2:2
2:1
0:1
0:1
branky (asistence): 08:54 Lucie Svobodová, 10:43 Lucie Svobodová (Monika Říhová), 29:54 Klára Minářová (Monika Říhová), 34:03 Andrea Šedová (Lucie Svobodová)
branky (asistence): 01:29 Kateřina Imlaufová (Vanesa Bašová), 13:38 Kateřina Imlaufová (Vanesa Bašová), 20:07 Jitka Růžičková (Kateřina Imlaufová), 43:39 Adéla Vávrová (Diana Peterová), 61:28 Magdaléna Bašová (Markéta Zeisková)

FTC Vysoké Mýto - FBC Dobruška 4:5p
9. Lucie Svobodová, 11. Lucie Svobodová, 30. Klára Minářová, 35. Andrea Šedová - 2. Kateřina Imlaufová, 14. Kateřina Imlaufová, 21. Jitka Růžičková, 44. Adéla Vávrová, 62. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Lenka Jansová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 12 - Dominika Flídrová 30; po třetinách: 2:2, 2:1, 0:1, 0:1;
61:28
61:28
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Markéta Zeisková (4:5).
60:00
60:00
Komentář trenéra hostí: bez komentáře Komentář trenéra domácích: Podobný zápas jako včera, tentokrát byl šťastnější soupeř. Děkujeme
60:00
59:59
Ve třetí hrací části jsme mohli vidět pomalejší hru než jsme mohli vidět v předchozích hracích částech zápasu. Teď uvidíme prodloužení.
59:47
Timeout FBC Dobruška
59:35
Brankářka hostí si připisuje další zákrok.
57:00
Tempo je méně rychlé jako v předchozích hracích částech, Hráčky jsou spíš opatrnější.
55:20
Vysoké Mýto kombinuje a snaží si připravit střelu, ale z přesilové hry Mýto nepůjde do vedení.
53:55
Přesilová hra v podání Prokešové Svobodové Bekeové Minářové Juříkové.
53:48
Timeout FTC Vysoké Mýto
53:48
Vyloučen hráč Kateřina Imlaufová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:55
Tereza Ondrová si připisuje další zákrok.
51:00
Vysokomýtská obrana podporuje svojí brankářkou.
49:45
Rešková v pořádku na hracím hřišti,
48:10
Další hráčka s číslem 30 Rešková z Dobrušky musela být doprovozena svým trenérem a hráčkou. Opět zasahuje zdravotník.
45:30
Dnes míček má povahu horkého bramboru.
44:05
Bohužel hráčka s číslem 20 Růžičková z týmu Dobrušky, musela být odvedena svým trenérem a hráčkou. Zasahuje zdravotník.
43:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Diana Peterová (4:4).
43:39
Dobruška vyrovnává.
42:00
Hráčka s číslem 24 střílí na domácí branku. Míček se odrazil od horní tyčky přímo před čáru. Domácí hráčky mají opravdu štěstí.
40:10
Hráčky hostí se snažily opět o rychlý protiútok, ale to sem jim tentokrát nepodařilo.
40:01
Úvodní buly mají opět hráčky z Dobrušky.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé hrací části jsme mohli vidět opět intenzivní hru jak na domácí straně tak i na hostí. Dle počtu střel druhé třetiny svojí přesnost holky nezlepšily. Musíme pochválit jak jednotku obrany tak útoku. Na lavičkách už to chvilkami bouří. Doufejme, že svoje střely obě hrací jednotky zlepší a budeme moci mít víc radostí z gólů, které budou padat.
36:20
Minářová dobíhá míček střílí, ale míček byl střelen na horní tyčku branky.
36:11
Vysokomýtské hráčky sebraly novou energii a běhají co jim nohy stačí!
34:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Andrea Šedová, asistoval Lucie Svobodová (4:3).
34:03
Svobodová střílí, ale brankářka hostí míček odrazila, ale Šedová nekompromisně střelu doráží. Mýto vede.
32:05
Domácí brankářka Terka Ondrová si připisuje zákrok.
30:30
Tempo je pořád velmi rychlé, doufejme že toto hrací tempo hráčkách vydrží i do třetí hrací části.
29:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Klára Minářová, asistoval Monika Říhová (3:3).
29:54
Klárka Minářová vyrovnává!!
27:30
12 hostí utekla domácí 20, střílí, ale míček se odrazil od vrchní tyčky branky.
26:00
Na domácí lavičce začíná přituhovat.
24:00
Zuzka Šatníková vybíhá z poza brány. ale obrana hostí jí ve střele zabránila.
21:30
Klárka Minářová vybíhá a střílí, ale opět střela skončila mimo brankoviště hosti.
20:07
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Kateřina Imlaufová (2:3).
20:07
Teď jsme mohli vidět velmi rychlý protiútok Dobrušky. Holky bojují od první vteřiny.
20:01
V úvodní buly druhé hrací části má opět Dobruška.
20:00
20:00
19:59
V úvodní hrací části jsme mohli vidět velmi rychlou a intenzivní hru. Z Mýta bylo velmi střel avšak tam spadly jen dvě. Holky musí vylepšit přesnost střel. Dobruška tolik střel neměla, ale padlo jich tam stejně jako střel z Mýta. Fanoušci pořád podporují obě strany a na lavičkách jsou hráčky prozatím klidné.
19:00
Minuta do konce první části i přesilovky.
18:20
Mýto se snaží kombinovat a připravit střelu, tak aby byla přesná.
17:46
V přesilové hře nastupuje Svobodová Prokešová Juříková Minářová Bekeová.
17:45
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vysoká hokejka.
15:20
Juříková střílí, ale brankářka hostí kryje.
14:38
Hra je z jedné strany na druhou. Uvidíme na jaké straně bude stát štěstí.
13:38
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Imlaufová, asistoval Vanesa Bašová (2:2).
12:34
Domácí branka byla ohrožena, ale hráčka z Dobrušky přestřelila.
10:43
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Monika Říhová (2:1).
10:43
Po přihrávce Lucka Svobodová vybíhá a střílí krásnou šibenici brankařce hostí.
08:54
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová bez asistence (1:1).
08:54
Lucka Svobodová střílí a tím srovnává.
07:30
Střela Veroniky Bekeové nesrovnává skóre, ač byla střela pár centimetrů od branky.
06:30
Domácí obrana v podání Prokešové pohotově zasáhla.
05:20
Dnes máme velmi aktivní fanoušky jak z Mýta tak z Dobrušky.
04:00
Na míčku je Dobruška, která se snaží kombinovat.
03:30
Klára Minářová dvakrát za sebou vystřeluje, ale bohužel žádná ze střel nevede k srovnání skóre.
02:00
Po góle je na míčku Mýto a snaží se dostat k bráně a střílet, ale obrana hostí je prozatím nedobytná
01:29
01:29
Domácí obrana s brankářkou zaspaly a Dobruška vede.
00:30
Začáteční hrací tempo je velmi rychlé.
00:01
Úvodní buly získala Dobruška.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Kateřina Imlaufová, Vanesa Bašová, Veronika Doležalová, Jitka Růžičková, Kateřina Poláčková
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Veronika Bekeová, Andrea Šedová, Lucie Prokešová, Eliška Jégrová, Lucie Svobodová