2:3
2:3
2:3
- : -
branky (asistence): 01:08 Michal Němeček (Václav Kramel), 11:14 Michal Kubík (Lukáš Zadák), 31:29 Michal Šeda (Michal Kubík), 35:11 Kryštof Minařík (David Novotný), 49:48 Lukáš Zadák (Kryštof Minařík), 53:20 Jakub Čáp (Martin Mikšovský)
branky (asistence): 00:25 Petr Hašek (Jan Škola), 03:38 Michal Nožička (Dominik Haž), 16:30 Jiří Novotný (Vojtěch Výborný), 37:48 Jan Hrobský (Dominik Emlar), 38:45 Dominik Haž (Michal Nožička), 39:50 Dominik Haž (Dominik Emlar), 41:21 Petr Hašek (Jan Škola), 52:37 Petr Hašek (Jan Škola), 57:04 Pavel Řehák (vlastní branka)

ASK Orka Čelákovice - TJ Sokol Jaroměř 6:9
2. Michal Němeček, 12. Michal Kubík, 32. Michal Šeda, 36. Kryštof Minařík, 50. Lukáš Zadák, 54. Jakub Čáp - 1. Petr Hašek, 4. Michal Nožička, 17. Jiří Novotný, 38. Jan Hrobský, 39. Dominik Haž, 40. Dominik Haž, 42. Petr Hašek, 53. Petr Hašek, 58. Pavel Řehák; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4 + Michal Šeda 10:2; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Petr Freiman 45 - Šimon Špaček 40; po třetinách: 2:3, 2:3, 2:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů pana Martina Klapky: Dnes nám vázla rozehrávka ve které jsme tvořili mnoho chyb, naštěstí jsme to dohnali ofenzivou a dotáhli zápas do vítězného konce.Děkuji soupeři za zápas.
59:59
Vyjádření trenéra domácích pana Martina Bajera: Utkání se zlomilo na konci druhé třetiny, kdy jsme dostali na konci během dvou minut tři góly. Soupeř si na konci utkáni zkušeně pohlídal. Hodně štěstí do play off
59:59
Zápas končí
59:20
Pro upřesnění: Vlastní branku si vstřelila Orka, avšak nemůžeme do systému vlastní gól vložit, aby se skóre správně přičetlo
57:04
Vlastní branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák (6:9).
55:20
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
55:20
Známe duo Doutnáč a trestná lavice opět pospolu
53:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Martin Mikšovský (6:8).
53:20
Orka bleskurychle využila svou početní převahu
53:11
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
52:37
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hašek, asistoval Jan Škola (5:8).
52:37
Hašek tváří tvář Freimanovi nedal šanci
52:04
Hezká střela Novotného provětrala ruku Špačka
49:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Kryštof Minařík (5:7).
49:48
Pavučinky nyní vymetl Zadák
49:30
Orka oslabení přečkala bez ztráty kytičky
47:06
Vyloučen hráč Michal Šeda družstva ASK Orka Čelákovice na 10 minut za nesportovní chování.
47:06
Vyloučen hráč Michal Šeda družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Dominik Emlar (4:6).
39:50
Haž dostal nahrávku na střed a poslal střelu mezi Freimanovy nohy
38:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Michal Nožička (4:5).
38:45
A Jaroměř se ujímá vedení, Haž dostal dostatek prostoru a času, kterým nepohrdl
37:48
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Hrobský, asistoval Dominik Emlar (4:4).
37:48
Jaroměř svou přesilovku využívá, Hrobský od mantinelu vymetl pavučinky
37:28
Hezká individuální akce od Čápa. Naneštěstí pro něj jeho střela byla na poslední chvíli zblokována
36:22
Vyloučen hráč Pavel Řehák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:22
Verdikt rozhodčích si nyní vysloužil nevoli ze strany Orky
35:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval David Novotný (4:3).
35:11
Novotný urputně napadl rozehrávku soupeře, podařilo se mu vybojovat míček, který do branky uklidil Minařík
34:50
Kubina zkusil své štěstí, pro úspěch ovšem musí trefit branku
32:24
Nožička se řítil sám na Freimana ale nožičku se mu přehodit nepovedlo
31:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Šeda, asistoval Michal Kubík (3:3).
25:43
Vyloučen hráč Michal Kubík družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
23:30
Zatím se nic neděje. Pár náhozů na branku a protiútoky utnuté hned na začátku
20:59
Přesilovka Orky končí neúspěchem. Z brejku zahrozila Jaroměř, Freiman byl pozorný
20:10
Orka začíná druhou třetinu v početní výhodě, ale její střely končí na bloku z jaroměřických hráčů
20:00
20:00
19:59
Střely po první periodě Orka-16 Jaroměř-15
18:43
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
18:29
Škola s Čápem si vyslechli pokárání od rozhodčího
17:54
Utkání se zatím převaluje ze strany na stranu
16:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Novotný, asistoval Vojtěch Výborný (2:3).