3:5
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 10:47 Pavel Sekyra (Antonín Palatínus), 20:36 Vojtěch Palatínus, 22:35 Štěpán Matěcha (Antonín Palatínus), 33:16 Adam Buriánek (Pavel Sekyra), 35:22 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 55:29 Jaroslav Nezdara (Štěpán Matěcha), 56:44 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 58:31 Antonín Palatínus (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 05:26 Jindřich Hrdý, 11:20 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 12:24 Lukáš Froněk (Radek Hanák), 17:02 Jindřich Hrdý (Václav Staněk), 24:41 Radek Hanák, 25:47 Lukáš Malý (Ondřej Havelka), 32:57 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 43:08 Lukáš Froněk (Ondřej Havelka), 45:30 Radek Hanák (Ondřej Havelka), 47:29 Radek Hanák (Ondřej Havelka), 50:05 Michal Klouda (Jindřich Hrdý), 52:59 Lukáš Froněk (Jindřich Hrdý)

TJ Turnov - FBC Štíři Č. Budějovice 8:12
11. Pavel Sekyra, 21. Vojtěch Palatínus, 23. Štěpán Matěcha, 34. Adam Buriánek, 36. Vojtěch Palatínus, 56. Jaroslav Nezdara, 57. Štěpán Matěcha, 59. Antonín Palatínus - 6. Jindřich Hrdý, 12. Lukáš Malý, 13. Lukáš Froněk, 18. Jindřich Hrdý, 25. Radek Hanák, 26. Lukáš Malý, 33. Lukáš Malý, 44. Lukáš Froněk, 46. Radek Hanák, 48. Radek Hanák, 51. Michal Klouda, 53. Lukáš Froněk; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 9, Lukáš Rudolf 6 - Tomáš Švehla 30; po třetinách: 1:4, 4:3, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Díky svému nasazení a plnění úkolů a taktiky se nám podařilo již podruhé za sebou dosáhnout našeho cíle. Děkuji soupeři a divákům
59:59
Komentář trenéra domácích Markse:Podobný zápas jako včera, kdy jsme obdrželi až příliš mnoho gólu z předbrankového prostoru, kde byl soupeř mnohem důraznější. Máme týden na to, abychom se připravili na odvetu a pokusili se přivézt sérii ještě jednou do domácího prostředí.
59:59
Střely ve třetí třetině: Turnov-9 Č.Budějovice-7
59:32
Další Matěchova šance, ale opět jen do brankáře.
58:53
Další velká šance domácích, ale Švehla ji zneškodnil.
58:32
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:32
Turnov mohutně dotahuje, ale času je málo.
58:31
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (8:12).
57:54
Malý nevyzrál na Rudolfa, jeho levačka míček vytěsnila mimo branku.
57:14
Další zákrok z říše snů od Lukáše Rudolfa! Zlatá helma čeká!
56:58
Fantastický zákrok Rudolfa maskou!
56:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (7:12).
56:44
Matěcha se trefuje parádně z dálky.
56:28
Přečíslení domácí nevyřešili uplně ideálně.
55:30
Nezdarova kosmetická úprava ze vzduchu, ale i to se počítá.
55:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jaroslav Nezdara, asistoval Štěpán Matěcha (6:12).
54:09
Domácí v oslabení totálně nestíhají.
53:50
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
53:00
Škoda slov.
52:59
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Jindřich Hrdý (5:12).
52:02
Palatínusova střela těsně vedle levé tyčky.
51:39
Slepičkův důraz odnesl Vitásek.
51:38
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
51:10
Střelu Malého likviduje Rudolf.
50:21
Poslední naděje domácích, Lukáš Rudolf v bráně.
50:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Klouda, asistoval Jindřich Hrdý (5:11).
50:05
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Rudolf družstva TJ Turnov
48:29
Další Sekyrova střela, opět vedle.
47:29
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Ondřej Havelka (5:10).
47:29
Tristně rozehraná standartní situace a je tu už opravdu debakl.
45:30
Timeout TJ Turnov
45:30
45:30
Naprostá naivita a laxnost v obraně a je zaděláno na debakl.
45:02
Rondošovu střelu Švehla bez problémů chytá.
43:40
Sekyrova střela opět jen do dobře postaveného Švehly.
43:09
Další neshody v obraně domácích a Štíři vedou znovu o tři branky.
43:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Ondřej Havelka (5:8).
41:25
Další souhra bratrů Palatínusových a další velká šance.
40:38
Chybu v obraně hostů málem využil Matěcha, ale mířil mimo branku.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Turnov-12 Č.Budějovice-11
39:37
Sekyrova neuvěřitelná smůla! Míček už v bráně snad všichni viděli, ale dorážka se nepovedla!
39:30
Švehla ramenem vytěsnil Palatínusovu střelu!
38:51
Štíři se snaží uklidnit hru,
37:40
Rondošova střela hodně provětrala vzduch v hale!
36:54
Švec se štěstím likviduje další šanci hostů.
35:23
Teď ale spolupráce zafungovala na jedničku a už je to jen o dvě branky!
35:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (5:7).
34:47
Sekyra těsně vedle!
33:58
Už to vypadalo na úspěšnou souhru bratrů Palatínových, ale bohužel, nic z toho.
33:17
Buriánek střelou z úhlu křesá ještě naději!
33:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Buriánek, asistoval Pavel Sekyra (4:7).
32:58
Duo Malý-Hrdý připomíná Procházku-Pateru v nejlepších letech.
32:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jindřich Hrdý (3:7).
31:15
Palatínus skvěle napadal a získal míšek, Švehlu ale nepřekonal.
30:49
Sekyra v šanci promáchl!
30:20
Matěcha na hranici malého brankoviště ve velké šanci!
29:43
Další Malého pokus a už to mohlo být o čtyři branky.
27:38
Další šance hostů, ale trefují jen boční síťku!
25:48
Nedůraz na brankovišti a jsme tam, kde jsme byli.
25:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Ondřej Havelka (3:6).
25:16
Hejplíkovu střela vytěsnil Švec konečky prstů!
25:09
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Jindřich Hrdý.
25:09
Vyloučen hráč Antonín Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:42
Hanákova střel z otočky zapadle přesně k tyči a je to znovu o dvě branky.
24:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák bez asistence (3:5).
24:23
Nezdara trefuje tyč!
24:04
Slepičkova nebezpečná střela našla jen Švece.
23:23
Hejduk se skvěle probojoval dopředu a byl blízko gólu!
22:35
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Antonín Palatínus (3:4).
22:35
Matěchův bekhend se štěstím, ale přece zamířil za brankovou čáru.
22:15
Palatínus šel tvrdě do zad soupeře a míček mají hosté.
21:12
Další Švecův důležitý zákrok.
20:37
Ale první kdo udeřil jsou domácí!
20:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (2:4).
20:17
Švec hned v první minutě musí vytáhnout těžký zákrok!
20:00
20:00
19:59
Třetina hrůzy končí, co s výsledkem udělá trenér Marks? Dozvíme se ve druhé třetině!
19:59
Střely v první třetině: Turnov-15 Č.Budějovice-9
19:50
Valdauf nadvakráte pálil, ale Švec byl pozorný.
19:35
Vitásek měl dobrou šanci, ale bohužel opět míří mimo.
19:01
Malý mohl vedení ještě navýšit ale netrefil míček před ležícím Švecem!
17:02
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Václav Staněk (1:4).
17:02
Štíří hrají jednoduše, efektivně a hlavně proměňují šance.
16:37
Nezdara nadvakrát střílel, ale bohužel nic z toho.
16:07
Skvěle Švec, právě zabránil dalšímu gólu do sítě domácích.
15:35
Buiránek se nedostal k teči před odkrytou bránou, škoda!
14:22
Opět nebezpečná situace od dua Hrdý-malý, turnovská obrana by si na ně měla dávat větší pozor.
13:27
Sekyra dobře nabíjel Matěchovi, bohužel por domácí ale těsně vedle levé tyče.
12:47
Hejdukova rána nevypadala nebezpečně, ale Švehlu pořádně vystrašila.
12:25
Třetí hřeb do turnovské rakve.
12:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Radek Hanák (1:3).
12:01
Matěcha chytře hledal Buriánka před brankou, ten byl ale hlídán.
11:21
Nikdo nepokryl Malého výběh na střed a ten parádní ranou znovu mění skóre.
11:20
10:48
Do třetice všeho dobrého! Sekyra z pravé strany prostřeluje Švehlu a je vyrovnáno!
10:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Antonín Palatínus (1:1).
10:38
Sekyra sám před brankou promáchl!
10:20
Po dobré souhře pálí Sekyra, rána mu ale nesedla a Švehla neměl veliké problémy ji chytit.
08:57
Havlín ve složité situaci nakonec udržel balonek a uchránil domácí od velkých starostí.
07:43
Po Jiřičkově střele zvoní tyč Švecovy branky!
07:23
Vitásek špatně přečetl situaci, zbytek týmu nestíhal a mohla z toho být druhá branka hostů.
06:48
Matěchovu ránu zleva ještě dorážel Buriánek, ale hosté udrželi míček před brankovou čárou.
05:27
Hrdy navazuje na včerejší večer a znovu skóruje, opět se mu povedlo využít zmatků v obraně domácích.
05:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý bez asistence (0:1).
05:13
Vitáskova střela z půlky šla těsně nad horní tyč.
04:56
Adam Buriánek se na dnešek dobře vyspal, další vybojovaný a udržený balonek v rohu.
03:31
Vojta Palatínus motal a motal nohy soupeři, ale neumotal, před branku se nedostal.
02:58
Sekyra po Buriánkově vybojování míčku marně hledal nabíhajícího Matěchu.
01:29
Havlín nejprve svedl úspěšný zákrok a následně ostře vystřelil, ale bohužel nic z toho.
00:20
Střelou z první zahrozil Štěpán Matěcha, Švehla s problémy kryje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Hejplík, Václav Staněk, Lukáš Froněk, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Antonín Palatínus, Jan Havlín, Jan Seidl, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha