2:2
2:1
5:1
- : -
branky (asistence): 15:10 Tereza Pilíková (Adéla Jůzová), 17:18 Petra Beránková (Jana Lacková), 27:18 Jana Lacková (Adéla Jůzová), 31:20 Tereza Urbánková (Martina Řepková), 41:58 Magdaléna Plášková (Tereza Urbánková), 44:29 Jana Lacková, 53:30 Karolína Suchá (Jana Lacková), 58:27 Martina Řepková, 59:24 Karolína Suchá
branky (asistence): 08:34 Lucie Veidlová (Oxana Šamanina), 12:07 Hana Koníčková (Martina Dostalíková), 33:44 Anna Kabeláková (Veronika Loudová), 48:03 Anna Kabeláková (Martina Dostalíková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Crazy girls FBC Liberec 9:4
16. Tereza Pilíková, 18. Petra Beránková, 28. Jana Lacková, 32. Tereza Urbánková, 42. Magdaléna Plášková, 45. Jana Lacková, 54. Karolína Suchá, 59. Martina Řepková, 60. Karolína Suchá - 9. Lucie Veidlová, 13. Hana Koníčková, 34. Anna Kabeláková, 49. Anna Kabeláková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 11 - Alena Vokatá 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 5:1;
60:00
Komentář k utkání domácí trenérky Michaely Marešové: "Jak jsme předpokládali, těžký zápas, v kterém se nám navíc příliš nedařilo.Přesto jsme ho zvládli za bod. Zítra naviděnou."
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 28; Liberec - 15.
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Petra Horáčka: "Rozhodně jsme sem nepřijeli prohrát. Za mě si myslím, že výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Doufám že se divákům zápas líbil, že byli spokojeni a těšíme se na zítřejší utkání."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 9; Liberec - 3.
60:00
59:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá bez asistence (9:4).
59:24
Suchá potvrzuje vedení Chodova v sérii 1:0! - Stav 9:4!
58:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (8:4).
58:27
Řepková gólem do prázdné branky zřejmě rozhoduje o osudu dnešního utkání - 8:4!
57:58
Pekárková zpět ve hře, Chodov odehrál mizernou přesilovku, ani jednou nevystřelil na branku Vokaté.
57:57
Timeout Crazy girls FBC Liberec
57:05
Máme tu poslední tři minuty třetí třetiny.
55:58
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
55:58
Pekárkové hloupě fauluje Urbánkovou a oslabuje svůj tým.
53:30
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Jana Lacková (7:4).
53:30
Suchá gólem alá Patrik Dóža zvyšuje stav - 7:4!
53:12
Koníčková v dobré pozici vystřelila, trefila pouze nohu domácí Urbánkové.
50:33
Hostující hráčky Liberce se ještě snaží zdramatizovat dnešní zápas, myslím že tato série bude i nadále nabízet skvělé zápasy.
48:03
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Anna Kabeláková, asistoval Martina Dostalíková (6:4).
48:03
Kabeláková hraje dnes životní zápas! Již podruhé vymetá šibenici domácí brány a snižuje - 6:4!
47:50
Řepková je dnes na hřišti hodně vidět, nyní pěkně vystihla rozehrávku hostí, ale nic z toho nevytěžila.
44:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Lacková bez asistence (6:3).
44:29
Lacková se štěstím překonává Vokatou po šesté - 6:3!
43:58
Řepková a Pilíková dobře blokují střely Koníčkové.
41:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Tereza Urbánková (5:3).
41:58
Plášková v krásné pozici vyladila střelu dokonale a poslala balonek pod břevno - 5:3!
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Plášková.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 3; Liberec - 4.
40:00
39:22
Plíšková zpět ve hře, hosté přežili přesilovku Chodova
39:00
Poslední minuta druhé periody.
38:42
Jiráková zkusila od půlky pozornost Vokaté, ta si poradila s přehledem.
37:22
Vyloučen hráč Vendula Plíšková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
37:22
Liberec nyní v šesti hráčkách v poli, trest za hráčskou lavici odpyká Plíšková.
36:47
Domácí hráčky v klidu na balonku rozehrávají, nikam se neženou, i když podle mě by měly, zdaleka dnes nemají vyhráno.
34:25
Tvrdý souboj před domácí lavičkou, Jůzová zůstala ležet na zemi. Nyní odchází velmi otřesena.
33:44
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Anna Kabeláková, asistoval Veronika Loudová (4:3).
33:44
Kabeláková dalekonosnou střelou od půlky trefuje šibenici! Provázková neměla šanci něco vidět v prostoru před sebou - 4:3!
31:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (4:2).
31:20
Urbánková zvyšuje z brankoviště stav a konečně prolamuje smůlu z dnešního zápasu - 4:2!
30:33
Hostující trenér Nesměrák nyní udílí velmi intenzivně pokyny svým hráčkám.
27:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Lacková, asistoval Adéla Jůzová (3:2).
27:18
Lacková trefuje víko hostující branky a Chodov dnes poprvé ve vedení - 3:2!
25:25
Začátek třetiny a obě družstva opět mají dobré obrany, brankářky zatím bez práce.
21:10
Máme za sebou krátké přerušení, po jednom ze soubojů se Řepková ocitla na zemi, ale naštěstí odešla po svých.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí Pláškovou.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 16; Liberec - 8.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Jana Lacková (2:2).
17:18
Beránková se štěstím na brankovišti lobuje nohu Vokaté a vyrovnává - 2:2!
15:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Adéla Jůzová (1:2).
15:10
Pilíková pěkně umístěnou střelou snižuje za domácí - 1:2!
14:48
Urbánková sama v dobré pozici na středu, ale pálí vedle.
13:11
Jiráková zkusila štěstí střelou od půlky, ale balonek vyletěl vysoko nad branku.
12:07
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Martina Dostalíková (0:2).
12:07
Koníčková střelou k tyči využívá přesilovku a stav je 0:2.
11:32
Pilíková předvedla dobrý blok proti střele Koníčkové.
10:46
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
10:46
Řepková hloupým faulem oslabuje svůj tým, který nyní bude čelit přesilové hře Liberce.
09:55
Náznak dobrého přečíslení pro Řepkovou, ale ta skončila v rohu hřiště kde jí sebrala míček hostující obránkyně.
08:34
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Oxana Šamanina (0:1).
08:34
Veidlová se svým důrazem na brankovišti prosazuje a posílá Liberec do vedení - 0:1!
07:46
Stále domácí hráčky aktivnější na hřišti, ale nedokáží zatím Vokatou překonat.
04:54
Chodov zatím aktivnější ve střelbě na branku, Vokatá vstoupila koncentrovaně do zápasu.
02:52
Utkání zatím vyrovnané, oba týmy si zakládají na dobré obraně.
00:01
Úvodní buly pro domácí Pláškovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Zuzana Hubáčková, Adéla Dlouhá, Oxana Šamanina, Klára Leierová, Lucie Veidlová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nela Jiráková, Johana Vrbová, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Tereza Urbánková