4:1
1:3
- : -
FBK Jičín
branky (asistence): 12:15 Oxana Šamanina (Veronika Loudová), 27:58 Klára Leierová (Veronika Loudová), 35:16 Klára Leierová (Adéla Dlouhá), 37:48 Klára Leierová (Zuzana Hubáčková), 38:50 Oxana Šamanina (Lucie Veidlová), 59:55 Martina Dostalíková (Nikol Pekárková)
FBK Jičín
branky (asistence): 05:05 Tereza Mrázková (Lucie Růžičková), 23:11 Leona Müllerová (Šárka Chlumská), 40:27 Andrea Satýnková (Gabriela Žůrková), 51:51 Lucie Kloutvorová (Andrea Satýnková), 59:46 Lucie Kloutvorová (Gabriela Žůrková)

Crazy girls FBC Liberec - FBK Jičín 6:5
13. Oxana Šamanina, 28. Klára Leierová, 36. Klára Leierová, 38. Klára Leierová, 39. Oxana Šamanina, 60. Martina Dostalíková - 6. Tereza Mrázková, 24. Leona Müllerová, 41. Andrea Satýnková, 52. Lucie Kloutvorová, 60. Lucie Kloutvorová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 12 - Veronika Samková 24; po třetinách: 1:1, 4:1, 1:3;
60:00
Komentář asistentky trenéra hostů Markéty Kosové: Vypuštěná druhá třetina nás stála vítězství. Děkujeme soupeři. Hlavní je, že jsme v play-off a jsme za to šťastné.
60:00
Střely na branku: Liberec - 11 Jičín - 9
60:00
Komentář trenéra domácích Patra Horáčka: Do začátku utkání jsme nastoupili velmi opatrně, vůbec jsme nehráli naší aktivní hru, což se nám vymstilo tím, že se soupeřky dostaly brzy do vedení. Do druhé třetiny jsme nastoupili aktivnějí, a konečně jsme začali hrát naši hru. Bohužel jsme dali soupeři možnost snížit na rozdíl jednoho gólu a na konec vyrovnat, ale naše touha po vítězství byla větší a rozhodující gól jsme dali my. Děkujeme soupeři.
59:55
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Nikol Pekárková (6:5).
59:55
Timeout pro Liberec.
59:55
Mnoho šancí před bránou Jičína, proměňuje nakonec Dostalíková.
59:46
Timeout FBK Jičín
59:46
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Gabriela Žůrková (5:5).
59:46
Timeout pro hosty.
59:46
Žůrková opět v úniku a nahrává před bránu Kloutvorové a ta dává gól.
58:40
Jičín je v plném počtu.
57:50
Žůrková se dostala do protiútoku a vytáhla Štěpánovou z brány a snažila se jí oběhnout, ale hráčky Libercejí donutily pouze k nahrávce na hráčku Jičína, která střílí, ale to už Štěpánová chytá.
56:42
Žůrková se snaží napadat Liberec, ale fauluje a Liberec má rozehrávku.
56:39
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
56:02
Leierová trefuje tyčku a rozhodčí signalizuje vyloučení. Liberec v šesti.
54:55
Liberec má rozehrávku na půlce soupeře a Hubáčková trefuje pouze ruku Samkové.
53:44
Liberec se snaží uklidnit hru a drží si Jičín u nich na půlce, a snaží se najít vhodnou chvíli na střelu.
52:56
Dostalíková si vyjela před branku a střílí opět jenom do golmanky.
52:23
Hubáčková v rychlém samostatném útoku ale Samková vyráží.
51:51
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Andrea Satýnková (5:4).
51:13
Floriánová střílí z půlky, Štěpánová chytá.
50:38
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
50:17
Koníčková ve střetu s Chlumskou. Je z toho standartka pro Liberec, ze které střílí Kabeláková.
49:13
Dostalíková sama v útoku. Trefuje pouze hokejku Strejcovské a ta vyráží střelu za mantinel.
48:43
Liberec hraje opět v plném počtu bez změny skóre.
48:20
Satýnková střílí vysoko nad bránu.
47:16
Liberc zatím blokuje střely od jJičína.
46:42
Vyloučen hráč Adéla Dlouhá družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hra bez hokejky.
46:29
Kabeláková nahrává na střed Dostalíkové, ale opět to nekončí gólem.
45:52
Pekárková v samostaném úniku se dotává na střed sooupeřovy půlky a střílí. Samková pouze vyráží.
44:29
Koníčková a Dostalíokvá v šanci ale Jičínská obránkyně překazila jejich akci.
43:38
Šamanina si vyjela z místa za brankou Jičína a střílí.
42:54
Liberec neobdržel gól ani ve druhém oslabení.
41:20
Mikolášková střílí ale Štěopánová vyráží.
40:53
40:27
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Gabriela Žůrková (5:3).
40:27
Jičín má rozehrávku na velkém brankovišti a Satýnková trefuje bránu.
40:01
Zahajovací buly 3.třetiny vyhrává Liberec.
40:00
40:00
Střely na branku: Liberec - 11 Jičín - 9.
40:00
39:45
Teď se situace obrátila a Šamanina posílá nahrávku na Veidlovou. Samková skáče po balonku a ukončuje tak libereckou akci.
38:50
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Lucie Veidlová (5:2).
38:50
Veidlová krásně posouvá na střed, kde je volná Šamanina a ta nemá problém překonat Samkovou.
37:48
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Zuzana Hubáčková (4:2).
37:48
Leierová se trefuje ze standartní situace od půlky hřiště.
37:25
Kůželová je sama před bránou a z otočky střílí. Její střelu Štěpánová vyráží.
36:32
Dlouhá stříllí z půlky hřiště. Samková chytá.
35:16
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Adéla Dlouhá (3:2).
35:16
Leierová si táhla balonek přes celou šířku hřiště a její střela letí do horního rohu branky.
34:12
Liberec se snaží točit Jičín na jeho půlce, ale problém jim dělají výbobrné bloky od soupeřek.
33:16
Dnešní utkání sleduje 80 diváků, děkujeme.
32:53
Pekárková fauluje a Jičín má rozehrávku u sebe v rohu.
32:16
Šamanina opět v šanci. Gól z toho ale není.
30:35
Šamanina si probíhá celým hřištěm, ale střela letěla poze do Müllerové.
29:25
Strejcovská střílí do mantinelu. Štěpánová v klidu chytá.
27:58
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Veronika Loudová (2:2).
27:58
Na podruhé se ale už trefuje a vyrovnává skóre.
27:51
Leierová Si přeběhla hřiště ale akci nezakončila gólem,
26:48
Další střely Liberce Samková se štěstím vychytává.
24:57
Loudová posílá dlouhou nahrávku na nabíhající Pekárkovou, která střílí, ale netrefuje.
23:11
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Leona Müllerová, asistoval Šárka Chlumská (1:2).
23:11
Müllerová střílí z půlky hřiště a baloněk padá za záda Štěpánové.
22:34
Hubáčková nečekaně střílí, ale Samková jen natáhla ruku a vyráží. Veidlová se snaží ještě dorážet, ale marně.
21:55
Kloutvorová zachytává nahrávku Leierové a Jičín jde do protiútoku. Žůrková střílí pouze nad.
21:15
Pekárová střílí ze středu soupeřovy půlky, ale pouze do připravené soupeřky.
20:10
Florianová posílá krosovou nahrávku na Žůrkovou, která střílí mimo.
20:01
Zahajovací buly 2. třetiny vyhrává opět Jičín.
20:00
20:00
Střely na branku: Liberec - 8 Jičín - 4
20:00
19:55
Poslední střelu třetiny posílá Dostalíková, ale balonek se kutálel pouze před bránou.
19:03
Jičín blokuje střely Liberce.
18:48
Dlouhá posílá dlouhou nahrávku na Veidlovou, která posouvá na Šamaninu. Akce ale nekončí gólem.
18:05
Florianová posílá na Mrázkovou. Nahrávku zachytila ale Kabeláková.
16:56
Veidlová se snaží dorážet před bránou, ale balonek v bráně neskončil.
16:21
Leierová rozjíždí akci, která končí střelou Šamaniny. Střela letí pouze nad bránu.
14:44
Liberec přežil své oslabení a vyloučená Pekárková se hned dostává do akce, kterou však Samková kazí.
13:48
Žůrková střílí pouze do boční síťky.
13:09
První střelu v přesilovce zblokovala Dlouhá.
12:43
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
12:15
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Veronika Loudová (1:1).
12:15
Loudová vyslala Šamaninu do útoku, která po samostatném úniku střílí gól.
11:30
Dlouhá s Dostalíkovou zdvojily Strejcovskou u mantinelu, která dlouho držela balonek a nakonec ho prostrčila dál a Jičín zakládá akci, která nekončí golem.
10:09
Dostalíková napadá Strejcovskou, která posílá balonek pod tlakem na půlku Liberce.
08:56
Hubáčková nejdříve střílí pouze do soupeřky, a poté jen nad bránu.
07:56
Štěpánová zastavuje akci Jičína.
07:44
Müllerová střílí ze standartky. Koníčková blokuje.
06:48
Veidlová posílá na střed Leierové, která se snažila vystřelit hned z první, ale bohužel netrefuje bránu.
06:10
Pekárková střílí od mantinelu z první.
05:05
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tereza Mrázková, asistoval Lucie Růžičková (0:1).
05:05
Jičín měl rozehrávku z rohu, kterou doknčila Mrázková.
04:19
Šamanina nahrává Leierové na střed, která trefuje pouze hráčku před sebou.
03:43
Koníčková střílí od mantinelu. Následuje rozehrávka Liberce ze středu soupeřovy půlky.
03:11
Floriánové sklouzla nahrávka, kterou zachycuje Kabeláková.
02:20
Mikolášková střílí ze středu. Střela však letí pouze nad bránu.
01:28
Omlouváme se za nefunkčnost videa z důvodu přesunu kamery, za nedlouho budeme vysílat.
01:05
Kabeláková střílí z půlky, ale Samková chytá. Pekárková se ještě snaží dorážet.
00:12
První akci Jičína zajišťuje Žůrková se Satýnkovou.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrává Jičín.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Lucie Florianová, Andrea Satýnková, Leona Müllerová, Lucie Kloutvorová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Zuzana Hubáčková, Oxana Šamanina, Lucie Veidlová
00:00
Dobrýden, vítám Vás u zápisu z dnešního zápasu, ve kterém se proti sobě utkají Crazy Girls FBC Liberec a FBK Jičín.