3:2
5:3
0:2
- : -
branky (asistence): 07:21 Nela Havlíková (Veronika Rybičková), 16:29 Monika Slavíková (Adéla Bočanová), 18:01 Hana Poláková (Adéla Bočanová), 21:34 Eva Preisslerová (Kristýna Jarešová), 24:45 Karin Vavrečková (vlastní branka), 26:34 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 32:04 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 38:42 Veronika Rybičková (Iveta Hyršlová)
branky (asistence): 10:52 Markéta Režnarová (Zuzana Šuranyiová), 14:45 Andrea Pastušková (Denisa Kotzurová), 29:41 Veronika Káčová, 34:55 Karin Vavrečková (Zuzana Šuranyiová), 37:47 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 41:16 Veronika Káčová (Markéta Režnarová), 49:26 Veronika Káčová (Markéta Režnarová)

FbŠ E.P. Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:7
8. Nela Havlíková, 17. Monika Slavíková, 19. Hana Poláková, 22. Eva Preisslerová, 25. Karin Vavrečková, 27. Iveta Hyršlová, 33. Iveta Hyršlová, 39. Veronika Rybičková - 11. Markéta Režnarová, 15. Andrea Pastušková, 30. Veronika Káčová, 35. Karin Vavrečková, 38. Veronika Káčová, 42. Veronika Káčová, 50. Veronika Káčová; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 0:6; využití: 3:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 25 - Veronika Tomšová 16; po třetinách: 3:2, 5:3, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: "Za stavu 6:2 jsme vypustili zápas a klasicky jsme to vymazali v hlavě. Pokud se nám takovéto výpadky budou stávat, tak nehrajeme play-off. měli bychom se soustředit na zápas i za vysokého vedení. Děkuji soupeřům za zápas a divákům za povzbuzování."
60:00
Komentář trenéra hostů Jakuba Robenka: "My jsme dnes předvedli o parník lepší výkon.Hra 5na5 je 7:4 pro nás. Zbytek komentovat nemůžu, ale je mi líto reprezentačních trenérů, protože česká ženská extraliga(tak je v současné chvíli vedena) nemůže hráčky na mezinárodní úroveň adekvátně připravit, i kdyby sebevíc chtěly."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 5 - Ostrava 10.
60:00
59:14
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:14
Ostrava rozehrává ze svého rohu a zkouší v pěti bez brankáře.
58:28
Vyloučen hráč Lucie Šrotová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
58:00
Infarktový závěr třetiny, hra se přelévá ze strany na stranu a šance jsou k vidění na obou stranách.
54:29
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
52:40
Vavrečková vystihla rozehrávku domácích. Míček jí pak ale uskočil za mantinel.
51:10
Poláková se zkusila protáhnout po mantinelu, ale obrana Ostravy ji míček doběhnout nenechala.
49:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Markéta Režnarová (8:7).
49:26
Další přečíslení Ostravy, další branka Ostravy. Nezaskli jsme se, opravdu potřetí v řadě zasahuje dvojice Káčová - Režnarová.
49:06
Skvělý zákrok Kreisingerové proti "voleji" Ostravy. Ta holka má postřeh!
47:57
Kašparová ve velké šanci po chybě v rozehrávce hostů.
46:03
Ostrava má teď o něco více ze hry.
42:40
Káčová utekla po mantinelu a zkusila sama překonat Kreisingerovou. Domácí brankářka byla v tomto souboji úspěšnější.
41:16
41:16
Přečíslení Ostravy řeší hostující hráčky učebnicově.
40:55
Šmídová ze středu pálí mimo.
40:01
Třetí třetinu začne na balonku Ostrava.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 10 - Ostrava 11.
40:00
39:24
Ostrava nadvakrát rozehrává z rohu Bohemky, ani jednou si však nedokázala vytvořit brankovou příležitost.
38:42
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Rybičková, asistoval Iveta Hyršlová (8:5).
37:47
37:40
Preisslerová zkusila překvapivou střelu, ale neuspěla.
36:57
Havlíková promáchla po skákavém krosu od Šindelářové.
34:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karin Vavrečková, asistoval Zuzana Šuranyiová (7:4).
34:55
Ze standardní situace skóruje Vavrečková.
34:23
Kapcová trefila vzdušnou přihrávku jen těsně mimo branku domácích.
33:01
Zápas se přiostřuje, což na vlastní kůži pocítil domácí trenér, který se ocitl příliš blízko souboji u mantinelu a schytal ránu do choulostivých partií.
32:04
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Adéla Bočanová (7:3).
31:46
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová bez asistence (6:3).
29:41
Stav utkání 6:3.
26:34
26:14
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:14
V čase 26:14 vstřelila branku družstva FbŠ Bohemians hráčka č. 10 Iveta Hyršlová, asistovala hráčka č. 94 Adéla Bočanová. Z technických důvodů branku nelze zapsat do celkového skóre zápasu. Stav utkání je 6:2.
24:45
Vlastní branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karin Vavrečková (5:2).
24:32
Trestné střílení družstva FbŠ E.P. Bohemians neproměnil Hana Poláková.
24:32
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou.
24:32
Při závaru před brankou hostů zasáhla míček rukou Kotzurová. Z následného trestného střílení trefila Poláková pouze helmu Tomšové.
23:57
Havlíková ve snaze přerušit přihrávku Ostravy škobrtla a poskytla tak svým soupeřkám velkou příležitost. Kreisingerová naštěstí zasahuje.
21:34
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Kristýna Jarešová (4:2).
21:34
Před prázdnou branku předložila Jarešová přihrávku Preisslerové a ta zvyšuje na dvoubrankové vedení.
20:01
Buly opět pro Ostravu.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 9 - Ostrava 11.
20:00
19:34
Ještě jeden závar před brankou Tomšové.
18:01
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (3:2).
18:01
Bohemka dvěma slepenými góly otočila vývoj zápasu opět na svou stranu..
16:29
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Adéla Bočanová (2:2).
16:29
Slavíková se trochu nepochopitelně z velkého úhlu pokusila střílet. K překvapení všech měla hostující brankářka u bližší tyče místo a je srovnáno.
16:06
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
15:28
Poláková ze standardky od mantinelu pálí pouze do zdi Ostravy.
14:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Denisa Kotzurová (1:2).
12:39
Kapcová se po chytrém lobu svých spoluhráček ocitla sama před domácí brankářkou, ta tentokrát svůj tým podržela.
10:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Režnarová, asistoval Zuzana Šuranyiová (1:1).
10:52
Šuranyiová si prohodila obranu klokanek a sama před Kreisingerovou přesvědčivě zakončila.
07:21
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Nela Havlíková, asistoval Veronika Rybičková (1:0).
07:21
Delší souvislý tlak a série šancí se domácím konečně podařila proměnit. Rybičková zpoza branky našla na vzdálenější tyči volnou Havlíkovou. Ta z minimální vzdálenosti před odkrytou brankou nezaváhala.
06:14
Šmídová z druhé vlny pálila tvrdě, ale jen do bloku hostů.
04:47
Kašparová od mantinelu našla volnou Rybičkovou, ta těžký balonek nedokázala usměrnit do branky.
02:47
Káčová bekhendem prověřila pozornost Kreisingerové.
01:29
Havlíková zachytila rozehrávku Ostravy a ze středu vypálila na Tomšovou. Ta tečuje mimo hřiště.
00:01
U balonku jako první Ostrava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Pavla Kajfoszová, Romana Skácelová
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Iveta Hyršlová, Hai Ly Nguyenová, Adéla Kašparová, Veronika Rybičková