2:2
4:0
3:1
- : -
branky (asistence): 02:12 David Šimek (Martin Šimek), 13:04 Jakub Šárka, 23:28 Aleš Höffer (Matyáš Krebner), 26:16 Pavel Čihák (Aleš Höffer), 30:25 Radek Mandík (Adam Růžek), 38:14 Tomáš Kindl (Radek Mandík), 40:11 Aleš Höffer (Vojtěch Bagin), 43:42 David Šimek (Vojtěch Bagin), 52:35 Aleš Höffer (Lukáš Mück)
branky (asistence): 05:27 Radim Ivan (Petr Jankulár), 18:58 Lukáš Hájek (David Matúš), 51:11 Josef Rýpar (Marek Matejčík)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice  9:3
3. David Šimek, 14. Jakub Šárka, 24. Aleš Höffer, 27. Pavel Čihák, 31. Radek Mandík, 39. Tomáš Kindl, 41. Aleš Höffer, 44. David Šimek, 53. Aleš Höffer - 6. Radim Ivan, 19. Lukáš Hájek, 52. Josef Rýpar; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 257; zásahy brankářů: Lukáš Mück 18 - Petr Gurkovský 18; po třetinách: 2:2, 4:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Bruse: Velmi dobře bránící soupeř s kombinací s jeho efektivitou a naší bezzubostí. Pár věcí fungovalo, ale bohužel to bylo méně než těch co nefungovalo.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Z naší strany povedené utkání s dobrým přístupem. Playoff máme ve svých rukách.
60:00
A je dobojováno. Bohemians vítězí poměrem 9:3 a důrazně se hlásí o playoff i díky hattricku Aleše Höffera, který je vyhlášen hráčem zápasu. Na straně Vítkovic byl dnes nejlepší Marek Matejčík.
60:00
To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a těšíme se napočtenou u dalšího online přenosu z domácího utkání FbŠ Bohemians.
60:00
59:49
Vítkovice nevyužili poslední standartní situaci.
58:56
Hosté hrají v šesti, Cabejšek netrefil z půlky prázdnou Vítkovickou bránu.
57:39
Hájek nasadil Krebnerovi housky. Pro volně kutálející se balonek si skočil Mück.
55:27
Bohemians si koledují o zelený náramek Barevného florbalu, jehož ambasador je Adam Růžek a heslo "Bojuj jako já!". Brání se Vítkovickému tlaku statečně.
52:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Lukáš Mück (9:3).
52:35
A Bohemka rychle odpovídá. Aleš Höffer zkompletoval hattrick a Lukáš Mück si připisuje premiérový bod v dresu Bohemians.
51:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Marek Matejčík (8:3).
51:11
Po úchvatném krosu Marka Matějčíka Pepa Rýpar vymetl pavučiny v levé šibenici Mückovi branky a snižuje na rozdíl pěti branek.
50:25
Dnešní utkání sleduje 257 skvělých diváků. Děkujeme!!
48:49
Hájek už měl před sebou úplně odkrytou bránu. Osud si gól nepřál a Hájek přestřeluje.
46:54
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
46:39
Bohemians jsou nyní pod značným tlakem Vítkovic.
45:30
Zabíjačkové hody na Děkance slaví úspěch. Diváci si pochutnávají na vyhlášených vepřových specialitách. I z vlastní zkušenosti mohu říct, že jsou vynikající.
43:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Vojtěch Bagin (8:2).
43:42
Vojta Bagin nahodil balonek na branku soupeře a David Šimek po osmé rozvlnil Vítkovickou síť. #StřílejJakoJá
40:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Vojtěch Bagin (7:2).
40:11
Aleš Höffer je dnes při chuti.
40:00
40:00
Druhou třetinu jasně ovládli domácí. Hosté mají před sebou nelehký úkol: minimálně čtyřikrát zaskočit rozjeté klokany. Mají na to dvacet minut. Tak uvidíme, jak se jim bude dařit.
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Bohemians 10 - Vítkovice 7
40:00
39:39
Vítkovice se snaží v závěru vstřelit gól do šatny. Bohemka jim to ovšem nedovoluje.
38:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Tomáš Kindl, asistoval Radek Mandík (6:2).
38:14
Mandík vykoupal dva Vítkovické hráče, jeho střelu ještě brankář vyrazil, ale Kindlova dorážka končí v síti a Bohemians vedou 6:2.
37:43
Cabejškova střela zblokována.
36:21
Brauer střílel na bližší tyč. Mück stále drží tříbrankový náskok.
35:58
Cabejšek na středu obral Delonga a vybojoval standartku v rohu.
33:40
Krebnerovu pumelici z půlky golman chytá.
32:13
Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Hraje se nahoru dolů, ale Vítkovice se ke střelám nedostávají. Nutno vyzdvihnout obranu domácích. Drží se statečně.
31:38
Cabejšek zkusil štěstí, Gurkovský chytá.
30:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Radek Mandík, asistoval Adam Růžek (5:2).
30:25
Duo Růžek - Mandík učebnicově vyřešili situaci 2 na 1 a Bohemians mají už třígolový náskok.
29:35
Ani jeden tým nevyužil svoji početní výhodu a hraje se opět v pěti na obou stranách.
27:35
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:35
Dáda Šimek dělal tak dlouho Vítkovickým hráčům problémy v rozehrávce, až vybojoval faul a počet hráčů na hřišti se tak srovnal.
27:03
Vyloučen hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
26:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Aleš Höffer (4:2).
26:16
Bagin vypíchl balonek Vítkovickému obránci, doběhl si pro něj, našel na středu volného Höffera, který už mohl střílet. Ještě že tak neudělal, přihrál totiž ještě volnějšímu Čihákovi, který se nemýlil.
23:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Aleš Höffer, asistoval Matyáš Krebner (3:2).
23:28
Höffer se dostal u levého mantinelu k míčku, dostal jasný pokyn obejití soupeře a učinil tak. Nakonec už měl jednoduchý úkol, překonat hostujícího brankáře.
22:37
Mandík po Zezulkově křižné přihrávce jen těsně míjí branku.
21:39
Matyáš Krebner teď byl důrazný před brankou Mücka a nedovolil Vítkovicím ohrozit jeho svatyni.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 9 - Vítkovice 5
20:00
V první třetině sice hráči Vítkovic ovládli statistiku držení míče, ale brankáře soupeře častěji ohrozila Bohemka svými rychlými protiútoky.
20:00
19:48
Kindl zasáhl balonek vysokou holí. Volný úder Vítkovic nemířil na branku.
18:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval David Matúš (2:2).
18:58
Po chybné rozehrávce Bohemky je stav opět vyrovnaný.
18:03
Oku bystrého diváka jistě neuniklo, že trenér Jedlička trochu promíchal sestavou. Martin Kisugite se na hřišti objevuje pouze při přesilových hrách.
17:10
A úspěšnost domácích přesilových her klesá na 50%.
16:10
Půlka přesilovky za námi, Bohemians zatím neohrozili brankáře hostí.
15:10
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:10
Máme tady další přesilovku domácích. Tu první využili, uvidíme jak se jim povede v této.
14:16
V dosavadním průběhu hry Vítkovice hrají více na balonu a snaží se vytvářet na domácí tlak. Ti však hrozí z protiútoků a to dost nebezpečně.
13:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka bez asistence (2:1).
13:04
Jakub Šárka se prosazuje ze samostatného úniku.
12:19
Cabejšek tečoval Zezulkovu střelu golmanovi mezi nohy. Ten je však stihl sklapnout a chytá.
11:11
Růžek vystihl Vítkovickou rozehrávku, přihrávkou pobídl Mandíka, ten ovšem šanci zavěsit nevyužil.
10:30
Mück vyráží Rýparovu střelu.
09:49
Firda promáchl z předbrankového prostoru.
09:01
Zezulka nedosáhl na přihrávku od Bagina. U míčku jsou hosté.
08:29
Bohemka z brejku vybojovala alespoň volný úder.
08:10
Vítkovice opět v držení míčku na polovině domácích.
06:40
Bohemians ze standartky sice neohrozili Vítkovickou bránu, ale drží míček a vzápětí po střele Cabejška Gurkovský předvádí skvělý zákrok.
05:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Radim Ivan, asistoval Petr Jankulár (1:1).
05:27
A je vyrovnáno. Trocha štěstíčka teď stála na straně Vítkovic a Radim Ivan dává na 1:1.
04:24
Vítkovice drží míček a hledají příležitost k ohrožení Mücka.
02:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Martin Šimek (1:0).
02:12
Ambasador Barevného florbalu David Šimek po přesné přihrávce na čepel od svého bratra Martina využívá početní převahu Bohemians. #StřílejJakoJá
00:33
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:33
Firda trefil vysokou holí Höffera a uvidíme tak první přesilovku.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Petr Gurkovský; hráči v poli: Jan Jastřembský, Marek Bräuer, Adam Delong, Marek Švajný, Ondřej Firda
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Lukáš Mück; hráči v poli: Vojtěch Zezulka, Pavel Čihák, David Šimek, Vojtěch Bagin, Aleš Höffer
00:00
Informace pro sázkaře: Bohemians - Vítkovice: 1 - 2.53; 10 - 1.69; 0 - 5.20; 02 - 1.40; 2 - 1.92 (zdroj: Tipsport)
00:00
Dobrý den, vítejte u 21.kola Tipsport Superligy. Potvrdí dnes hosté roli favorita? Nebo zvítězí domácí a připraví si výhodnější pozici pro závěrečný boj o play-off? Na to odpoví následující hodiny.
00:00
V přestávkovém programu si přebral Antonín Palatínus cenu pro nejlepšího trenéra Bohemians za uplynulý měsíc. Gratulujeme!
00:00
První vzájemné měření sil dopadlo na půdě Vítkovic lépe pro domácí, kdy porazili zelenobílé poměrem 13:9. Bohemka získala z posledních pěti zápasů jediný bod a má tedy co napravovat. Vítkovice jsou na tom o poznání lépe. Z posledních pěti zápasů vybojovali 11 bodů.