3:1
4:4
1:4
- : -
branky (asistence): 04:34 Martin Lazárek (Jan Dušek), 08:19 Martin Lazárek (Kryštof Lach), 09:56 Kryštof Lach (Martin Lazárek), 24:02 Kryštof Lach (Jan Dušek), 27:00 Martin Lazárek (Kryštof Lach), 31:07 Adam Čechovič (Robert Smutný), 34:43 Martin Lazárek (Adam Čechovič), 48:41 Adam Čechovič (Robert Smutný)
branky (asistence): 19:07 Jiří Vokřál (Ondřej Štifter), 28:16 Jiří Schwarz (Josef Chalupa), 32:47 Marek Reithar (Josef Chalupa), 37:09 Jan Dus (Ondřej Spurný), 39:56 Jiří Vokřál (Marek Reithar), 44:47 Jiří Petrásek, 45:45 Ondřej Štifter (Jan Dus), 47:19 Ondřej Štifter (Jan Dus), 59:24 Jiří Schwarz (Marek Reithar)

Wizards DDM Praha 10 - FBC Kutná Hora  8:9
5. Martin Lazárek, 9. Martin Lazárek, 10. Kryštof Lach, 25. Kryštof Lach, 28. Martin Lazárek, 32. Adam Čechovič, 35. Martin Lazárek, 49. Adam Čechovič - 20. Jiří Vokřál, 29. Jiří Schwarz, 33. Marek Reithar, 38. Jan Dus, 40. Jiří Vokřál, 45. Jiří Petrásek, 46. Ondřej Štifter, 48. Ondřej Štifter, 60. Jiří Schwarz; rozhodčí: Patrik Šaroch - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 29 - Jaroslav Dlouhý 20; po třetinách: 3:1, 4:4, 1:4;
60:00
59:59
Komentář vedoucího družstva hostí: Dramatický závěr utkání jsme dokázali strhnout na svou stranu. Děkujeme za zápas.
59:59
Komentář vedoucího druřstva domácích: Po jasné první třetině, jsme si vývoj zápasu sami zkomplikovali. Děkujeme soupeři za zápas.
59:24
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Marek Reithar (8:9).
57:15
Blížíme se ke konci. Stav je stále nerozhodný.
53:33
Timeout FBC Kutná Hora
53:33
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
48:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adam Čechovič, asistoval Robert Smutný (8:8).
47:19
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jan Dus (7:8).
45:45
45:45
A máme tu drama. Ze stavu 7:3 pro domácí se podařilo Kutné Hoře srovnat stav.
44:47
Timeout Wizards DDM Praha 10
44:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Petrásek bez asistence (7:6).
40:00
40:00
39:56
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Marek Reithar (7:5).
39:44
Vyloučen hráč Robert Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
38:04
Vávra se před zápasem nejspíš pomodlil, jelikož chytá jako bůh.
37:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Ondřej Spurný (7:4).
37:09
Slavíček chybuje, soupeř trestá.
34:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Adam Čechovič (7:3).
34:43
Martin Lazárek se dnes očividně o body dělit nechce a střílí už svůj čtvrtý gól v utkání.
34:25
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
32:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Marek Reithar, asistoval Josef Chalupa (6:3).
31:07
31:07
Adam Čechovič svou přízemní střelou upravil skóre. Co si budeme povídat, domácím to dneska stříli.
28:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Josef Chalupa (5:2).
27:00
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Kryštof Lach (5:1).
27:00
Vítej zlatý hattricku. Martin Lazárek se opět nemílil.
24:02
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Kryštof Lach, asistoval Jan Dušek (4:1).
24:02
Lachova střela propadla za golmanova záda.
22:10
Po střele Smutného končí balón na tyči.
20:20
Druhá část začala. Doufejme, že bude gólově bohatší než ta první.
20:00
20:00
19:07
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Vokřál, asistoval Ondřej Štifter (3:1).
18:23
Vyloučen hráč Michal Povolný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
14:46
Vyloučen hráč Robert Smutný družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
09:56
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Kryštof Lach, asistoval Martin Lazárek (3:0).
09:56
Lach zkušeně zakončil.
09:35
Hosté hrozí z rychého brejku. Vávra překonán, ale zvoní tyč.
08:19
08:19
Lach krásnou přihlávkou zpoza brány našel Lazárka a ten se opět nemílil.
06:44
Lazárek ve velké šanci minul.
04:34
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Dušek (1:0).
04:34
Dušek našel osamoceného Lazárka. Ten chladnokrevně zakončil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Šaroch a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Martin Zelený, Antonín Tvrdík, Jiří Vokřál, Marek Reithar, Jiří Petrásek
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Martin Lazárek, Jindřich Zoth, Vojtěch Mikoláš, Kryštof Lach, Jan Dušek