1:1
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 14:07 Vojtěch Houska (Jiří Křesák), 39:43 Tomáš Houska (Jan Staněk), 42:03 Tomáš Mareš (Jan Staněk)
branky (asistence): 01:53 Jakub Čáp (David Hendrich), 24:55 Martin Mikšovský (Michal Šeda), 36:50 Pavel Řehák (Jakub Doutnáč), 40:55 Ondřej Tichý, 47:18 Jakub Doutnáč (Michal Šeda), 52:13 Tomáš Pezl

FbC Strakonice P.A. - ASK Orka Čelákovice 3:6
15. Vojtěch Houska, 40. Tomáš Houska, 43. Tomáš Mareš - 2. Jakub Čáp, 25. Martin Mikšovský, 37. Pavel Řehák, 41. Ondřej Tichý, 48. Jakub Doutnáč, 53. Tomáš Pezl; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Josef Macek 18 - Lukáš Pezl 29; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:3;
60:00
Domácí trenér M. Jiřík:"Stejný průběh jako včera, jsem rád že dnes byla z naší strany větší kvalita. Bohužel jsme opět vyhořeli v koncovce. Celý týden budeme jen střílet střílet střílet střílet střílet střílet a těšíme se na sobotu, doufám, že to nebude poslední zápas. Děkuju fantastickým a dnes slušným divákům !"
60:00
Trenér Orky M. Bajer "V dnešním zápase si myslím, že jsme byli lepší než soupeř, rozhodlo to, že jsme ustáli množství šancí soupeře v 1. tř. Naopak ve druhé a třetí třetině jsme měli více ze hry, akorát jsme neproměňovali šance. Jsme spokojeni s dvěma výhrami a těšíme na zápas u nás v domácí hale"
52:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Pezl z trestného střílení (3:6).
47:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Michal Šeda (3:5).
47:00
Za Mackem zvoní tyč!
45:59
Pěkná kombinace Orky končí nebezpečnou střelou Novotného, Macek ji vytěsnil ramenem
44:19
Mikeš po dobré přihrávce z poza brány netrefuje prázdnou branku, na druhé straně Hendrich také netrefil po přihrávce do prázdné...
43:43
Po dvou rychlých golech v úvodu třetiny se tempo zápasu rapidně zvyšuje!
42:03
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Jan Staněk (3:4).
42:03
Přesnou přihrávkou na brankoviště ze standartky u mantinelu překvapil Staněk soupeře a Mareš zavěsil do prázdné
40:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý z trestného střílení (2:4).
40:55
Tichý z Orky pojede nájezd, Chvosta mu podrážel nohy
40:00
40:00
39:44
Klasická přesilovková kombinace beků, střela z první a je to gol!
39:43
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jan Staněk (2:3).
39:18
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:06
Staněk sám před Pezlem, ten si je krásně pohlídal a balonek sebral
36:51
Přesná střela ze standartky na polovině prošla až za Macka, ten měl zakrytý výhled!
36:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Jakub Doutnáč (1:3).
30:38
Brejk Orky 3 na 1 končí v rohu
30:13
Tempo zápasu poněkud pokleslo
24:55
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Michal Šeda (1:2).
24:55
Houska V. upadl v souboji u mantinelu, toho využili hráči Orky a rychlého protiútoku skorují
21:45
Na druhé straně tutovku Orky likviduje Macek!
21:12
Dvě nebezpečné střely Strakonic z úvody třetiny se bohužel mezi tyče branky Orky nevešli
20:00
20:00
Střely v 1 tř. 11:6
20:00
19:58
Tyč zvoní vteřiny před první sirénou i za Mackem!
16:15
Po delší době si na míček sáhl i domácí Macek!
15:52
Chvostova střela se odráží od břevna Pezlovi branky!
15:30
Strakonický nápor stále pokračuje
14:08
Křesák zatáhl po mantinelu a vypálil, Pezl vyrazil přesně na čepel Housky a je vyrovnáno!
14:07
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jiří Křesák (1:1).
12:07
Hned tří hráči Strakonic v u Pezlova brankoviště, dorazit je nenechal a míček schoval pod sebe
10:36
Orka po delší době před Mackem, hned je z toho nebezpečná šance. Macek střelu Mikšovského vyráží maskou
09:02
Strakonice stále na balonku, Orka se stále brání !
07:34
Domácí Mikeš namazal soupeři přímo před svoji branku, Macek byl ale pozorný !