1:2
0:3
2:0
- : -
branky (asistence): 17:29 Karel Veber (Dominik Hájek), 41:29 Daniel Kněžour (Jakub Jirsa), 57:49 David Böhme (Jan Tregner)
branky (asistence): 12:09 Tomáš Borolič (Stanislav Hykš), 16:54 Jakub Stejskal, 24:46 Robert Rampa (Pavel Batista), 39:45 Matouš Tesař (Tomáš Cink), 39:52 Stanislav Hykš (Tomáš Borolič)

FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B - Florbal Sokolov 3:5
18. Karel Veber, 42. Daniel Kněžour, 58. David Böhme - 13. Tomáš Borolič, 17. Jakub Stejskal, 25. Robert Rampa, 40. Matouš Tesař, 40. Stanislav Hykš; rozhodčí: Petr Neumaier - David Král; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Jan Velzel 32 - Ondřej Motl 41; po třetinách: 1:2, 0:3, 2:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích: Soupeř byl 40 minut lepší. Gratulujeme k vítězství Vyjádření trenéra hostí: Zápas byl vyrovnaný. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do dalších zápasů.
60:00
57:49
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil David Böhme, asistoval Jan Tregner (3:5).
41:29
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Jakub Jirsa (2:5).
40:00
40:00
39:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Tomáš Borolič (1:5).
39:45
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Tomáš Cink (1:4).
31:13
Vyloučen hráč Marek Šebera družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
26:28
Vyloučen hráč Marek Semelka družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B na 2 minuty za hra na zemi.
24:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Robert Rampa, asistoval Pavel Batista (1:3).
20:00
20:00
19:00
Vyloučen hráč Tomáš Borolič družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra rukou.
17:29
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval Dominik Hájek (1:2).
16:54
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal bez asistence (0:2).
12:09
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Borolič, asistoval Stanislav Hykš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a David Král.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Motl; hráči v poli: Jan Šafránek, Tomáš Cink, Matouš Tesař, Tomáš Abrhám, Jakub Stejskal
00:00
Line-up domácích FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B: brankář: Jan Velzel; hráči v poli: David Hybš, Martin Bezouška, Karel Veber, Dominik Hájek, Jan Tregner