0:1
7:0
1:1
- : -
branky (asistence): 23:25 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 27:43 Veronika Szczurová (Eliška Jurečková), 30:11 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 33:13 Andrea Pastušková, 35:06 Denisa Kotzurová (Nela Kapcová), 35:20 Markéta Režnarová (Veronika Tomšová), 37:47 Romana Skácelová (Markéta Režnarová), 54:48 Denisa Kotzurová
branky (asistence): 03:57 Monika Slavíková (Adéla Bočanová), 40:09 Hana Poláková (Adéla Bočanová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ E.P. Bohemians 8:2
24. Nela Kapcová, 28. Veronika Szczurová, 31. Nela Kapcová, 34. Andrea Pastušková, 36. Denisa Kotzurová, 36. Markéta Režnarová, 38. Romana Skácelová, 55. Denisa Kotzurová - 4. Monika Slavíková, 41. Hana Poláková; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 174; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 19 - Jitka Omelková 21, Daniela Kreisingerová 5; po třetinách: 0:1, 7:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Krbce : Dnes jsme měli výpadek ve druhé třetině , což nás stálo zápas. Nicméně je to 3:3 a zahrajem si malé Superfinále o postup. Děkujeme skvělým divákům za podporu a za fandění.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Galapředstavení ve druhé třetině nám zařídilo třetí bod. Nicméně stále není hotovo a to nejtěžší nás teprve čeká. Děkujeme úžasným divákům a slibujeme, že uděláme všechno proto, aby nás ještě letos viděli hrát :)))
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 4 , Bohemians - 9 .
60:00
59:07
Jurečková a její další dnešní pokus, který mířil vedle.
57:59
Zápas už se dohrává v pomalejším tempu.
56:26
Skákavou žabičku, ukořistila do svých rukou brankářka Tomšová.
55:44
Podle všech dostupných indicií to vypadá, že se série vrátí v neděli do Prahy.
54:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová bez asistence (8:2).
54:47
Kotzurová to teď vzala na sebe a trefuje prázdnou branku.
53:51
Útočné choutky jsou teď i na straně Ostravy, ale střelecký pokus skončil mimo.
52:35
Bohemians zase v šesti. Zatím jen nahrávkový režim.
51:37
Hosté už kompletní a hra se opět vyrovnává.
50:31
Přesilovkový tlak zatím bez zakončení.
49:24
Vyloučen hráč Eliška Reischlová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
49:23
Chybná komunikace Bohemians teď dává domácím početní výhodu.
48:02
Šance si pražačky tvoří ale Tomšová jim nedává moc prostoru ke vstřelení branky.
46:44
Další nástřel na prázdnou, tentokrát od Režnarové. Opět vedle.
46:05
Dva hodně nebezpečné pokusy musela teď vytěsnit Tomšová.
44:23
Káčová zkusila nastřelit na prázdnou branku ale těsně vedle.
42:48
Hostům se daří držet soupeře na vlastní polovině a výhoda jedné hráčky navíc je zatím znát.
41:10
Bohemka se šesti hráčky v poli.
40:09
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (7:2).
40:01
Závěrečnou část zápasu, začnou s míčkem domácí hráčky. Ale s hořkou tečkou.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Ostrava - 17, Bohemians - 6.
40:00
39:49
Hosté se teď snažili dotlačit míček za branku snad i očima, ale prostě ne a ne tam projít.
38:37
Reischlová dostala nabito ale mířila až moc vysoko.
37:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Romana Skácelová, asistoval Markéta Režnarová (7:1).
37:46
Další protiútok a další změna skóre.
36:35
FBC teď jasně dominuje ve všech směrech a modrých hráček je teď plné hřiště.
35:41
Zápas se teď proměnil v jednostranné gólové hody..
35:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Režnarová, asistoval Veronika Tomšová (6:1).
35:07
Střídání brankáře. Nový brankář Daniela Kreisingerová družstva FbŠ E.P. Bohemians
35:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (5:1).
35:05
Situaci 2 na 1, řeší Kotzurová vymetením růžku.
33:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Andrea Pastušková bez asistence (4:1).
33:12
Pastušková se dostala ze sevření a navyšuje skóre.
31:45
Už se ale hraje za brankou Bohemians a vymýšlí se další útok.
31:18
Standartka před Tomšovou se nakonec bude ještě opakovat.
30:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (3:1).
28:50
Dva slepené protiútoky hostů a dvě přesné zblokování Kajfoszové.
27:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Szczurová, asistoval Eliška Jurečková (2:1).
27:42
Jurečková zpoza branky nabídla míček do placu a nakonec to dopadlo líp než čekala.
26:20
Velký tlak domácích, nakonec zastaven až zblokovanou střelou.
25:08
Poláková měla hodně času na rozmyšlenou se svou střelou, ale dle jejího výrazu to asi nedopadlo podle jejích představ.
24:05
To samé na druhé straně v podání Rybičkové, asi chvilková karma.
23:45
Režnarová a její tutovka do prázdné, nakonec v té prázdné neskončila.
23:25
23:12
Ani jednomu týmu se moc nedaří uklidnit hru a tak je to jeden útok za druhým.
21:47
Tomšová teď dvěma zákroky za sebou, drží svůj tým.
21:01
Hra se teď překlopila na druhou stranu hřiště.
20:01
Hosté na míčku a domácí zamčeni.
20:00
Střela do tyčky hráč Veronika Rybičková družstva FbŠ E.P. Bohemians .
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 14 , Bohemians - 6.
20:00
19:58
Poslední vteřiny se do zakončení tlačila Vrlíková ale neuspěla.
19:01
Poslední minuta první třetiny a u míčku je Bohemka.
17:55
Pastušková byla v hodně luxusní střelecké pozici, ale na poslední chvíli, stihli hosté tuto střelu zblokovat.
16:52
Střílí se teď hodně na obou stranách, takže brankářky mají o zábavu postaráno.
15:23
Nová se vytočila na polovině, ale Vrlíková jí stihla včas vložit do rány hokejku.
13:48
Teď zas ostravská kanonáda na pražskou branku, ale blok zelenobílých je nepropustný.
13:14
Kromě pár výměn míčků na polovině, se žádné ohrožení branky v poslední minutě nekonalo.
11:26
Hosté si teď moc neví rady co s míčkem a snaží se ho za každou cenu zbavit.
10:15
Kapcová úplně sama proti Omelkové, ale skóre se nemění.
08:52
Szczurová z velkého úhlu, trefuje mimo.
08:09
A znovu stejný scénář. Tentokrát střela končí zblokována a hrát bude i nadále Bohemka.
07:35
Domácí jsou teď v zámku na vlastní polovině, ale zatím vzdorují.
06:14
Kotzurová si naběhla na střelu, ale její dobře mířený projektil, stihla Omelková vytěsnit rukou.
05:17
Režnarová se s tím nepárala a backhandem vyslala střelu na Omelkovou. Ta byla připravená.
04:46
Hosté teď odvrátili menší nápor a můžou se pustit do další útočné akce.
03:57
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Adéla Bočanová (0:1).
03:56
Celkem povedené nahození na branku, se povedlo Slavíkové sklepnout do sítě.
03:01
Útočný trip Kapcové, nakonec dostala na starost Vrlíková ale její střela byla zblokována.
01:58
Omelková teď musela na dvakrát zasahovat ale naštěstí pro ní, to bylo úspěšně.
01:18
Vrlíková hledala za brankou volnou spoluhráčku, ale žádná se jí nějak výrazně nenabídla. Nápor domácích pokračuje.
00:30
Míček kontrolují hráčky Bohemky, ale zatím bez kloudného zakončení směrem na branku.
00:01
Úvodní buly ve prospěch pro Bohemku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Veronika Rybičková, Monika Slavíková, Adéla Bočanová, Iveta Hyršlová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karin Vavrečková, Markéta Režnarová, Romana Skácelová, Veronika Káčová, Zuzana Šuranyiová