel začátek zápasu jsme nezvládli v hlavě. Od druhé třetiny jsme začali předvádět hru co umíme, holky dřely až do konce a zaslouženě zápas otočily. Soupeři přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Michala Vojáčka: Mrzí nás, že jsme nedokázali lépe využít dobrého vstupu do utkání ani déle udržet vedení ve třetí třetině. I když holky bojovaly, tak soupeř byl lepší a postup si zasloužil.Věřím, že celoroční práci zhodnotíme v play down. Děkujeme soupeři a skvělým divákům.
60:00
Střely na bránu v poslední třetině: K1 Florbal Židenice - 11, Elite Praha - 3.
60:00
59:59
Ani tak už se jim nepovedlo výsledek změnit.
59:30
Tým Elite Praha se rozhodl odvolat brankaře a hrát poslední chvíle v šesti.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:33
Timeout K1 Florbal Židenice
58:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Martina Indrová (4:3).
58:33
Po samostatném úniku se týmu Židenic v předposlední minutě podařilo branku proměnit.
57:35
Hra se velmi častou přesouvá z jedné poloviny na druhou.
56:56
Oba dva týmy do hry v těchto chvílích dávají vše.
55:45
Všichni přítomní zde v hale jsou velmi napjatí.
55:00
Hráčky Židenic stále tlačí, ale nic závratného se zatím neděje. Uvidíme co přinesou další minuty utkání
53:30
Po půlce třetiny jsme se konečně dočkali změn ve score, ale opět jsme ve vyrovnaném stavu.
52:00
Židenice velmi rychlým protiútokem opět vyrovnaly.
51:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Anna Grufíková, asistoval Jitka Drápalová (3:3).
51:29
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Eliška Reischlová (2:3).
49:54
Další nevyužitá střela ze strany Židenic.
49:13
Hráčky Židenic mají míček stále pod kontrolou v útočné polovině.
48:00
Hráčky týmu Elite Praha stále tlaku Židenic úspěšně odolávají.
47:30
Hráčce týmu K1 Florbal Židenice se nepodařilo proměnit branku po samostatném úniku.
46:25
Další neúspěšná střela na bránu od týmu Židenic.
45:20
Hráčky týmu Elite Praha se snaží využít šancí z občasných úniků.
44:00
Hráčky týmu Elite Praha jsou pod neustálým nátlakem.
42:40
Ani rozehrávku v útočné polovině se nepodařilo hráčkám Židenic využít.
42:20
Hráčky Židenic se stále pokoušejí proměnit branku.
41:33
Stále se žádnou ze šancí nepodařilo proměnit.
41:00
Ze začátku třetiny mají míček pod kontrolou opět hráčky Židenic a dostávají hostující tým pod tlak.
40:01
Úvodní vhazování vyhrály hráčky týmu K1 Florbal Židenice.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině K1 Florbal Židenice 12:4 ELITE Praha.
40:00
39:45
Hráčky Židenic nepouští ELITE k balónku.
38:55
Hráčky Židenic opět kombinují na polovině soupeře, protože chtějí vyhrát za 3 body v základní hrací době.
37:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Aneta Federselová (2:2).
37:21
Rychlé využití přesilovky a hráčky Židenic srovnávají na 2:2.
37:11
Vyloučen hráč Kristýna Andrlová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za bránění ve hře.
36:32
Hráčky ELITE jsou opět pod tlakem.
34:00
Hráčky domácího celku se dostávají do držení balónku.
33:15
Hráčky ELITE na chvíli dostávají hráčky domácího celku pod tlak,
32:22
Hráčky domácího celku se opět snaží držet si balónek u sebe a nepouštět hráčky ELITE do šancí.
31:01
Je to krásný florbal na obě strany.
29:46
Hráčky ELITE se dostaly z tlaku a pokusily se překvapit golmanku domácího celku, která však byla připravená.
29:04
Hráčky ELITE jsou pod velkým tlakem, ale stále odolávají.
27:55
Hráčky Židenic se snaží kontrolovat hru a postupným útokem prorazit obranu ELITE.
27:15
Domácí celek opět kombinuje na polovině soupeře.
25:50
Hostující celek se po delší době dostal do šance, ale jejich střelu zlikvidovala Nikola Přileská.
24:44
Hráčky ELITE se nedostávají moc do šancí, domácí tým hraje zodpovědně ve druhé třetině.
23:59
Domácí celek opět uzavřel hráčky ELITE před jejich brankou.
22:56
Hraje se na obě strany, oba týmy se dostávají do šancí.
22:25
Hráčky Židenic dostávají hostující celek pod tlak a kombinují na polovině soupeře.
21:32
Nikola Příleská podržela svůj tým, po obrovské chybě v obraně.
21:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Martina Babáčková (1:2).
20:43
Hráčky Židenic mají balónek pod kontrolou a od začátku třetiny se snaží vstřelit branku.
20:02
Úvodní vhazování vyhrály hráčky Židenic.
20:00
20:00
Střely po první třetině K1 Florbal Židenice 4:4 ELITE Praha.
20:00
19:23
Hráčky Židenic kombinují na polovině soupeře, zatím bezúspěšně.
19:00
Hráčky ELITE jsou opět pod tlakem, ale stále odolávají tlaku domácího celku.
17:44
Brankářka hostujícího týmu svými skvělými zákroky drží svůj tým ve dvoubrankovém vedení.
16:02
Domácí celek nepouští hostí k balónku, ale nedaří se jim vymyslet, jak se prosadit v dobré obraně ELITE.
15:03
Hráčky domácího celku stále nedokázaly prolomit obranu ELITE i přes velké množství šancí.
14:16
Hráčky Židenic opět dostávají hráčky ELITE pod tlak.
13:51
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Barbara Jelínková (0:2).
13:25
Hráčky domácího celku vyvezly balónek do obranného pásma ELITE.
12:57
Vyloučen hráč Žaneta Veletová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:38
Hráčky domácího družstva kontrolují hru a zkouší vymýšlet akce, tak aby prolomily obranu ELITE.
10:59
Hráčky Židenic jsou stále na balónku na nedávají soupeřkám moc prostoru k akci.
10:13
Oba týmy hrají na plno, protože jim jde o všechno.
08:18
Hráčky Židenic drží balónek na hokejkách a snaží se vymyslet jak na obranu ELITE.
07:29
Hráčky domácího družstva uzavřely hráčky ELITE před jejich brankou.
06:19
Hráčky ELITE jsou většinu času pod tlakem a balónek pouze vyhazují a odevzdávají hráčkám Židenic.
05:05
Hráčky Židenic více drží balonek a snaží se vymyslet, jak prolomit obranu hostí.
04:26
Hra se odehrává většinou ve střední části hřiště.
03:12
Hráčky Židenic se po první brance snaží rychle odpověď a dostávají hráčky ELITE pod tlak.
02:16
Týmy se střídají v držení balónku.
01:03
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Jessica Zlámalová, asistoval Anna - Marie Divišová (0:1).
01:03
Z prvního proti útoku hráčky hostujícího týmu vstřelily branku.
00:28
Hráčky domácího družstva vlétly do zápasu na plno, vědí, že do zápasu musí dát vše.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Kristýna Vranová, Ivana Miklíková, Barbara Jelínková, Eliška Reischlová, Nikola Mrázková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Žaneta Veletová, Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Kristýna Pospíšilová, Veronika Vývodová