- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 32:17 Lucie Kloutvorová (Andrea Satýnková)
branky (asistence): 08:06 Lucia Košturiaková (Romana Janegová), 16:02 Barbora Zabavská (Denisa Billá), 23:23 Romana Janegová (Martina Čapková), 26:47 Denisa Billá (Karolína Červová), 33:21 Adéla Polívková (Dominika Kubišová), 41:01 Denisa Billá (Barbora Zabavská), 45:02 Jitka Procházková (Romana Janegová), 46:18 Barbora Zabavská (Barbora Sádková), 52:09 Lucia Košturiaková (Jitka Procházková)

FBK Jičín - Herbadent FK Jižní Město 1:9
33. Lucie Kloutvorová - 9. Lucia Košturiaková, 17. Barbora Zabavská, 24. Romana Janegová, 27. Denisa Billá, 34. Adéla Polívková, 42. Denisa Billá, 46. Jitka Procházková, 47. Barbora Zabavská, 53. Lucia Košturiaková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 76; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 27 - Karolína Červová 21; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:4;
60:00
59:59
Nejlepšími hráčkami utkání vyhlášeny: Lucie Růžičková a Červová Karolína.
59:59
Komentář trenéra domácích Petra Čiháčka: Po první třetině to vypadalo na relativně hratelný zápas. Měli jsme spoustu šancí, které jsme neproměnili. O rozdílu skóre rozhodly individuální chyby hráček, a ne celého týmu. Dnešek nám ukázal, na čem musíme zapracovat a zlepšit se :) soupeři přejeme hodně štěstí do play-off.
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině 4:12, celkem 22:36
59:59
Komentář trenérky hostí Karolíny Šatalíkové: Jsme spokojeni s výsledkem zápasu. Navíc jsme tentokrát hrály již od první třetiny. Děkujeme soupeřkám a přejeme hodně štěstí v play-off.
59:50
Poslední střela Bobotové jde do autu. Již se nic nestane. Děkujeme za sledování přenosu a přejeme příjemný zbytek večera.
58:24
Billá nastřeluje tyčku, Drbohlavová v úniku, poslední minutky do konce zápasu.
56:49
Strejcovská střílí z půlky vysoko nad. U míčku opět hostující.
56:02
Žůrková v šanci před bránou, skóre se nemění. Hamerníková v rychlém úniku, Kociánová dostala přes prsty.
53:51
Dnešní utkání sleduje 76 diváků, kterým děkujeme.
52:56
Jičínským se nedaří procházet do útočného pásma, Herbadent má nyní mnoho šancí pokořit desítku.
52:09
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Jitka Procházková (1:9).
52:09
Další ztráta balónku na polovině hřiště, Košturiaková po přihrávce Procházkové střílí krásnou šibenici.
51:03
Hra je nyní pomalejší, Mikolášková zkouší z velké dálky.
48:50
Střelu Machkové těsně "nad ledem" vyráží Kociánová nohou.
48:04
Kloutvorová zkouší tečovat těžký míček zády k brance, chyběl kousek.
46:18
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Barbora Sádková (1:8).
46:18
Jičínské hráčky se pokoušely dostat přes obranu Herbadentu. Ztráta balónku však znamená další gól v domácí síti.
45:02
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Jitka Procházková, asistoval Romana Janegová (1:7).
45:02
Herbadent v klidné části utkání navyšuje skóre zásluhou Procházkové.
41:45
Mikolášková po pěkném zpracování míčku ze vzduchu střílí, Červová připravená.
41:01
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Barbora Zabavská (1:6).
41:01
Herbadent svojí přesilovku využívá, Billá prostřeluje z velkého úhlu.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině 8:15
40:00
39:57
Vyloučen hráč Karolína Exnarová družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
39:57
Tři vteřiny před koncem zatáhla za záchranou brzdu Exnarová a nedovoleně zastavila rychlý útok Herbadentu. Jičín začne třetí třetinu v oslabení.
38:29
Zůrková střílí ze strany do tyčky.
37:42
Vyloučen hráč Adéla Polívková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za zdržování hry.
37:42
Hostující hráčka po odpískání posunula balónek a pro Jičín to znamená další přesilovku.
35:05
Jičín přesilovku nezvládá, u míčku jsou hostující a Kociánová musí dokonce zasahovat.
33:50
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
33:50
Ošklivě vypadající faul u mantinelu trestají rozhodčí dvěma minutami, Pro Jičín začíná druhá přesilovka zápasu.
33:21
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dominika Kubišová (1:5).
33:21
Nedůrazná obrana Jičína nechala domácí gólmanku vykoupat, Polívková překonává po několika pokusech.
32:17
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Andrea Satýnková (1:4).
32:17
Přesnou přihrávku Satýnkové skvěle zpracovala Kloutvorová a poprvé překonává zatím bezchybnou Červovou.
31:33
Herbadent zahrozil i v oslabení, na štěstí pro Jičín však ke gólu nedošlo. Nyní jičínské znovu u rozehrávky.
30:33
Vyloučen hráč Nikola Hamerníková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:30
Důraz na Růžičkovou u mantinelu poslal hostující Hamerníkovou na trestnou lavici, Jičín zkusí proměnit svou první přesilovku.
29:16
Košturiaková měla možnost zvýšení náskoku, míček skončil těsně nad horní tyčkou.
27:53
Další možnost Jičína na snížení znovu kazí hostující brankářka.
26:47
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Karolína Červová (0:4).
26:47
Čtvrtý gól hostujících padá po rychlém protiútoku, na který nestihly Jičínské hráčky reagovat.
26:23
Ani tentokrát se Žůrková neprosazuje, Červová znovu chytá.
23:23
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Romana Janegová, asistoval Martina Čapková (0:3).
23:23
Třetí velkou šanci již Herbadent proměňuje a navyšuje skóre zápasu.
22:59
V další veliké šanci Sádková, Kociánová Jičín drží.
22:17
Surá krásnou přihrávkou našla Polívkovou, ani ta v druhé části gól nedává.
21:23
V šanci Žůrková, skóre se nemění.
20:27
Nejistou rozehrávku Jičín nepotrestal, Satýnková se neprosadila.
20:00
20:00
Střely na bránu 10:9
20:00
19:58
Polívková ještě dvě vteřinky před koncem ohrožuje branku domácích.
19:25
Bobotová z půlky hřiště zkouší krásnou střelou překonat Kociánovou, ta je ale ve střehu a parádním zákrokem zasahuje.
17:25
Kubišová v samostatném úniku po chybě domácí obránkyně, Kociánovou neprostřelila.
16:23
Jičín ale znovu zkouší, Strejcovská po přihrávce Drbohlavové ve velké šanci.
16:02
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Denisa Billá (0:2).
16:02
Skvěle zahraná přesilovka končí druhým gólem v síti Jičína.
15:08
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:08
Za nadměrnou aktivitu u brány je potrestaná domácí Mullerová, Herbadent zahajuje první přesilovku zápasu.
14:42
Drbohlavová zkouší dorážku, ani teď gól nepadá.
13:25
Chybu v jičínské rozehrávce hostující hráčky nepotrestaly, skóre se nemění.
11:57
Zámek jičínských hráček končí faulem hostujících.
11:16
Satýnkové střela do autu, rozehrává Herbadent.
10:56
Krásnou střelu Bobotové vyráží Kociánová vysoko nad hlavu.
10:20
Košturiaková prověřuje Kociánovou, ta je pozorná.
09:25
Drbohlavová zkouší za bránou soupeřek, Mullerová si vynutila výhodu a rozehrávku z dobré pozice, střela je však zblokovaná.
08:06
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Romana Janegová (0:1).
08:02
Druhá střela na bránu hostujících hráček se ujala. Skořepová nahodila na bránu, Janegová výborně zpracovala a přihrála na Košturiakovou, která bez problému skóruje.
06:53
Satýnková po nahrávce Žůrkové opět zkouší štěstí z dálky, brankářka je připravena a střelu likviduje.
05:43
Šance zatím na obou stranách, domácí se favoritek nezalekly a vytváří si dobré příležitosti.
04:56
Ve velké šanci Žůrková, šanci neproměňuje.
03:56
Na druhé straně zkouší Satýnková, brankářka vyráží.
03:28
Po přihrávce Košturiakové střílí Janegová mimo.
00:01
Krásný dobrý večer, utkání bylo právě zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Dagmar Surá, Dominika Kubišová, Adéla Polívková, Michaela Šulanová, Viktória Bobotová
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Florianová, Andrea Satýnková, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Leona Müllerová