2:3
2:2
5:1
- : -
branky (asistence): 04:58 Lukáš Zrzavý (Luděk Charouzek), 15:50 Václav Fučík (Petr Poduška), 20:49 Martin Kos (Marek Švrkala), 30:53 Martin Blažek (Václav Fučík), 41:25 Petr Poduška (Martin Blažek), 42:09 Martin Blažek (Petr Poduška), 46:57 Martin Kos, 51:21 Martin Blažek (Lukáš Zrzavý), 59:02 Petr Poduška (Zbyněk Venkrbec)
branky (asistence): 00:49 Richard Kraus (Martin Varta), 03:18 Erik Šochman (Martin Varta), 14:43 Tomáš Kozlík (Tomáš Vlach), 29:25 Kamil Peřka (Vojtěch Mžyk), 39:58 Tomáš Vlach (Ondřej Kučera), 41:02 Vojtěch Mžyk (Jiří Krečmer)

Spartak Pelhřimov - Florbal PEGRES Havířov 9:6
5. Lukáš Zrzavý, 16. Václav Fučík, 21. Martin Kos, 31. Martin Blažek, 42. Petr Poduška, 43. Martin Blažek, 47. Martin Kos, 52. Martin Blažek, 60. Petr Poduška - 1. Richard Kraus, 4. Erik Šochman, 15. Tomáš Kozlík, 30. Kamil Peřka, 40. Tomáš Vlach, 42. Vojtěch Mžyk; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:4; využití: 3:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 22 - Pavel Kotula 22; po třetinách: 2:3, 2:2, 5:1;
60:00
Střely ve 3. třetině 9:10, celkem 30:28
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Krásný zápas, který měl parametry play-off ve kterém jsme si dokázali, že se můžeme měřit se všemi soupeři. Zasloužené vítěství po úžasné závěrečné třetině. Která byla zcela v naší režii. Díky hráčům a skvělým divákům za super utkání a atmosféru.
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Pro nás dobrý zápas. Ukázal nám naše dobré věci, ale i ty špatné. Máme na to týden, aby jsme doladili nějaké věci. Soupeři děkujeme za dobrou hru a divákům výbornou atmosféru. Soupeři přejeme hodně štěstí v dalších bojích.
60:00
59:02
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Zbyněk Venkrbec (9:6).
58:23
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
58:23
Fučík fauluje a jde si odpočinout a oslabuje svůj tým do konce utkání.
56:15
Havířov umí taky zahrozit v oslabení, ale Venkrbec chytá
55:23
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za hrubost.
55:23
Havířov opět v oslabení. Jejich hra často jde až za hranice pravidel.
53:50
Spartak mohl dát opět gól v oslabení. Teď se proběhl Blažek, ale k zakončení se neodhodlal. Kotula mu nenechal žádné místo k zakončení.
52:01
Trestné střílení družstva Florbal PEGRES Havířov neproměnil Vojtěch Mžyk.
52:01
52:01
A druhý nájezd utkání, tentokrát na Venrkbce
52:01
Venkrbec si taky nájezdy natrénoval na dnešní utkání dobře a chytá!
51:21
Timeout Florbal PEGRES Havířov
51:21
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Lukáš Zrzavý (8:6).
51:21
Blažek pokřtil svojí novou Salmingu hned Hattrickem a domácí obrací zápas!
50:06
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Lukáš Zrzavý.
50:06
Vyloučen hráč Kamil Peřka družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
48:35
Nervy na obou stranách sílí a hra se přiostřuje. Teď na Venkrbce letělo několik střel, ale ten svůj tým drží.
46:57
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Kos bez asistence (7:6).
46:57
Po dlouho herní odmlce Kos bere míček u své brány a solíčkem přes celé hřiště dostává ve vlastím oslabení svůj tým do vedení!! Krásné Martine!
45:26
Domácí Hendrych zbytečně oslabuje svůj tým na dvě minuty za nesportovní chování
45:03
Jestli utkání bylo ve velkém tempu první 2 třetiny tak 3. třetina je v tempu raketovém
43:03
Během 2 minut jsme viděli 3 góly a jednu přesilovku domácích při které Poduška snižoval na 5:6 a potom krásnou střelou Blažek vyrovnává na 6:6
42:09
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (6:6).
41:25
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Petr Poduška, asistoval Martin Blažek (5:6).
41:14
Vyloučen hráč Jakub Holeš družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
41:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Jiří Krečmer (4:6).
41:02
Zatím lépe nakročil Havířov, když na bližší tyčku nad rameno hráč hostí dává gól a odskakují domácímu týmu o dva góly
40:29
Začalo nám posledních 20minut. Vyhraje Havířov, nebo domácí ještě stihnou obrátit utkání?
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 8:8
40:00
39:58
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Ondřej Kučera (4:5).
39:58
A Havířov opět vede. 2 sekundy před koncem 2. třetiny doklepává do prázdné branky Vlach.
38:21
Dnes můžeme vidět opravdu pěkné utkání. Ani jeden tým nehraje "beton", ale tempo hry je opravdu vysoké.
37:00
A opět Venkrbec, který ukazuje své umění a drží svůj tým.
36:20
A aby to nebyl Kotula tak Venkrbec ukazuje, že i on umí chytat. První střelu kryje a dorážku do prázdné chytá skokem rukou.
33:45
Neuvěřitelné. Kotula ten přivádí hráče Spartaku do šílenství. Fučík sám před bránou a brankář hostí vychytává a pro následnou dorážku nenechal žádné místo a Poduška trefuje boční síťku.
30:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (4:4).
30:53
Na první útok je krása pohledˇ. A taky nám teď Fučík ukázal krásnou přihrávku z poza brány před malé brankoviště, kde našel Blažka a ten nedává šanci gólmanovi.
29:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Vojtěch Mžyk (3:4).
29:25
Po chvíli nudnější části je tu útok Havířovu, který končí gólem.
28:01
Poslední utkání před Play-Off či Play-Down sleduje krásných 208 diváků!
27:28
Venkrbec si připisuje další těžký zákrok a skóre zůstává stále nerozhodné
25:45
Zrzavý na polovině chybuje a je z toho šance pro Havířov. Tentokrát se ukázal Venkrbec a střelu kryje jeho ramenem
25:26
Vyloučen hráč Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
24:00
Knězů a Charouzek nedovolí Havířovu přechod na polovinu domácích. Knězů zachytává míček a byla z toho šance pro domácí, která končí jako většinou na Kotulovi.
23:09
Spartak je při chuti a má trošku více ze hry.
22:00
Fučík z velkého brankoviště netrefuje prázdnou bránu!
20:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Kos, asistoval Marek Švrkala (3:3).
20:49
A jedeme od znovu. Švrkala "Chlupy" střílí a Kos tečí míček posílá do šibenice.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 13:10
20:00
19:59
Ještě nám ukázal Venkrbec, že neumí jen chytat míčky ve florbalu, ale umí i hrát fotbal, když odkopává míček a zabránil samostatnému úniku.
17:00
Jestli dnes někdo vyčnívá v dnešním zápase tak je to brankář hostí. Díky němu Pelhřimov nedal víc jak 2 góly. Ten už vychytal minimálně 4 góly.
15:50
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (2:3).
15:40
Kotula si teď smlsnul na Blažkovi. Co ten v té bráně předvádí.
14:54
Vyloučen hráč Jiří Krečmer družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
14:43
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Tomáš Vlach (1:3).
14:43
Po několika chybách v domácí obraně a Havířov vede o 2 góly.
14:20
Charouzek vzal míček hráči hostí a byla z toho situace 2 na 1. Ale krosová přihrávka neprošla
12:00
Blažek po krosové přihrávce střílí z trojky a Kotula opět vytáhl výborný zákrok. Pelhřimov, když vystřelí tak hodně nebezpečně.
11:00
Charouzek z půlky zkouší příklepem a střela nestřela málem skončila v bráně
09:05
Fučík ve velké šanci. Krásnou střelou vyzkoušel postřeh Kotuly. Ten gólovou střelu vytáhl jeho levačkou.
08:30
Zrzavý obral o míček hosty na polovině, ale Havířov mu uzavřel cestu na bránu a jít s míčkem do rohu
07:00
Utkání je vyrovnané a jestli někdo očekával, že Havířov nebude hrát aktivně, když mu o nic nejde tak opak je pravdou. Obě mužstva jsou aktivní ve hře dopředu.
04:58
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Luděk Charouzek (1:2).
04:58
Spartak rozehrává z rohu a míček se dostává ke Zrzavému a ten z ostrého úhlu snižuje na rozdíl jedné branky.
03:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Martin Varta (0:2).
03:18
Havířov odskakuje o dva góly, když Šochman vymetl šibenici po přihrávce ze standardní situace.
00:49
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Richard Kraus, asistoval Martin Varta (0:1).
00:49
Nedáš, dostaneš. Kraus zasouvá do prázdné po přihrávce Varty.
00:35
První velká šance domácích, když Poduška střílí do prázden brány, ale Kotula krásným skokem chytá míček i následnou dorážku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Tomáš Kozlík
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Marek Švrkala, Martin Kos, Petr Poduška, Václav Fučík, Martin Blažek
00:00
Vítám Vás u textového on-line přenosu. Dnes Spartak Pelhřimov jako domácí tým nastoupí proti Florbal Pegres Havířov. Před sebou máme poslední kolo základní skupiny, kdy tým z Havířova má jisté místo v play-off a borci z Pelhřimov o něj stále bojují, ale ve svých rukách to nemají. Pokud domácí tým vyhraje musí spoléhat, že Start98 porazí Svitavy, které okupují o jeden bod před Pelhřimovem 10. a poslední postupové místo.