2:1
3:1
1:3
- : -
branky (asistence): 07:00 Michal Šeda (Jakub Doutnáč), 18:04 Michal Němeček (Tomáš Pezl), 27:35 Jakub Doutnáč (Michal Šeda), 34:57 Pavel Řehák (Stanislav Urban), 38:48 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč), 58:38 Pavel Řehák (Jakub Doutnáč)
branky (asistence): 17:09 Jan Staněk (Jakub Mikeš), 36:40 Jakub Kořán (David Chvosta), 43:49 Karel Šavrda (Jan Staněk), 50:10 Ondřej Novák, 55:26 Ondřej Novák

ASK Orka Čelákovice - FbC Strakonice P.A. 6:5
8. Michal Šeda, 19. Michal Němeček, 28. Jakub Doutnáč, 35. Pavel Řehák, 39. Martin Mikšovský, 59. Pavel Řehák - 18. Jan Staněk, 37. Jakub Kořán, 44. Karel Šavrda, 51. Ondřej Novák, 56. Ondřej Novák; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:6; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 31 - Jan Jeřábek 16, Josef Macek 10; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:3;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: Orka- 11 Strakonice-15
59:59
Vyjádřeni trenéra hostů pana Marka Jiříka: Nejvyrovnanější utkání, rozhodla naše nedisciplonovanost, děkuji soupeři za férový zápas a gratuluji k udržení
59:59
Orka si závěr utkání zkušeně pohlídala
59:59
Vyjádření trenéra domácích pana Martina Bajera: Zápas jsme měli od začátku plně pod kontrolou, tu jsme ale ztratili v závěrečné třetině. Strakonice dokázali vyrovnat, ale vynikající diváci, nás hnali za rozhodující brankou, která ukončila tuto sérii play down v nejkratším možném termínu. Děkuji klukům za sezónu a Strakonicím přeji vše nejlepší do dalších bojů. Zvládli jsme to. Uff
58:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Jakub Doutnáč (6:5).
57:58
Uvidíme, jak se Orce podaří v této přesilovce
57:49
Vyloučen hráč Marek Jiřík družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:26
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák bez asistence (5:5).
50:30
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
50:30
Orka má šanci opět odskočit na dva góly
50:10
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Ondřej Novák bez asistence (5:4).
50:10
Novák v souboji z Lukášem Pezlem vykřesal ještě naději pro svůj tým
48:22
Hra 4 na 4 zatím nabídla šance na obou stranách
47:44
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
47:44
Vyloučen hráč Tomáš Pezl družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:49
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Jan Staněk (5:3).
43:07
Novotný v dnešním zápase připomíná španělskou inkvizici- spálí, co se dá
42:52
Řehák spadl na zem, po zápase obdrží koblihu
42:03
Orka nyní připomíná společnost Agrofert, má monopolní postavení ve statistice držení míčku
39:33
Hra je přerušena z důvodu zranění jednoho z hostujících špílmachrů. Nakonec se po svých dostal za mantinel
38:48
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Jakub Doutnáč (5:2).
38:48
Mikšovský s přehledem paní, která celý život zasvětila uklízení veřejných záchodů na Masarykově nádraží, uklidil míček do sítě.
36:40
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval David Chvosta (4:2).
36:40
Míček nakonec doskákal až do branky a Strakonice snižují rozdíl ve skóre. V zápase opět přeskočila jiskra jak při prvním seznámení
35:13
Nestárnoucí Stanislav Urban si připisuje asistenci
34:57
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Pavel Řehák, asistoval Stanislav Urban (4:1).
32:25
Vyloučen hráč Martin Mikšovský družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:33
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:33
Kořán dohrál Doutnáče u mantinelu. Rozhodčí ho za jeho snahu ocenil trestnými minutami
27:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Michal Šeda (3:1).
27:35
Neuvěřitelné se stalo realitou. Jakub Doutnáč stihl dát branku dřív než se dostal na trestnou. Vytočil se ze středu hřiště a umístěnou střelou nedal brankáři šanci
18:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Tomáš Pezl (2:1).
18:04
Pezl Tomáš našel nahrávkou od mantinelu na středu volného Němečka, který střelou k tyči vrací Orce vedení
17:09
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Jakub Mikeš (1:1).
17:09
Staněk zkušeně proměnil přečíslení 3 na 2
16:52
Beran se nyní velmi aktivně nabízí spoluhráčům na přihrávku. Odvádí opravdu výbornou černou práci
12:26
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hra rukou.
12:26
Orku čeká reperát její přesilovky
11:53
Strakoničtí hráči se nyní srazili a jeden z nich skoro upadl za mantinel. Toho využil Doutnáč a začal napadat
08:51
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
08:40
Lukáš Pezl musel ze svého repertoáru vytáhnout zákrok nohou
07:40
Ve velké šanci se ocitl Urban, brankář byl však připraven
07:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Šeda, asistoval Jakub Doutnáč (1:0).
07:00
Branky jsou koření florbalu. První branku jsme dnes mohli vidět po nahrávce Doutnáče, kdy se neomylnou střelou zapsal do statistik Šeda
06:02
Kamarádi do deště, Budil s Kubíkem, zatím sedí a čekají na svou šanci. Naštěstí nebe je furt blankytné, a tak chlapcům není smutno
04:20
Václav Kramel udělal na noze hostujícího obránce berušku. Krásná vzpomínka na sobotní večer strávený hraním sportu, který milujeme
03:42
Jako jedle teď zůstal stát i hostující obránce, kterého bez problému oběhl Minařík, vystřelit se mu ovšem nepovedlo