2:2
1:2
1:5
- : -
branky (asistence): 14:18 Vojtěch Houska, 15:06 Ondřej Novák (David Chvosta), 21:52 Karel Šavrda (Jakub Kořán), 53:26 Jakub Kořán (Vojtěch Houska)
branky (asistence): 06:09 Pavel Řehák (Martin Mikšovský), 06:13 Michal Schwan (David Novotný), 37:44 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč), 39:34 Jakub Čáp (Tomáš Beran), 55:47 Jakub Čáp (Tomáš Pezl), 56:26 David Hendrich, 59:02 Jakub Doutnáč (Václav Kramel), 59:23 Jakub Čáp (David Hendrich), 59:39 Václav Kramel (Martin Mikšovský)

FbC Strakonice P.A. - ASK Orka Čelákovice 4:9
15. Vojtěch Houska, 16. Ondřej Novák, 22. Karel Šavrda, 54. Jakub Kořán - 7. Pavel Řehák, 7. Michal Schwan, 38. Martin Mikšovský, 40. Jakub Čáp, 56. Jakub Čáp, 57. David Hendrich, 60. Jakub Doutnáč, 60. Jakub Čáp, 60. Václav Kramel; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Josef Macek 26 - Lukáš Pezl 23; po třetinách: 2:2, 1:2, 1:5;
60:00
Trenér Čelákovic M. Bajer :“Dramatické a vyrovnané utkaní do samotného závěru, za stavu 4:4 bylo rozhodující, které družstvu vstřelí gól a to se povedlo nám. Dekujeme soupeři z férové utkaní a těšíme se na zítřek
60:00
A je dobojováno... Orka strhuje vedení v sérii na svou stranu 0:1
60:00
Trenér Strakonic M. Jiřík: "Soupeř nás vyškolil v proměňování šancí, dnes měli diváci pravdu - málo jsme stříleli a vázla nám kombinace, po čtyřech povedených zápasech jsme si dnes vybrali smolný zápas.! Začalo play off a zítra jedeme na novo"
60:00
59:50
A nervy pracují!
59:41
Vyloučen hráč Marek Jiřík družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
59:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Martin Mikšovský (4:9).
59:24
Do prázdné branky je jednoduché zavěsit...
59:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval David Hendrich (4:8).
59:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Václav Kramel (4:7).
59:02
Orka na hranici pravidel získává balonek za brankou, a přesnou přihrávkou před branku Macka zvyšuje náskok
56:27
Hendrich v souboji před brankou silnější a dostal balonek až za Macka !
56:26
Timeout FbC Strakonice P.A.
56:26
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Hendrich bez asistence (4:6).
56:26
Čáp si proběhl půlku hřiště a střelou z otočky propálil domácího Golmana
55:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Tomáš Pezl (4:5).
53:27
Kořán do toho na polovině prásknul a střela proletěla až do sítě!
53:26
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Vojtěch Houska (4:4).
52:37
Orka v 5
50:33
Vyloučen hráč Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:53
Hra se poněkud zpomaluje, tempo je vlažnější ---
43:43
Orka se prokombinovala do prázdné branky! Macek vytasil výborný zákrok!
41:25
Šance na obou stranách ! Oba týmy se tlačí do zakončení!
40:00
40:00
Střely v 2. tř. 7:7
40:00
39:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Tomáš Beran (3:4).
39:34
Chyba v obraně Strakonice a aktivní presing Orky vede k Golu do sítě Macka! Čáp se vytočil před macka!
37:45
A je srovnáno, Orka séríí přihrávek přehrála domácí, přesně pod víko pak pálil Mikšovský
37:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Jakub Doutnáč (3:3).
31:34
Vyloučen hráč Marek Jiřík družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
29:51
Vyloučen hráč David Hendrich družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
21:53
Šavrda přesně umístil střelu od mantinelu!
21:52
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jakub Kořán (3:2).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. tř. 7:9
20:00
15:07
Dobrý presing Chvosty a Nováka vede k dalšímu golu Strakonic, hráči si vybojovali míček a Novák zavěsil do stejného rohu jako Houska při prvním golu
15:06
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák, asistoval David Chvosta (2:2).
14:19
Houska Vojta si vybojoval balonek a přesnou střelou do šibenice vymetl pavučiny v Pezlově brance.
14:18
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska bez asistence (1:2).
12:49
Hned v úvodu přesilovky přesná střela, Macek ji krásně viděl a vytěsnil ji mimo
11:45
Vyloučen hráč David Chvosta družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.