4:0
2:5
1:2
0:1
branky (asistence): 01:50 Jan Novák (Martin Šindelář), 02:03 Petr Čihal (Jakub Procházka), 08:03 Petr Sláma (Jan Novák), 10:10 Milan Fridrich (Tomáš Kucharič), 32:58 Milan Fridrich, 39:27 Milan Fridrich (Petr Čihal), 45:22 Martin Pánek
branky (asistence): 21:28 Jan Hněvkovský (Tadeáš Melíšek), 32:46 Daniel Ludvík (Lukáš Nekola), 33:35 Jan Hněvkovský (Jaroslav Král), 39:11 Ondřej Hněvkovský (Daniel Ludvík), 39:57 Ondřej Sluka (Jaroslav Král), 48:46 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 55:44 Lukáš Nekola (Daniel Ludvík), 63:04 Jan Hněvkovský (Jaroslav Král)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - BLACK ANGELS 7:8p
2. Jan Novák, 3. Petr Čihal, 9. Petr Sláma, 11. Milan Fridrich, 33. Milan Fridrich, 40. Milan Fridrich, 46. Martin Pánek - 22. Jan Hněvkovský, 33. Daniel Ludvík, 34. Jan Hněvkovský, 40. Ondřej Hněvkovský, 40. Ondřej Sluka, 49. Daniel Ludvík, 56. Lukáš Nekola, 64. Jan Hněvkovský; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 1 + Martin Šindelář 5:2; využití: 1:1; diváků: 234; zásahy brankářů: Martin Beneš 25 - Daniel Körber 21; po třetinách: 4:0, 2:5, 1:2, 0:1;
65:00
Pár slov trenéra domácích Šťastníka: "První třetinu jsme byli jasně lepší a vytvořili si náskok. Rozhodilo nás zbytečné pětiminutové vyloučení. Od té chvíle jsme se na hřišti hledali a prohrávali souboj za soubojem. Za to, co jsme dneska předvedli, si vítězství v základní části nezasloužíme. Aspoň nebudeme zbytečně spekulovat. Čeká nás zajímavých 14 dní, takhle prostě play-off hrát nemůžeme a nebudeme! Díky fantastickým divákům a Ústí přeji šťastnou ruku při volbě."
65:00
Střely ve třetí třetině 3:3, celkově 28:33. Děkuji za pozornost a krásný zbytek víkendu.
65:00
Pár slov trenéra hostů Janečka: "O bod jsme přišli v prvních 10 minutách, kdy jsme soupeři věnovali luxusní náskok díky dvěma fatálům v prvních dvou minutách. Od druhé třetiny jsme začali soupeře přehrávat, postupně dotáhli do prodloužení. Zápas byl perfektní prověrkou pro play-off. Soupeři přeji hodně štěstí do vyřazovacích bojů a díky divákům za nejlepší atmosféru v lize."
63:04
63:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jaroslav Král (7:8).
62:14
Beneš podržel Znojmo ve hře o první místo!!
60:00
Střely ve třetí třetině 10:12. Velmi hektické utkání, Znojmo potřebuje vyhrát. Rozuzlení přinese prodloužení, případně nájezdy.
56:26
Vyloučen hráč Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
55:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Daniel Ludvík (7:7).
50:58
Tvrdý zákrok na Procházku, u míčku hosté.
50:15
Dnešnímu utkání přihlíží 234 diváků.
48:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (7:6).
48:24
Körber opět fantasticky!
46:46
Hra je ze strany na stranu, píská se plnou faulů.
46:06
Beneš si doskočil pro míček.
45:51
Krásný průnik Virgla, ale střela šla nad!
45:22
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Pánek bez asistence (7:5).
44:09
Znojmo vyhodilo míček za mantinel.
43:13
Hosté opět kombinují v útoku.
42:31
Znojmo ubránilo dobrou kombinaci Angels.
41:46
Kucharič minul branku.
41:10
Opět se začíná pěkně tvrdě dorážet.
40:17
Beneš si připisuje první zákrok v této třetině.
40:00
40:00
Hektický závěr druhé třetiny, Black Angels mocně dotahují! Střely ve druhé třetině 8:11. Třetí třetina bude ještě zajímavá.
40:00
39:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Sluka, asistoval Jaroslav Král (6:5).
39:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich, asistoval Petr Čihal (6:4).
39:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Hněvkovský, asistoval Daniel Ludvík (5:4).
38:43
Znojmo nyní z dobré akce nic nevytěžilo.
38:00
Standardka pro hosty!
35:57
Znojmo jak kdyby přestávalo hrát..
34:01
S brankama se nyní roztrhl pytel a hosté jsem v této části mnohem aktivnější.
33:35
32:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich bez asistence (5:2).
32:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Lukáš Nekola (4:2).
25:49
Začíná se přitvrzovat! Halama sestřelil nevybíravě Martinka!
22:46
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:22
Znojmo srdnatě brání proti šesti mužům z Prahy!
21:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Tadeáš Melíšek (4:1).
21:28
Hosté využívají část své přesilovky a po dvou skvělých zákrocích Beneše se trefuje Jan Hněvkovský - 1:4!
21:02
Hosté opět bez brankáře.
20:47
Znojmo vyhazuje!
20:07
Hosté vyhráli úvodní buly a hrají v šesti proti čtyrem!
20:00
20:00
Střely v první třetině 7:7, Znojmo na hosty vlétlo a zaslouženě vede!
20:00
19:29
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za hrubost.
19:00
Začala nám poslední minuta první třetiny a Pánek předvedl krásnou florbalovou věc, které bohužel chyběla správná tečka.
18:28
Virgl trefil svého spoluhráče Procházku do oka, zdá se být v pořádku!
17:40
Black Angels opět ubránili dotírání domácích.