2:2
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 04:22 Aneta Lisová (Tereza Burianová), 10:35 Denisa Bártová, 12:49 Aneta Lisová, 13:18 Pavlína Vaněčková (Denisa Bártová), 42:51 Pavlína Vaněčková (Denisa Bártová), 57:02 Pavlína Vaněčková
branky (asistence): 30:47 Michaela Chobotská (Markéta Prontekerová), 36:06 Lenka Faltusová, 52:04 Michaela Chobotská (Lenka Faltusová), 59:15 Nella Stašková (Anežka Viplerová)

FBŠ Jihlava - PSN Tatran Střešovice 6:4
5. Aneta Lisová, 11. Denisa Bártová, 13. Aneta Lisová, 14. Pavlína Vaněčková, 43. Pavlína Vaněčková, 58. Pavlína Vaněčková - 31. Michaela Chobotská, 37. Lenka Faltusová, 53. Michaela Chobotská, 60. Nella Stašková; rozhodčí: Jan Koutník - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Kateřina Holemářová 33 - Simona Werbynská 25; po třetinách: 4:0, 0:2, 2:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině - 10:13
60:00
Komentář trenérky domácích AnKu Dvořákové: ,,Jednoznačně nejlepší zápas letošní sezony. Snad poprvé v nejvyšší soutěži jsme vstoupily do zápasu bez přehnaného respektu ze zvučného jména a první třetinu si udělaly slušný náskok. Druhou třetinu jsme hrály hodně špatně a pomohla nám i dobře postavená branka. Ve třetí třetině jsme se zase trochu zvedly a dokázaly si náskok z 1. třetiny udržet. "
60:00
Celkové střely zápasu - 30:37.
60:00
Komentář trenéra hostů Uhera: ,,Jeden z nejhorších zápasů, jaké jsem kdy v životě koučoval. Můžeme hrát půlku zápasu na jednu bránu, ale když netrefíme ani vrata stodoly, nemůžeme nic. Nasazení a výkony některých hráček raději nekomentuji. Obrovské díky patří neúnavným fanouškům, rodičům, kteří věřily a fandily do poslední sekundy. Takto si v play off moc nezahrajem, tak snad bude líp. Hezkou neděli, lepší než budeme mít my..."
60:00
59:59
I po obdrženým gólu Jihlava vyhrává zápas v poměru 6:4.
59:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Nella Stašková, asistoval Anežka Viplerová (6:4).
59:14
Skóre v poslední minutě upravuje Stašková.
57:45
Burianová střílí tyč prázdné branky.
57:10
Hosté i po obdrženým gólu jdou do power play.
57:02
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (6:3).
57:01
Možnosti prázdné brány využívá Vaněčková, která tímto kompletuje svůj hattrick.
56:24
Hosté hrají v šesti bez golmanky
56:09
Timeout PSN Tatran Střešovice
55:01
Zatímco fanoušci Tatranu fandí svému týmu celý zápas, začínají se také ozývat i fanoušci domácích.
52:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská, asistoval Lenka Faltusová (5:3).
52:03
Faltusová střílí na branku domácích, míček se odráží od Holemářové, který pohotově doráží Chobotská a upravuje skóre na 5:3.
50:05
Prontekerová vysílá prudkou střelu na Holemářovou, která sráží střelu do ochranné sítě.
46:39
Šánová běžela na Werbynskou, kterou zastavila čistě Faltusová.
44:15
Tatran se nevzdává a Faltusová střílí další tyč.
42:51
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Denisa Bártová (5:2).
42:50
Bártová vyslala Vaněčkovou na golmanku, ta se zásadně nemýlí a střílí nádherný gól, kterým vyhnala pavouky ze spojnic tyčí.
41:15
Lisová měla možnost zvýšit náskok do prázdné branky po přihrávce od Burianový, míček však minula.
40:01
Buly třetí třetiny vyhrává Tatran a hned se tlačí před branku domácích.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině - 9:15.
40:00
38:20
Tatran drží JIhlavu na jejich polovině a snaží se vstřelit třetí branku.
36:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (4:2).
36:05
Faltusová získává odraženej míček a střílí krásný gól pod horní tyč.
32:36
Tatran po vstřelené brance dostává novou chuť do zápasu a tlačí Jihlavu.
30:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská, asistoval Markéta Prontekerová (4:1).
30:46
Chobotská pohotově a nekompromisně doráží míček za záda Holemářové a snižuje náskok Jihlavy.
29:22
Domácí nevyužívají ani druhou přesilovou hru.
29:10
Faltusová ve vlastním oslabení už dvakrát prověřila pozornost Holemářové.
27:22
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:21
Po faulu Zikmundové na Burianovou má Jihlava 2. přesilovou hru tohoto utkání. S rozhodnutí rozhodčích zásadně nesouhlasí trenér hostů.
21:59
Hra se přesouvá z jedné strany na druhou. Oba týmy se snaží vstřelit první gól 2. třetiny, ale golmanky své týmy drží.
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině - 11:9.
20:00
18:42
Trenéři Tatranu se rozhodli, že nechají svůj tým hrát ve čtyřech, důvody ale neznáme.
18:19
Jihlava však přesilovku nevyužívá a skóre zůstává stejné.
16:19
Vyloučen hráč Natálie Nádvorníková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:18
Po faulu na Mazourkovou získává Jihlava přesilovou hru.
13:18
13:18
Bártová střílela na Werbynskou, střela se odrazila k Vaněčkový a ta pohotově dorazila za záda Werbynské.
13:05
Tatran se snaži také vsítit branku, ale zatím neúspěšně.
12:49
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová z trestného střílení (3:0).
12:49
Lisová proměňuje trestné střílení a dává Jihlavě bodový náskok.
12:48
Omlouváme se za technické problémy.
12:48
Trestné střílení Jihlavy pojede hráčka s číslem 44 Aneta Lisová
12:47
Faul na Bártovou zajistil Jihlavě trestné střílení.
10:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Denisa Bártová bez asistence (2:0).
10:34
Bártová si vybojovala míček na středu, poté udělala otočku na forhand a střílí 2. gól Jihlavy.
09:38
Faltusová si vyběhla na střed a střílí tyč.
07:21
Hostující hráčka s číslem 3 byla sama před brankářkou, ale střela jde do ochranné sítě.
04:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Aneta Lisová, asistoval Tereza Burianová (1:0).
04:21
Burianová našla krásně volnou Lisovou a přihrávku jí poslala o mantinel, díky čemu šla Lisová sama na Werbynskou a domácí hráčka se nemýlila a posílá svůj tým do vedení.
01:30
Hra je na obou stranách velmi rychlá.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Markéta Prontekerová, Nella Stašková, Michaela Chobotská, Natálie Nádvorníková, Lenka Faltusová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Tereza Plánková, Martina Dvořáková, Kristýna Tkadlecová, Gabriela Křemelová, Lucie Mazourková
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního utkání mezi FBŠ Jihlava a PSN Tatran Střešovice. Mé jméno je Iva Váňová a budu Vás provázet dnešním onlinem přenosem.