2:1
0:3
6:5
- : -
branky (asistence): 04:06 Jan Louvar (Marek Soukup), 18:35 Marek Soukup (Jan Řehoř), 42:19 Dušan Přívara (Tomáš Nushart), 45:12 Marek Soukup (Ondřej Riebauer), 51:30 Ondřej Richtr (Ondřej Slivka), 56:28 Dušan Přívara (Ondřej Riebauer), 58:20 Jan Řehoř (Jan Louvar), 59:57 Dušan Přívara (Ondřej Riebauer)
branky (asistence): 17:03 Šimon Kuczera (Marek Lipový), 22:13 Petr Trulík (Igor Macháček), 29:42 Filip Hrabal (Wojciech Malajka), 33:33 Šimon Kuczera (Matěj Smeták), 44:21 Wojciech Malajka (Jiří Šebesta), 47:39 Jiří Šebesta (Filip Hrabal), 48:46 Matěj Smeták (Dominik Klimscha), 52:49 Michal Sládek (Matěj Smeták), 54:20 Jiří Šebesta (Filip Hrabal)

Kanonýři Kladno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:9
5. Jan Louvar, 19. Marek Soukup, 43. Dušan Přívara, 46. Marek Soukup, 52. Ondřej Richtr, 57. Dušan Přívara, 59. Jan Řehoř, 60. Dušan Přívara - 18. Šimon Kuczera, 23. Petr Trulík, 30. Filip Hrabal, 34. Šimon Kuczera, 45. Wojciech Malajka, 48. Jiří Šebesta, 49. Matěj Smeták, 53. Michal Sládek, 55. Jiří Šebesta; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 21, Max Minev 3 - Štěpán Laja 21; po třetinách: 2:1, 0:3, 6:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Smetáka: Utkání jsme nezačali dobře, byli jsme všude pomalejší, hlavně v osobních soubojích. Po první třetině jsme změnili rozehrávku a začlo to fungovat, bohužel v poslední třetině jsme v posledních pěti minutách měli ruce nahoře ale nakonec z toho bylo drama. Byli jsme tu pro důležité vítězství a to odvážíme a plníme cíl, který jsme si dali před sezonou.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Zahalky: Zlepšený výkon oproti předešlým dvěma zápasům, přesto především do obrany nemůžeme být pořád spokojeni.
60:00
59:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ondřej Riebauer (8:9).
59:57
Dušan Přívara přidává svůj třetí gól a Kladno v šesti zase úspěšné!!!
59:50
Diváci jsou napnutí! Hra nabírá obrovské obrátky, jedna střela Kladna za druhou!
59:15
Soukup se pokusil vystřelit, střílel však do bloku.
58:20
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:20
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Řehoř, asistoval Jan Louvar (7:9).
58:20
Gól! Řehoř namířil svůj kanón přímo do branky soupeře a dává Kladnu naději na vyrovnání!
58:00
Střelu do prázdné brány jen tak tak zachytil Nushart a Kladno zakládá slibný útok.
57:00
Po chvilce bránění se tým domácích opět vrací k ofenzivě.
56:28
55:36
Timeout Kanonýři Kladno
55:36
Domácí si vzali oddechový čas. Nastupují v šesti.
54:21
Střídání brankáře. Nový brankář Max Minev družstva Kanonýři Kladno
54:21
Šanci v brance dostal talentovaný junior Max Minev! Velká gratulace, Maxi!
54:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Jiří Šebesta, asistoval Filip Hrabal (5:9).
52:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Michal Sládek, asistoval Matěj Smeták (5:8).
52:49
Riebauer sice obral Sládka o míček, ale nezískal ho pod kontrolu, tak si ho Sládek vzal zpět a vsítil nádherný gól.
51:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Richtr, asistoval Ondřej Slivka (5:7).
51:30
Únava omrzela, prosadil se kapitán Ondřej "Čombe" Richtr, který se rychle zorientoval pár metrů před bránou a dokázal zkorigovat skóre!
51:00
Na Kanonýrech už je trochu vidět únava.
48:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Dominik Klimscha (4:7).
48:46
Smeták zametl přízemní střelu do brány Cmírala.
47:39
45:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Soukup, asistoval Ondřej Riebauer (4:5).
45:12
Riebauer se vytočil od mantinelu, našel Soukupa na druhé straně, ten nabral míček a krásnou střelou, která olízla břevno asi jako kočka sobě chlupy, vsítil nádherný gól.
44:45
Ostravský kapitán Zbořil se právem naštval, když jeden z Kanonýrů zboořil ostravského hráče.
44:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Jiří Šebesta (3:5).
44:21
A Ostrava svou příležitost využila.
44:18
Ostrava má příležitost při standartní situaci z velkého brankoviště.
42:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Tomáš Nushart (3:4).
42:19
Dušan Přívara se konečně prosadil! Po dobře načasované přihrávce od Řehoře a rychlém sprintu od půlky trefil přesně levý růžek!
41:39
Kladno hraje přesilovku s klidem a na míčku.
40:30
Střídačku kladenského A-týmu si právě zkoušejí i 2 současní junioři, Max Minev a Lukáš Sedláček
40:23
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
40:01
Za druhou třetinu mělo Kladno pouze 6 střel, Ostrava měla dvojnásob.
40:00
Střela do tyčky hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
40:00
Střela do tyčky hráč Jan Řehoř družstva Kanonýři Kladno .
40:00
40:00
39:00
Hrabal (Ostrava) se snažil zahrabat, ale nehrabal dost hluboko, aby dokázal překazit rozehrávku Kanonýrů.
38:02
Tyč strefil Truhlík (Ostrava)!
34:35
Nushart šel střídat na místě, kde střídačka rozhodně není a spoustu ostravských hráčů se hlasitě vyjádřilo.
34:00
Celá hala na okamžik naprosto ztichla, kladenským fanouškům naběhla "husina" a ostravským přeběhl mráz po zádech, když míček pomalu letěl a doskákal nakonec těsně vedle brány.
33:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Matěj Smeták (2:4).
33:33
Teď už se ale Ostrava nemýlila, po krásné kombinaci vstřelil gól Kuczera a navyšuje tak náskok Ostravy.
32:27
Další promarnění ostravské šance zařídil Eichner, kladenští fanoušci děkují.
30:43
Slivka (Kladno) spadl na polovině a pro fanoušky udělal něco jako parodii na kotoul.
29:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Wojciech Malajka (2:3).
29:42
Holčák s Cmíralem se nedohodli, z čehoož těžila Ostrava a přebírá dalším gólem kontrolu nad zápasem.
28:11
Přívara ještě asi není po zranění zvyklý na hokejku, sjelo mu totiž už pár střel.
27:00
Míček se přesouvá z jedné strany na druhou, je to téměř jako sledovat tenis, akorá mnohem atraktivnější!
25:00
Fantasticky okouzlující zákrok předvedl Cmíral (Kladno), který v poloskoku chytil střelu do naprosto odkryté brány!
24:12
Kladno vždy dlouho drží míček, ale po jedné až dvou minutách ho zadarmo odevzdá Ostravě, která má z rychého protiútoku velkou šanci.
22:59
Gesto fair-play předvedl kladenský hráč, který se přiznal, že tečoval míček při jeho cestě za mantinel.
22:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Igor Macháček (2:2).
22:13
Tým hostí vyrovnává, jejich hrdinou je Trulík, který po bekhandové kličce dává gól.
21:10
Kanonýři se snaží o trpělivou rozehrávku a postupně se dostávají na polovinu Ostravy.
20:00
Střela do tyčky hráč Petr Trulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
20:00
20:00
Střely po první třetině 12:11
20:00
19:45
Na závěr třetiny se málem prosadil i bývalý junior Kanonýrů Lojza Burian, bohužel pro něj nebyl perfektní, Laja však ano.
18:35
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Soukup, asistoval Jan Řehoř (2:1).
18:35
Odpověď přeci jen přišla! Řehoř po krásné individuální akci podél mantinelu naservíroval luxusní přihrávku Soukupovi do prázdné brány!
17:40
Přívara i Slivka (Kladno) se snažli chybu rychle napravit, Laja však předvedl dva úchvatné zákroky!
17:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Marek Lipový (1:1).
17:03
Ostrava se po hrozně dlouhé době dočkala svého gólu!
15:22
Další promarněná šance Ostravy! Fanoušci si už musí říkat, že to snad ani není možné.
14:42
Oba týmy dělají spoustu obranných faulů.
13:37
Kanonýři se málem dopustili velké chyby, když střídali během hry, ku prospěchu Kladna vše proběhlo v pořádku.
12:00
Ostravští hráči měli opět svazeček šancí, žádnou bohužel pro ně nedokázali proměnit.
11:20
Louvar zkoušel tečovat před bránou, míček však skončil záhadně za mantinelem, následovalo vhazování.
11:00
Ostrava se dobrou rozehrávkou dostává na polovinu Kanonýrů s lehkostí jako horký nůž máslem.
09:23
Ostrava střílí a střílí, ale stále nic! Ohromnou šanci měl Smeták (Ostrava), ale nenaložil s ní zrovna nejlépe.
08:52
Hned po skončení oslabení ohrozil Ostravu Slivka (Kladno) tvrdou střelou golfem z půlky.
07:45
Kladno má v přesilovce spoustu šancí, jednu velikou však promarnil Holčák, který byl sám na velkém brankovišti a sotva trefil míček.
06:51
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
06:51
Míček do vzduchu si vyhodil Nushart (Kladno) a Hromádka (Ostrava) po něm sáhl rukou a je tedy vyloučen na 2 minuty.
06:07
U míčku je více Ostrava, která si i vytváří více šancí.
04:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Marek Soukup (1:0).
04:06
Louvar se vytočil od mantinelu až na střed, odkud vypustil prudkou střelu nad nohu!
02:36
Kladenští odolávali v oslabení, dostali se do pá šancí, ale více jich stále měla Ostrava.
00:36
Vyloučen hráč Martin Holčák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
00:36
Holčák (Kladno) úplně zbytečně zajel do ostravského hráče a vysloužil si 2 minuty za hrubost.
00:01
Vhazování vyhrála Ostrava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Dominik Eichner, Filip Hrabal, Wojciech Malajka
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Tomáš Cmíral; hráči v poli: Alois Burian, Ondřej Richtr, Ondřej Slivka, Tomáš Nushart, Dušan Přívara