2:1
3:1
5:0
- : -
branky (asistence): 08:11 Aneta Šmídová (Eva Preisslerová), 16:10 Hana Poláková, 23:39 Adéla Kašparová (Iveta Hyršlová), 30:16 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 38:19 Veronika Rybičková (Adéla Bočanová), 41:29 Adéla Bočanová (Monika Slavíková), 41:44 Adéla Kašparová (Veronika Rybičková), 52:34 Veronika Rybičková (Iveta Hyršlová), 54:10 Adéla Bočanová (Nela Havlíková), 55:27 Veronika Rybičková (Daniela Kreisingerová)
branky (asistence): 18:28 Veronika Káčová (Zuzana Šuranyiová), 32:48 Denisa Kotzurová (Veronika Káčová)

FbŠ E.P. Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:2
9. Aneta Šmídová, 17. Hana Poláková, 24. Adéla Kašparová, 31. Iveta Hyršlová, 39. Veronika Rybičková, 42. Adéla Bočanová, 42. Adéla Kašparová, 53. Veronika Rybičková, 55. Adéla Bočanová, 56. Veronika Rybičková - 19. Veronika Káčová, 33. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:6; využití: 3:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 24 - Veronika Tomšová 30; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:0;
60:00
Komentář trenéra domácích (Pavel Krbec): Těžký zápas play-off, Ostrava hraje tvrdý, agresivní florbal na který doplatila. Zápas rozhodly naše zkušenosti v zakončení a dobrý výkon gólmana. Zdravíme Timeu do nemocnice. Doufáme, že se brzo uzdraví. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 19 - Ostrava 10.
60:00
komentář trenéra hostí ( Jakub Robenek): Za 60minut jsme se pořádně nedostali do zápasu. Málo šancí, v obraně průchoďák. Takhle se play-off nehraje.
60:00
58:28
Bočanová prověřila Tomšovou. Ta bez problémů kryje.
57:41
Poláková je při dorážení příliš důrazná, rozehrává Ostrava.
56:54
Trestné střílení družstva FbŠ E.P. Bohemians neproměnil Eva Preisslerová.
56:54
Vyloučen hráč Radana Kahánková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
55:27
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Daniela Kreisingerová (10:2).
54:10
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Nela Havlíková (9:2).
54:10
Ostrava sice velmi sympaticky bojuje, klokanky dnes ale předvádí sebevědomý výkon.
52:34
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Iveta Hyršlová (8:2).
50:54
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
50:54
Vavrečková kompletuje hattrick svých dnešních vyloučení a klokanky mají tak další šanci v podobě přesilovky.
49:40
Ostrava rozehrává z rohu Bohemky jen k bekům.
48:00
Krásná akce po ose Rybičková - Hyršlová - Kašparová. Poslední jmenované chybělo jen pár centimetrů od další branky.
46:50
Slavíkovou před brankou Tomšové našla dlouhým pasem Havlíková. Slavíková dokázala zakončit, ale hostující brankářku nepřekonala.
46:01
Pastušková od mantinelu jen do bloku domácích.
45:01
Poláková vybídla nahozením Slavíkovou ke skorování, míček proskákal až na zadní mantinel.
43:05
Nguyen od poloviny trefuje jen obranu hostů.
41:44
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
41:44
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Veronika Rybičková (7:2).
41:44
Perfektní vstup do třetí třetiny měly domácí hráčky, když dvakrát z dorážky skórovaly. Ostrava reaguje time.outem.
41:29
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Monika Slavíková (6:2).
40:01
Ostrava na balonku od první vteřiny třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 10 - Ostrava 8.
40:00
39:01
Poslední minuta druhé třetiny, Bohemka je na balonku.
38:19
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Adéla Bočanová (5:2).
38:19
Rybičková natáhla od mantinelu a o tyčku skóruje.
37:53
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
35:14
V samém závěru přesilovky prověřila Tomšovou ještě domácí kapitánka. Hostující brankářka chvíli hledala míček pod sebou, nakonec jej ale dokázala zkrotit.
34:50
Opět povedená přesilovka od Bohemky, která se drží na polovině soupeřek. Zatím však bez potřebné branky.
34:01
Slavíková od mantinelu vysoko nad branku.
33:15
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
32:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Veronika Káčová (4:2).
31:45
Vyloučen hráč Hai Ly Nguyenová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
31:10
Pastuškovou zapomněla domácí obrana za sebou, ta však sama Kreisingerovou v brance nepřekonala.
30:16
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Adéla Bočanová (4:1).
30:14
Vyloučen hráč Eliška Jurečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
28:32
Preisslerová utekla po mantinelu a vystřelila jen těsně mimo tyče Tomšové.
27:51
Ostrava pálí od mantinelu těsně mimo.
26:35
Bohemka neustále na balonku, avšak bez větší šance.
25:21
Vyloučen hráč Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
23:39
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Kašparová, asistoval Iveta Hyršlová (3:1).
23:39
Hyršlová využila nepřipravenosti Ostravy a ze standardní situace svižně vystřelila. Její střela sice brankou ještě neskončila, dorážka Kašparové už ale byla úspěšná.
22:10
Domácí obrana na poslední chvíli blokuje střelu soupeřek.
20:01
Druhou třetinu začne na balonku Bohemka.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 10 - Ostrava 8.
20:00
18:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Zuzana Šuranyiová (2:1).
18:28
Káčová dorazila střelu Šuranyiové.
16:10
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková bez asistence (2:0).
15:50
Bohemka je na balonku, vybojovala dokonce standardku v rohu Ostravy.
14:32
Vyloučen hráč Eva Preisslerová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za sekání.
14:22
Signalizované odložené vyloučení, Ostrava hraje v šesti.
13:12
Poláková se zkoušela vytočit do šance, ale obrana Ostravy jí to nedovolila.
11:46
Na zemi zůstala zraněná Patakyová. Doufejme, že to nebude nic vážného, to by byla citelná ztráta pro obranu domácích.
10:14
Havlíková golfem od poloviny trefuje obranu hostů. Bohemka rozehrává z rohu.
08:11
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Eva Preisslerová (1:0).
08:11
Přestože první šanci Preisslerová neproměnila, vybojovala ještě míček a předložila ho Šmídové před prázdnou branku.
08:00
Kocurové propadl dlouhý balon až na Preisslerovou, ta sama Tomšovou překonat nedokázala.
06:35
Poláková ze středu trefuje helmu Tomšové.
05:44
Závar před brankou Tomšové nedokázaly klokanky přetavit v první branku.
04:50
Hyršlová už se chystala vystřelit, ale na poslední chvíli ji obrana hostů obrala čistě o balonek.
03:50
Preisslerová faulovaná u mantinelu, Bohemka má výhodu standardky.
02:07
Slavíková zkusila střelu zápěstím, ale Tomšová byla pozorná.
00:42
K balonu, který se odrazil od Kreisingerové, se jako první dostala útočnice Ostravy. Naštěstí pro domácí míček ze vzduchu netrefila přesně.
00:01
Úvodní buly pro Ostravu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Pavla Kajfoszová, Romana Skácelová
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Iveta Hyršlová, Adéla Kašparová, Tímea Patakyová, Veronika Rybičková