2:0
4:1
1:2
- : -
branky (asistence): 05:42 Lukáš Tomiczek (Jakub Robenek), 16:17 Jakub Robenek (Daniel Cabiš), 25:42 Jiří Šrámek, 34:55 Jakub Robenek (Michal Dombrovský), 38:21 Adam Tesárek (Jakub Robenek), 38:39 Daniel Cabiš (Jakub Robenek), 42:09 Jakub Robenek (Daniel Cabiš)
branky (asistence): 30:33 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 51:15 Marek Ludvík (Daniel Kronďák), 59:28 Marek Ludvík (Tadeáš Velechovský)

1. MVIL Ostrava WOOW - BLACK ANGELS 7:3
6. Lukáš Tomiczek, 17. Jakub Robenek, 26. Jiří Šrámek, 35. Jakub Robenek, 39. Adam Tesárek, 39. Daniel Cabiš, 43. Jakub Robenek - 31. Daniel Ludvík, 52. Marek Ludvík, 60. Marek Ludvík; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 7 + Lukáš Tomiczek 10:2 + Dan Moravec 5; využití: 3:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 34 - Daniel Körber 17, Petr Pajer 10; po třetinách: 2:0, 4:1, 1:2;
60:00
Komentář domácího trenéra Tomáše Svačinky: Dnes platilo můj dům - můj hrad.Rozhodly tak jako včera u nás neproměněné přesilovky soupeře a naše potence v pětiminutové přesilovce. Děkuji divákům a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině: 11:13. Střely celkem: 34:37.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Tomáše Janečka: 4:0, 7:3 skóre vyjde nastejno, Dneska rozhodlo zbytečné pětiminutové vyloučení. Ve středu se rozhodne. Děkujeme divákům.
60:00
59:56
Zbytečně emotivní tečka k dnešnímu zápasu.
59:55
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
59:55
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 10 minut za nesportovní chování.
59:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Ludvík, asistoval Tadeáš Velechovský (7:3).
59:21
Vyloučen hráč Marcel Jakubec družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
59:21
Tak ještě jedna dnešní přesilovka, hosté si mohou alespoň trochu spravit chuť.
58:48
MVIL dohrává zápas pasivně, teď se jim to málem vymstilo, Král trefuje vzdálenější tyč domácí branky.
57:58
Hezká akce domácí třetí pětky, na jejímž konci trefuje Gaščík Pajera do ramene.
57:06
Sluka v těžké pozici před odkrytou brankou netrefuje vzduchem plachtící míček.
56:05
Domácí kontrolují koncovku dnešního zápasu.
54:25
Kořínek dnes drží svůj tým,hosté si teď na něm několikrát vylámali zuby.
52:36
Králík z dobré pozice přestřelil domácí branku.
51:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Marek Ludvík, asistoval Daniel Kronďák (7:2).
51:15
Velká nedůslednost domácích, nechali M.Ludvíka ve vlastní přesilovce dostat se zpoza branky až před Kořínka, který už byl na jeho střelu krátký.
50:02
Vyloučen hráč Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
49:42
Black Angels nehrají přesilovku špatně,ale domácí hráči předvádí neuvěřitelnou obětavost, lehají do střel.
48:12
Vyloučen hráč Vojtěch Kořínek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
48:12
Kořínek si sjednával pořádek v brankovišti až příliš důrazně, je odměněn dvouminutovým trestem.
47:45
Po delší době hosté v šanci, Král se ocitl osamocen na rohu velkého brankoviště, ale ze vzduchu trefil pouze domácího gólmana.
44:58
Hosté se snaží dostat zpátky do zápasu, ale přes domácí lauf to jde špatně.
43:25
Smrčka to zkoušel od půlky, ale jeho pokus mířil jen doprostřed brány.
42:46
Hosté v plném počtu.
42:09
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Daniel Cabiš (7:1).
42:09
Robenek kompletuje hattrick střelou do šibenice.
41:38
Machálek trefuje Pajerovu masku.
40:59
Robenkovi sebral na poslední chvíli gól z čepele hostující obránce.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 13:14.
40:00
38:39
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Cabiš, asistoval Jakub Robenek (6:1).
38:39
Cabiš z výjezdu zvyšuje vedení domácích.
38:21
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek, asistoval Jakub Robenek (5:1).
38:21
Klasická přesilovka MVILu, Robenek na střed Tesárkovi, který i přes hokejku bránícího hráče dokázal prorvat míček do brány.
37:46
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 5 minut za hrubost.
37:46
Tomiczek se po Moravcově zákroku jen těžko zvedá z palubovky, snad bude v pořádku.
37:42
Další šance Robenka, z bezprostřední blízkosti nedokázal usměrnit míček do sítě.
37:29
Domácí v plném počtu.
36:35
Kořínek teď parádním skokem zachránil domácí od inkasovaného gólu.
35:29
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
34:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Robenek, asistoval Michal Dombrovský (4:1).
34:55
Robenek šel středem sám a zakončil přesně.
34:18
Velechovský zkusil štěstí z úhlu, ale Kořínek byl na svém místě.
31:40
Domácí hráči se teď dožadují zásahu videorozhodčích poté, co byla Körberova branka posunuta a míček z jejich holí doputoval za brankovou čáru.
30:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (3:1).
30:33
Tentokrát už nepřesností v rozehrávce MVILu dokázali hosté využít, D.Ludvík po zemi prostřeluje přesunujícího se Kořínka.
30:11
Hrubou chybu domácí obrany teď nedokázal potrestat Nekola, z dvou metru trefil jen dobře postaveného domácího gólmana.
28:48
Střela J.Hněvkovského z výjezdu mířila hodně mimo.
28:15
Šrámek se opět řítil na Körbera, ale tentokrát ho stačil obránce vytlačit z dobrého střeleckého úhlu a domácí útočník vystřelil pouze do gólmana.
26:05
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za držení.
25:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (3:0).
25:42
Šrámek si zpracoval vysoký lob do běhu a s trochou štěstí procpal míček až za Körbera.
25:25
Kořínek je v jednom kole, Nekolova bomba ho teď trefila do helmy.
24:50
Dombrovský dobře vyvezl balón a sbíral cenné vteřinky za soupeřovou brankou.
24:27
Renčín dostal nabito přes celou šířku hřiště, ale Kořínek se zvládl rychle přesunout a střelu zlikvidovat.
23:40
Vyloučen hráč Filip Machálek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
23:15
Hosté v šesti, rozhodčí mají ruku nahoře.
21:10
Kořínek v tomto oslabení podržel svůj tým, domácí jsou v pěti.
20:20
Dombrovský zachytil balón, vyslal Machálka do přečíslení, ale tomu se zamotal míček pod nohy.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 10:10.
20:00
19:35
Dobrý blok Jakubce, Šrámek následně vyváží míček za branku hostů.
19:10
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
18:58
Tesárek sklepával na Tomiczka, ten ale z otočky přestřelil.
18:01
Zatím je hra dost vyrovnaná, ani jeden z gólmanů se rozhodně nenudí.
16:17
16:17
Křižná přihrávka Cabiše přímo Robenkovi na čepel nemohla skončit jinak než druhým gólem v síti Black Angels.
15:49
Dombrovský posílal Tomiczkovi před bránu na teč, tomu se to ale nepovedlo.
14:41
Hostující obrana teď trochu zaváhala, nechala Machálka projít středem, ale následná střela letěla nad.
13:25
Po zaváhání domácích v rozehrávce šel Kopecký sám na Kořínka, ale nepodařilo se mu trefil ideálně, domácí gólman nohou zasahuje.
11:30
Robenek ze vzduchu jen do gólmana.
10:25
Kořínek teď vytáhl parádní zákrok proti střele od mantinelu.
09:50
Tak tahle přesilovka se MVILu příliš nevyvedla.
09:30
Cabiš to zkoušel z úhlu, ale hostující gólman si tyčku bez problémů pohlídal.
09:00
Hosté teď dlouhých 40 sekund drželi míček za brankou domácího týmu.
08:16
Cabišova dělovka lízla Körberovu helmu a skončila za mantinelem.
07:50
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
06:55
Kořínek pohotově sebral míček z hokejek dorážejících hráčů Black Angels.
05:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jakub Robenek (1:0).
05:42
Robenek skrz brankoviště na Tomiczka, který posílá domácí do vedení.
04:14
Znovu Melíšek, tentokrát Kořínka prostřelil, ale míček se zastavil o Dombrovského kotník.
04:02
Střela Melíška jen těsně minula konstrukci Kořínkovy branky.
03:02
J. Hněvkovský ve 100% šanci trefuje tyč odkryté brány.
02:01
Tomiczek šel zboku sám na Körbera, ale ten dobře zasáhl.
00:41
Robenek nahazoval na bránu, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal změnit směr míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Martin Halama, Ondřej Hněvkovský, Lukáš Nekola, Daniel Ludvík, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek, Jakub Robenek, Adam Tesárek, Daniel Cabiš