0:1
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 06:44 Martina Součková (Markéta Černá), 10:02 Nikola Křemenáková (Veronika Bašová), 20:29 Veronika Bašová (Nikola Křemenáková), 20:58 Jana Kadlecová (Andrea Černá), 25:15 Veronika Bašová (Markéta Černá), 33:50 Markéta Černá (Veronika Bašová), 38:59 Markéta Černá (Andrea Černá)
branky (asistence): 18:32 Barbora Zahradníková (Zuzana Linhartová), 45:24 Zuzana Linhartová (Petra Strumínská)

FBC Texas - FBC Štíři Č. Budějovice 7:2
7. Martina Součková, 11. Nikola Křemenáková, 21. Veronika Bašová, 21. Jana Kadlecová, 26. Veronika Bašová, 34. Markéta Černá, 39. Markéta Černá - 19. Barbora Zahradníková, 46. Zuzana Linhartová; rozhodčí: Lukáš Husák - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 13; zásahy brankářů: Martina Kolaříková 15 - Kristýna Petržalová 28; po třetinách: 2:1, 5:0, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Velechovského: Po prvních několik zápasech v pro nás nové soutěži se zdálo čtvrté místo daleko, ale postupně jsme nabrali zkušenosti a první cíl sezony zvládli. Druhá třetina byla v útoku jako ze snu, kéž bych takhle snil při zápasech vždy. Tým chválím, ale je třeba býti pokornými, play-off je jiná soutěž. Zítra se hlavně nezranit a na play-off, nejspíše s dnešním soupeřem, vyladit formu. Každý zápas je jiný, příští víkend nás čeká hodně těžká práce.
60:00
Střely ve třetí třetině: Texas - 7, Štírky - 7
60:00
Komentář trenéra hostí Luboše Hanšpacha: Začít hrát poslední třetinu rozhodně nestačí, prohrávali jsme souboje jeden na jednoho a dělali zase základní chyby. Soupeř hrál líp a zaslouženě vyhrál.
59:59
Texas slavně vítězí v důležité bitvě o 4.místo!
59:24
Markéta Černá odmítla ve vyložené šanci hattrick.
54:09
Zápas nám plyne a o vítězi je zřejmě rozhodnuto.
45:52
Kateřina Vránová orazítkovala břevno!
45:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Zuzana Linhartová, asistoval Petra Strumínská (7:2).
45:24
Štírky teď důrazem na brankovišti docílily druhého gólu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Texas - 13, Štírky - 3
40:00
38:59
Branku družstva FBC Texas vstřelil Markéta Černá, asistoval Andrea Černá (7:1).
38:59
Já na sestru, sestra na mě a lidi řvali gól. Markéta Černá skóruje po nahrávce sestry.
33:50
Branku družstva FBC Texas vstřelil Markéta Černá, asistoval Veronika Bašová (6:1).
33:50
Markéta Černá zamířila přesně a dovršuje populární půltucet.
32:07
Domácí kapitánka nyní navštívila střídačku hostí.
30:00
Půlka zápasu je úspěšně za námi.
27:04
Michaela Bednářová a pro změnu mimo bránu.
25:15
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Markéta Černá (5:1).
25:15
Veronika Bašová opět skóruje, když Niky Křemenáková dokázala i přes svůj nevelký vzrůst dokonale zaclonit gólmance.
24:18
Domácí odskočily do většího vedení a zápas se opět trochu uklidnil.
20:58
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Andrea Černá (4:1).
20:58
Dalších 29 vteřin a další gól z větší vzdálenosti. Hostující gólmanka první minutu druhé třetiny vůbec nezvládla.
20:29
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Nikola Křemenáková (3:1).
20:29
Další gól po osvědčené ose Křemenáková - Bašová. Verča svou střelu schovala za zástup hráček a ta zapadla na vzdálenější tyč.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny ovládly domácí.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Texas - 15, Štírky - 7
20:00
19:59
První třetina skončila a diváci se odebírají na záchod a do bufetu.
18:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Zuzana Linhartová (2:1).
18:32
A máme tu drama. Hostující hráčky sehrály dobře brejkovou situaci a snižují na rozdíl jediného gólu.
18:08
Markéta Černá sama na středu pouze vyprášila výstroj gólmance.
17:20
Šraierová namířila svou raketu země-vzduch hodně nad bránu.
15:38
Aneta Toulová zblokovala nebezpečnou střelu Štírek.
15:19
Opět Michaela Bednářová a opět mimo.
14:10
Michaela Bednářová zřejmě dlouho nezavítala na policejní střelnici podle toho jak má seřízená mířidla.
10:42
Kačka Vránová zkusila nahodit na bránu, ale jelikož gólmanka měla zcela odkrytý výhled, tak neměla problém chytit balónek.
10:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Veronika Bašová (2:0).
10:02
Nikola Vichnarová dokázala zamést míček do sítě a navýšit vedení domácích.
06:44
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martina Součková, asistoval Markéta Černá (1:0).
06:44
První branku domácích střílí Martina Součková povedou střelou tahem z půlky hřiště.
03:22
Martina Kolaříková nedokázala sebrat balónek ležící před sebou a nabídla tak šanci štírkám, ty však nedostály svému jménu a neuštkly svého soupeře.
02:08
Markéta Černá ve velké příležitosti trefuje pouze břicho gólmanky.
00:36
Domácí začaly lehkým tlakem, ale nic z něj nevytěžily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Husák a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Kristýna Petržalová; hráči v poli: Gabriela Čečková, Veronika Šraierová, Eliška Juhaňáková, Andrea Dostálová, Michaela Sýkorová
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Veronika Bašová, Martina Součková, Nikola Křemenáková, Aneta Toulová, Markéta Černá