2:0
2:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 20:44 Tereza Baranová (Jindra Žáčková), 38:38 Pavla Buráňová (Nataly Krejčí Asfourová), 41:41 Nataly Krejčí Asfourová (Veronika Martincová), 43:41 Veronika Martincová (Pavla Buráňová)
FBŠ Jihlava

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBŠ Jihlava 4:0
21. Tereza Baranová, 39. Pavla Buráňová, 42. Nataly Krejčí Asfourová, 44. Veronika Martincová; rozhodčí: Václav Skácel - Jan Kouba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Vendula Nováková 16 - Veronika Fišerová 29; po třetinách: 0:0, 2:0, 2:0;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Komínka: "Opět rozpačítá první třetina. Naštěstí holky zůstali trpělivé a postupně jsme si vybudovali převahu ve hře a nakonec i překonali výbornou brankářku. Děkuji rozhodčím, divákům."
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 8; FBŠ Jihlava 6 Počet střel na branku celkem: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 33; FBŠ Jihlava 16
60:00
Komentář trenéra hostující "Dneska to byl daleko týmovější výkon. Hrají jsme zodpovědně do obrany a snažili se rozebírat soupeřovu rozehrávku. Opět neproměňujeme naše vyložené šance a to je důvod, že nedokážeme vstřelit gól. Jinak chci vyzdvihnout vynikající výkon naší gólnamky. Děkujeme soupeřům za zápas a přejeme jim hodně štěstí do play-off"
60:00
59:26
Vyloučen hráč Zuzana Trávníková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
57:19
Domácí ještě chtějí vstřelit další branky, ale brankářka hostů je proti.
52:39
Hosté se snaží vstřelil alespoň čestný gól, avšak domácí obrana drží.
50:00
Pro tištěná i elektronická média, dnešní utkání sledují 4 diváci, Děkujeme.
49:40
Mayerová dostala přesnou přihrávku na střed od Buráňové, ale opět mimo branku.
47:29
Střela Řičánkové zblokována.
46:36
Tempo po rychlém úvodu opadá.
43:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Pavla Buráňová (4:0).
42:00
Hostující hráčky zvýšili tempo, avšak inkasovaly.
41:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Nataly Krejčí Asfourová, asistoval Veronika Martincová (3:0).
40:00
40:00
Počet střel na branku ve 2. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 17; FBŠ Jihlava 4
40:00
38:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Buráňová, asistoval Nataly Krejčí Asfourová (2:0).
38:38
Buráňová dala gól, ale sama neví jak.
37:48
Obrovská šance hostujícího týmu, ale skóre se opět nemění.
36:33
Obrovská šance Asfourové, ale ze 2 metrů netrefila branku.
34:48
Tyčka po střele Baranové.
33:07
Hra je nyní "nahoru dolu", ale šance nejsou.
29:25
Mátlová z roku našla Baranovou, která opět o kousek míjí.
28:55
Domácí získávají větší převahu, ale branky nepřichází.
26:41
Buráňová se krásně protáhla po levém mantinelu a našla volnou Baranové, která minula. Z následného protiútoku běžela v samostatném úniku hostující hráčka, avšak v zakončení neuspěla.
25:23
Řičánková má dnes střelecký den, vyslala již minimálně 4 střely.
22:54
Ondráčková ze stejné pozice jako Baranová, tentokrát o kousek vedle.
21:16
Domácí měli výhodný volný úder u brankoviště, avšak nevyužili.
20:45
Baranová vyslala přesnou střelu na zadní tyč.
20:44
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Jindra Žáčková (1:0).
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: PRAMOS Šitbořice FbC Aligators 8; FBŠ Jihlava 6
20:00
15:58
Zápas ve hraje s minimem přerušení.
13:27
Domácí Žáčková šla v samostatné úniku, avšak k překvapení všech zastavila a čekala na spoluhráče.
11:55
Martincové se naskytla dobrá šance po chybné rozehrávce hostů. Střela mířila do boční sítě.
11:26
Domácí drží míček na svých holích, ale do velkých šancí se nedostávají.
10:21
Domácí Řičánková v obrovské šanci mimo.
07:00
Omlouváme se za zpoždění začátek online přenosu, bohužel nastaly technické problémy. Do současné doby nebyla k vidění žádná větší šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Skácel a Jan Kouba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Petra Przeczková, Patricie Gajdušková, Anna Přibylová, Zuzana Trávníková, Adéla Mikinová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Vendula Nováková; hráči v poli: Jindra Žáčková, Tereza Baranová, Petra Ondráčková, Kateřina Řičánková, Sabina Mátlová
00:00
Z dnešního zápasu je vysílán živě Videopřenos.
00:00
Vážení diváci, dovolte mi přivítat Vás na zápase posledního kola 1. liga žen - východ. Osmička týmů pro play-off je již jasná, avšak až v posledním kole se rozhodne o pořadí týmů na 3 – 5 místě.