3:0
0:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 35:44 Michael Kudláček (Robin Podlaha), 38:39 Jakub Tomšíček (Michael Kudláček), 39:05 Ondřej Havelka (Lukáš Malý)
TJ Turnov
branky (asistence): 00:03 Štěpán Matěcha, 06:11 Antonín Palatínus (Štěpán Matěcha), 07:41 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 15:19 Štěpán Matěcha (Tomáš Vitásek), 19:20 Daniel Měkota (Antonín Palatínus), 52:21 Antonín Palatínus (Vojtěch Palatínus)

FBC Štíři Č. Budějovice - TJ Turnov 3:6
36. Michael Kudláček, 39. Jakub Tomšíček, 40. Ondřej Havelka - 1. Štěpán Matěcha, 7. Antonín Palatínus, 8. Pavel Sekyra, 16. Štěpán Matěcha, 20. Daniel Měkota, 53. Antonín Palatínus; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:2 + Štěpán Matěcha 5; využití: 3:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 14 - Jaroslav Švec 20; po třetinách: 0:5, 3:0, 0:1;
60:00
59:59
Střely na branku ve třetí třetině: 7:6
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Utkání rozhodla první třetina. Soupeř se dodal do hry díky vyloučení v druhé třetině. Závěr zápasu jsme hráli podle našich představ. Budeme se chvilku radovat a hned se budeme připravovat na další zápas. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Vyjádření domácího trenéra: Kvůli prospané první třetině a dalším extrémním faktorům se nám nepovedl dotáhnou zápas do konce. Děkuji soupeři za hru a divákům.
59:37
V tomto utkání už se asi moc nestane a Turnov zvítězí.
58:37
Vyloučen hráč Lukáš Froněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
57:56
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
57:39
Domácí mají obrovský tlak.
55:06
Domácí hrají v 6 lidech v poli bez brankáře.
54:43
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
52:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Vojtěch Palatínus (3:6).
52:21
Hosté zvyšují po rychlém brejku na 6:3.
51:30
Hosté se vůbec nemůžou dostat do hry a jenom se brání.
49:53
Domácí čím dál víc zvyšují svůj výkon.
47:51
Domácí dobře brání své oslabení a nedovolují hostům žádné šance.
47:11
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
45:42
Domácím se jejich přesilová hra moc nedaří.
44:37
Vyloučen hráč Jan Seidl družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
43:40
Hosté zvedli svůj výkon a pomalu si začínají vypracovávat šance.
41:18
Domácí začali třetí třetinu ve velkým tempu.
40:00
40:00
39:59
Střely na banku ve druhé třetině: 10:4
39:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Lukáš Malý (3:5).
39:05
Domácí díky 5 minutové přesilovce snížili na rozdíl 2 branek.
38:55
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Turnov na 2 minuty za držení.
38:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Tomšíček, asistoval Michael Kudláček (2:5).
35:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Robin Podlaha (1:5).
35:37
Domácí snižují po krásné střele domácího hráče Michaela Kudláčky.
34:13
Vyloučen hráč Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 5 minut za vysoká hokejka.
33:56
Domácí měli obrovskou šanci, ale míček těsně minul bránu.
32:06
Domácí tým drží míček, ale hosté výborně brání.
30:35
Hra se přelívá ze strany na stranu.
26:48
Domácí se snaží marně dobít soupeřovo bránu.
24:21
Domácí mají více ze hry, ale nedokáží si vypracovat vyloženou šanci.
22:20
Hra ve druhé třetině je zatím velmi vyrovnaná a šance mají oba týmy.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině: 5:10
19:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Antonín Palatínus (0:5).
18:41
Domácí zatím úspěšně brání své oslabení.
17:23
Vyloučen hráč Zdeněk Valdauf družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
17:00
Domácí drží míček a snaží si vypracovat dobrou příležitost.
15:19
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Tomáš Vitásek (0:4).
14:25
Hra se přelívá ze strany na stranu, ale ani jeden tým nemá momentálně větší šance.
11:47
Domácí zlepšili svůj výkon a začínají si vypracovávat šance.
08:10
Hosté mají zatím více ze hry a také tomu odpovídá stav utkání.
07:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (0:3).
06:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (0:2).
06:11
Hosté zvyšují gólem v přesilovce po krásné kolmé přihrávce do prázdné brány.
05:23
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Pavel Sekyra.