3:1
1:1
4:0
- : -
branky (asistence): 04:15 Milan Gerhard (Lukáš Rudiš), 05:13 Pavel Zeman (Martin Severa), 15:00 Lukáš Rudiš, 38:36 Michal Láska (David Gebhardt), 42:34 Milan Gerhard (Lukáš Fiala), 50:25 Pavel Zeman (Ondřej Kus), 55:48 Michal Láska, 56:16 Pavel Zeman (Ondřej Kus)
branky (asistence): 01:54 Jakub Vandák (Jiří Trnka), 23:27 Ondřej Valíček (Josef Svoboda)

Florbal Teplice - Florbalová škola Plzeň A 8:2
5. Milan Gerhard, 6. Pavel Zeman, 16. Lukáš Rudiš, 39. Michal Láska, 43. Milan Gerhard, 51. Pavel Zeman, 56. Michal Láska, 57. Pavel Zeman - 2. Jakub Vandák, 24. Ondřej Valíček; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3 + Lukáš Rudiš 10:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 16 - Daniel Mayer 8; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:0;
60:00
59:59
komentář k zápasu trenéra a vedoucího týmu Plzně Jiřího Trnky: škoda, že se zápas nemohl odehrát v teplické hale, bylo by to přínosnější pro florbal. Myslím si že utkání bylo vyrovnané a Teplicím se přiklonlo více štěstí. Děkuji celému týmu za skvělou sezónu.
59:59
komentář k zápasu od vedoucího týmu Teplic Aleše Kotase: Pro nás byl nejdůležitější zápas sezóny a tak jsme k tomu také přistoupili. "Žrali jsme zkrátka podlahu" V druhé třetině nás Plzeň přehrála, ale naší bojovností a obětavostí jsme to přežili a v poslední časti jsme rozhodli. Konec zápasu jsme si takticky pohlídali, jen nás mrzí vyloučení již za rozhodnutého stavu. Sezóna nám tudíž pokračuje a musíme se připravit na play up. Děkujeme soupeři za vynikající zápas a fanouškům za skvělou kulisu
59:58
Konec ! Teplice ač nebyli lepším týmem vyhráli. Možná hrálo roli to srdíčko a podpora plné krupské haly ! ! !
59:20
Je k nevíře, že za rozhodnutého stavu domácí neudrželi nervy na uzdě a nechjí se vylučovat
58:49
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:40
V 16.min. nejprve vyloučen Svoboda Plz. a pak měl zkrat Rudiš Tce a dostal 10 min. + 2 min.
56:35
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 10 minut za nesportovní chování.
56:35
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
56:35
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:28
Vyloučen hráč Josef Svoboda družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
56:16
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Pavel Zeman, asistoval Ondřej Kus (8:2).
55:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Láska bez asistence (7:2).
55:48
A je hotovo, Láska do prázdné branky
55:05
Hosté se snaží stále o hru v šesti, když jsou na míčku
54:50
Domácí když vybojují míček tak se ho snaží podržet a nikam se neženou. A není co se divit vedou o čtyři branky
50:25
Zeman Tce se svoji technikou probil houštinou hráčů Plzně a backhendem zavěsil pod víko
50:10
Plzeň nyní hraje hodně ostře, a je na ně pískáno hodně faulů, ale za současného stavu jim nic jiného nezbývá
49:00
Teplice brání až na hranicí sebeobětování
48:12
Plzeň nyní napadá rozehrávku domácích ve dvou hráčích.
47:10
Hra je ostrá, hráči si nic nedarují a je s podivem, že ještě nebyl žádný vyloučený
42:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Lukáš Fiala (5:2).
42:34
Vstup do třetiny pro domácí z říše snů. Fiala se uvolnil a nahrál volnému Gerhardovi, který se backhendem nemýlil do odkryté části branky
39:59
Dá se říct, že domácí v této třetině vytěžili z minima maximum.
39:59
Na střely 5:6 pro hosty
38:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Láska, asistoval David Gebhardt (4:2).
38:36
A jako blesk z čistého nebe. Gebhardt motal míček za plzeňskou brankou, rachlá přihrávka před branku a ve skrumáži se zorientoval Láska - gol
38:10
A znovu kolotoč před Hlavsovo brankou
37:30
A Teplice chybují v rozehrávce.
37:05
A znovu stejný obrázek druhé třetiny. Hosté zatápějí Teplicím. Domácí se zatím dokáží ubránit, uvidíme jak dlouho. Jestli něco nezmění !
28:10
Plzeň teď dobře blokuje rozehrávku beků. Teplice mají problém se založením útoku
26:25
Střela Buchty Plz z rohu k tyči, Hlavsa kryje
24:50
Převaha Plzně vyústila ve zkorigování stavu
23:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Josef Svoboda (3:2).
15:00
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš bez asistence (3:1).
15:00
Po odstřelování plzeňské branky (Fiala, Gerhard) Tce, nakonec prostřelil golmana Mayera, Rudiš, a Teplice jdou do trháku