1:7
- : -
FBC Hranice
FBC Hranice
branky (asistence): 06:17 Vendula Drietomská (Natálie Porčová), 45:23 Anna Vondráková (Apolena Drietomská)
branky (asistence): 05:15 Diana Peterová (Adéla Vávrová), 12:06 Diana Peterová (Kateřina Poláčková), 13:51 Kateřina Poláčková (Veronika Doležalová), 19:43 Jitka Růžičková (Kateřina Imlaufová), 28:12 Adéla Vávrová (Vanesa Bašová), 34:38 Diana Peterová (Adéla Vávrová), 40:12 Jitka Růžičková (Kateřina Poláčková), 40:30 Patricie Březovská (Diana Peterová), 42:20 Veronika Doležalová (Jitka Růžičková), 48:17 Diana Peterová (Adéla Vávrová), 50:40 Jitka Růžičková (Dominika Flídrová), 53:06 Veronika Doležalová (Kateřina Poláčková), 53:52 Diana Peterová (Markéta Zeisková)

FBC Hranice - FBC Dobruška 2:13
7. Vendula Drietomská, 46. Anna Vondráková - 6. Diana Peterová, 13. Diana Peterová, 14. Kateřina Poláčková, 20. Jitka Růžičková, 29. Adéla Vávrová, 35. Diana Peterová, 41. Jitka Růžičková, 41. Patricie Březovská, 43. Veronika Doležalová, 49. Diana Peterová, 51. Jitka Růžičková, 54. Veronika Doležalová, 54. Diana Peterová; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Markéta Šulejová ? - Dominika Flídrová ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:7;
60:00
59:19
šulejová likviduje střelu od hostující 17
59:19
Komentář trenéra hostí: V prvních dvou třetinách jsme ne úplně dokázali zužitkovat naši herní převahu, po třetí třetině se naše střelba zlepšila a zaslouženě jsme vyhráli. Děkujeme soupeři za zápas a přejem hodně štěstí do zbytku sezóny. Komentář trenéra domácích: v počtu 7 hráček na hřišti jsme odvedli své maximum. Gratulujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domů.
53:52
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Markéta Zeisková (2:13).
53:06
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Kateřina Poláčková (2:12).
52:25
tyčka od hostující 26
51:51
Vyloučen hráč Anna Vondráková družstva FBC Hranice na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:45
dobruška je na míčku a má stále výhodu.
51:15
vondráková ted zbytečně hrála vysokou holí...
50:40
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Dominika Flídrová (2:11).
50:05
dobruška drzí míček, hranice se však dobře brání
48:24
hostující hráčka Peterová je dneska při chuti
48:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Adéla Vávrová (2:10).
48:00
šulejová opět likviduje šanci dobrušky
47:10
apolenka maří střelu střelu hostujícím výborným blokem
45:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Anna Vondráková, asistoval Apolena Drietomská (2:9).
45:23
Apolenka střílí na bránu, golmánka vyráží ale před bránou stojí vondráková a nemá tak problém umístit míček do brány
44:50
hostujicí hračka č. 17 se dostala do šance naštestí však stříli mimo
44:15
doufejme, že hranice předvedou lepší přesilovku než kterou jsme viděli předtím
43:49
Vyloučen hráč Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:37
dobruška v další šanci avšak míjí bránu
42:21
Hranice by potřebovali začít opět hrát a začít střílet
42:20
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Jitka Růžičková (1:9).
41:43
vondrákova posíla míček na bartošovou té však střela nesedla
41:00
hraniciím se start do 3 třetiny vrozna moc nevyvedl
40:30
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Patricie Březovská, asistoval Diana Peterová (1:8).
40:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Kateřina Poláčková (1:7).
37:14
Vyloučen hráč Natálie Porčová družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
32:33
Dobruška hraje v plném počtu, Hranicím se přesilovka nevyvedla tak jak by chtěli
32:17
vendulka vystřelila avšak nad bránu
31:50
hranice se snží dostat k bráně, ale to se jim nedaří.
30:22
Vyloučen hráč Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
30:22
apolenka byla nehezky sražena k zemi
28:50
šulejová likviduje další sanči dobrušky
28:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Vanesa Bašová (1:5).
20:55
hranice rozehrávají z rohu, ale k míček se dostal k hostující hráčce, který nebezpečně ohrozila bránu
20:00
20:00
19:44
která končí golem
19:43
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Kateřina Imlaufová (1:4).