6:3
7:2
4:1
- : -
branky (asistence): 06:03 Roman Houbal (Zdeněk Habr), 09:06 Tomáš Brom (Marek Fuchs), 10:44 Marek Fuchs (Roman Houbal), 13:06 David Mati (David Medek), 14:30 Jan Grábl, 19:46 David Mati (Jan Kolajta), 21:35 David Hauser, 22:58 Roman Houbal (Zdeněk Habr), 27:50 Jan Vojtíšek (Roman Houbal), 31:49 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 34:23 Jan Vojtíšek (Zdeněk Habr), 37:45 Marek Fuchs (Roman Houbal), 38:54 Jakub Gregor (Jan Grábl), 52:05 Jakub Gregor (Jan Grábl), 53:28 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 55:27 Jakub Gregor (Jan Grábl), 57:06 Marek Fuchs (Zdeněk Habr)
branky (asistence): 11:29 Miroslav Šnajdr (Daniel Macek), 12:05 Daniel Macek (Jakub Černý), 18:18 Jan Smolka (Miroslav Šnajdr), 29:06 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý), 32:25 Miroslav Horký (Daniel Macek), 54:11 Daniel Macek (Miroslav Horký)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FB Hurrican Karlovy Vary 17:6
7. Roman Houbal, 10. Tomáš Brom, 11. Marek Fuchs, 14. David Mati, 15. Jan Grábl, 20. David Mati, 22. David Hauser, 23. Roman Houbal, 28. Jan Vojtíšek, 32. Zdeněk Habr, 35. Jan Vojtíšek, 38. Marek Fuchs, 39. Jakub Gregor, 53. Jakub Gregor, 54. Marek Fuchs, 56. Jakub Gregor, 58. Marek Fuchs - 12. Miroslav Šnajdr, 13. Daniel Macek, 19. Jan Smolka, 30. Miroslav Šnajdr, 33. Miroslav Horký, 55. Daniel Macek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1 + Jakub Gregor 5:3; využití: 3:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Filip Kejík 18 - Pavel Novotný 12, Filip Černý 10; po třetinách: 6:3, 7:2, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Marka Fialy: Do posledního utkání v sezóně jsme nastupovali s tím, že si vyzkoušíme některé věci pro playoff. Díky průběhu utkání a odlehčené náladě na střídačce jsme tento cíl tak úplně nesplnili. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenére hostí Miroslava Závory: Trenér se nedostavil k podání komentáře.
60:00
59:31
Dnešnímu utkání přihlíží 47 diváků.
57:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Zdeněk Habr (17:6).
57:06
Hattrick slaví sezonní rekord! 17 branek v jednom zápase.
55:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Gregor, asistoval Jan Grábl (16:6).
55:27
Hattrick opět skóroval na úkor důrazu v předbrankovém prostoru.
54:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Horký (15:6).
54:11
Do prázdné brány vsítil balónek Macek.
53:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (15:5).
52:26
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil David Hauser.
52:26
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
52:26
Hauser neproměnil nájezd kličkou do bekendu.
52:05
51:24
Řeháček vybojoval balón, ale následně mu nevyšla křižná nahrávka.
48:18
Vyloučen hráč David Medek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:18
I přes nespokojenost Brna si Vary zahrají další přesilovou hru.
46:10
Brno přežilo pětiminutové oslabení a teď se může naplno věnovat hře.
46:02
Obrana Varů zabránila nahrávce faulem.
45:24
Vary se stále snaží využít přesilovku.
41:10
Vyloučen hráč Jakub Gregor družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za sekání.
41:10
Tohle je opravdu zajímavé! Jakub Gregor je vyloučen na 5 minut! uvidíme jak Vary využijí tuhle dlouhou přesilovku.
37:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Roman Houbal (12:5).
37:45
Po křižné nahrávce na mantinel střílel golfem Marek Fuchs.
34:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Zdeněk Habr (11:5).
34:23
Vojtíšek si připsal další bod střelou do prázdné.
32:25
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Daniel Macek (10:5).
32:25
Macek chytře nahrál před prázdnou bránu, kde už byl připravený Miroslav Horký.
31:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (10:4).
31:49
Habr od pravého mantinelu vymetl protilehlou šibenici.
29:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jakub Černý (9:4).
29:06
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary
29:06
I přes výborný zákrok Kejíka míček doskákal do branky.
27:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Roman Houbal (9:3).
27:50
Poslední vteřinu přesilovky využil Vojtíšek střelou z půlky.
25:50
Vyloučen hráč Jan Hejl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
25:46
Další výhoda pro Brno.
22:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Roman Houbal, asistoval Zdeněk Habr (8:3).
22:58
Krásný fotbalový centr předvedl odkopem míčku Vojtíšek.
22:58
Po odkopu Vojtíška se míčku zmocnil Habr, který nahrál před prázdnou bránu.
21:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Hauser bez asistence (7:3).
21:35
Hauser se snažil nahrát před bránu, ale jeho nahrávka spadla k bližší tyčce.
20:03
Střely za 1. třetinu: 13:7.
20:00
20:00
19:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval Jan Kolajta (6:3).
19:01
Začala poslední minuta 1. třetí třetiny.
18:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Miroslav Šnajdr (5:3).
14:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl bez asistence (5:2).
14:30
Grábl si věřil a poslal v situaci 3 na 1 míček do sítě.
13:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval David Medek (4:2).
13:06
A máme tu rychlou odpověď! David Mati rychlou střelou překvapil gólmana.
12:05
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (3:2).
12:05
Střelou do prázdné brány Macek snížil náskok Brna.
11:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Daniel Macek (3:1).
10:44
10:44
Marek Fuchs si svou střelou pod ruku připisuje druhý bod v tomto utkání.
09:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (2:0).
09:06
Krásnou kombinaci zakončil Brom do prázdné brány.
08:30
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.