1:0
0:3
- : -
branky (asistence): 06:13 Jessica Keszi, 35:05 Barbora Hyková (Barbora Hubrová)
branky (asistence): 03:32 Veronika Šraierová (Michaela Sýkorová), 52:50 Andrea Dostálová (Barbora Zahradníková), 53:12 Eliška Juhaňáková (Kristýna Minářová), 57:45 Barbora Zahradníková (Michaela Sýkorová)

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 2:4
7. Jessica Keszi, 36. Barbora Hyková - 4. Veronika Šraierová, 53. Andrea Dostálová, 54. Eliška Juhaňáková, 58. Barbora Zahradníková; rozhodčí: Filip Gaberdén - Jakub Novotný; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lucie Siskosová 18 - Markéta Bartoníčková 17; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Hanšpach Luboš: Celou dobu jsme měli převahu v držení míčku, dvě třetiny jsme byli střelecky impotentní. Je trestné nedat branku z tolika střel, jsem rád, že jsme nakonec zápas zlomili na naší stranu. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenérky domácích Eliška Moulisová : Děkuji holkám za bojovnost, se kterou šly do dnešního - posledního utkání v sezoně. Předváděly jsme hezký florbal a zasloužily bychom si odnést ještě poslední tři body. Sezona pro nás byla těžká, děkuji všem hráčkám, které se na ní podílely. Díky soupeři
60:00
57:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Michaela Sýkorová (2:4).
53:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Kristýna Minářová (2:3).
53:12
Rychlý obrat skóre hostí
52:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Barbora Zahradníková (2:2).
35:05
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Barbora Hyková, asistoval Barbora Hubrová (2:1).
35:05
Nejlepší odpověď na tvrdost Budějovic. Gól Hykové
35:02
Na hřišti se přiostřuje, je zde zbytečně moc tvrdých zákroků
30:53
Vyloučen hráč Veronika Bartošová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
30:00
Na obou stranách teď celkem nezáživná část hry.
25:46
Vyloučen hráč Barbora Hubrová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:46
Domácí kapitánka byla moc blízko rozehrávce hostí a putuje si odpočinout na trestnou lavici
23:11
Šance Kladna ,Naty Tonová poslala jedovatou střelu na Bartoníčkovou, ta s obtížemi vyráží
21:19
Šance Budějovic , Siska byla připravena a střelu hostí vytěsnila mimo tři tyče.
20:00
20:00
18:34
Přerušená hra kvůli rozšlápnutému míčku. Hostující hráčka nasměřovala rozšlápnutý míček přímo do notbooku ,kde píšeme online. Naštěstí neutrpěl vážnější ujmu.
16:02
Skórovat teď mohli i hosté, Dlouhá se ocitla úplně sama před kladenskou golmankou, ale hostující hráčce v poslední chvíli míček uskočil z hokejky.
14:53
Kladno je v náporu a přiležitost vycítili i diváci a ženou Kladno za dalším gólem.
09:45
Naty Tonová si teď udělala z budějovických hráček slalomovou dráhu a prudkou střelou vystrašila golmanku Bartoníčkovou. Ta byla bohužel připravena.
09:00
Hra se přelévá ze strany na stranu. Jedna šance stíhá druhou.
06:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jessica Keszi bez asistence (1:1).
06:13
A je vyrovnáno! Jesica Keszi prostřelila vše co jí stálo v cestě.
03:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Veronika Šraierová, asistoval Michaela Sýkorová (0:1).
03:32
Je tu i šance Budějoviic, která končí bohužel golem v Kladenské síti .Po nahrávce Sýkorové do černého mířila Šraeirová
02:00
Máme tu první vážnější akci Kladna , z vlastní poloviny vyzkoušela pozornost hostující golmanky Anička Horáková prudkou střelou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Jakub Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lucie Siskosová; hráči v poli: Barbora Hubrová, Veronika Bartošová, Barbora Hyková, Lucie Strašíková, Jessica Keszi