2:3
1:1
1:2
- : -
branky (asistence): 12:57 Jaroslava Bálintová (Kristýna Mitisková), 19:38 Nikola Jůzová (Pavla Mikulková), 21:26 Andrea Kašparová (Nikola Bochenská), 48:20 Pavla Mikulková
branky (asistence): 06:16 Martina Luštincová (Eliška Buchalová), 11:07 Anna Miholová (Lenka Řezníčková), 12:10 Eliška Buchalová, 36:42 Niké Hazuková (Markéta Dohnalová), 58:16 Eliška Buchalová (Anna Miholová), 59:25 Noemi Knapová (Markéta Dohnalová)

TJ Sokol Jaroměř - IBK Hradec Králové 4:6
13. Jaroslava Bálintová, 20. Nikola Jůzová, 22. Andrea Kašparová, 49. Pavla Mikulková - 7. Martina Luštincová, 12. Anna Miholová, 13. Eliška Buchalová, 37. Niké Hazuková, 59. Eliška Buchalová, 60. Noemi Knapová; rozhodčí: Lenka Jansová - David Kytler; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Veronika Burdiláková 21 - Lenka Remešová 28; po třetinách: 2:3, 1:1, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes stejně jako včera bylo IBK o dva body lepší a proto zaslouženě zvládlo nejen dnešní zápas ale i celou sérii a zaslouženě postoupili do dalšího kola play off. Dnes nemám co bych svému týmu vytknul naopak musím pochválit za soudržnost a bojovnost a za tuhle sérii jim poděkovat. Děkuji diváků, rozhodčím, pořadatelům a všem přeji hezký zbytek neděle.
59:59
Střely na bránu: domácí 6 - hosté 12
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnešní den se opakoval ve stejném duchu jako včera. Děvčata plnila pokyny trenéra do posledního slova a svou snahou a usilovnou pílí dotáhli tento zápas do vítězného konce. Chtěl bych poděkovat děvčatům k výbornému výkonu a soupeři k dobré hře. Děkuji
59:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Markéta Dohnalová (4:6).
59:25
Standardní situace domácích před bránou hostů, bohužel nedokázali proměnit, a jako odpověď dostali góla do prázdné brány.
58:45
Mikulková se snažila o dorovnání stavu, bohužel střela letěla trochu vedle.
58:16
Timeout TJ Sokol Jaroměř
58:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Anna Miholová (4:5).
55:03
Bálintová nahodila přes celé hřiště na Mikulkovou, která bohužel neměla střelecké štěstí.
54:52
Martinková na Koškovou a Košková na Remešovou, ta v pohodě chytá.
53:56
Vyloučen hráč Andrea Kašparová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
53:36
Vyloučen hráč Martina Luštincová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za vražení zády.
52:40
Krásný zásah předvedla gólmanka domácích Veronika Burdiláková.
50:06
Hra opět nabírá na síle a tempu. Dnes sledujeme opravdu hezký souboj.
48:20
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavla Mikulková bez asistence (4:4).
48:20
Pavla Mikulková sama na bránu a krásnou střelou srovnává stav utkání na 4:4!
46:35
Luštincová opět na zemi, hráčky se navzájem uráží. A jdou si odpočnout na trestnou lavici.
46:34
Vyloučen hráč Marie Kejmarová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
46:34
Vyloučen hráč Martina Luštincová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
45:09
Kapitánka hostí střílí na Burdilákovou, která rychle zareagovala a střelu v pohodě chytla.
42:14
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
42:14
Hra snížila mírně na tempu, a Luštincová posílá Bláhovou k odpočinku na trestnou lavici.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu: domácí 13 - hosté 7
37:07
Vyloučen hráč Nikola Jůzová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:07
Jůzová nastrčila Buchalovou na mantinel.
36:44
Nyní se prosazují hosté a navyšují své skóre
36:42
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Niké Hazuková, asistoval Markéta Dohnalová (3:4).
36:19
Hosté ostřelují Jaroměřskou bránu, náhle Mikulková sebrala balon, prchala na bránu, a střelou zasáhla bránící hráčku.
33:12
Schwabová na Koškovou, ta bohužel přestřeluje.
31:16
Hráčky se začínají vzájemně pošťuchovat.
30:53
Standardní situace hostů před bránou domácích, Buchalová míjí bránu.
29:53
Do šance se dostává i Kašparová se Schwabovou, ale obrana hostů byla v pozoru.
29:04
Martinková vyslala přesnou přihrávku do pohybu Bálintové, ta bohužel balon ztratila.
27:25
Hradečtí fanoušci hlučně podporují své hráčky a atmosféra je zde na hale velmi bojovná.
25:20
Domácí nyní ostřelují branku hostí, Remešová vždy připravena.
21:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Andrea Kašparová, asistoval Nikola Bochenská (3:3).
21:26
Domácí potrestali hrubý faul gólem a stav hry je nyní vyrovnán!
20:05
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Jůzová, asistoval Pavla Mikulková (2:3).
19:38
Z rozehrávky nahrála Pavla Mikulková na Jůzovou, která střílela a balon doslova zapadl za Remešovou.
19:20
Burdiláková chytá sérii několika nahození a s přehledem chytá.
15:01
Košková sama na bránu hostů, Remešová v pohodě chytá.
12:57
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jaroslava Bálintová, asistoval Kristýna Mitisková (1:3).
12:57
Zpoza brány nahrála Martinková před bránu a tam z otočky vstřelila gól Bálintová
12:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová bez asistence (0:3).
11:07
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Lenka Řezníčková (0:2).
10:57
Vyloučen hráč Martina Luštincová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
10:57
Vyloučen hráč Nikola Bochenská družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
10:57
Hráčky popadaly na Burdilákovou a vzájemně se nepohodli....
09:32
Bálintová v úniku s Martinkovou a nic z toho.
08:23
Jůzová nastřelila balon před bránu hostů, kde se nepodařilo Schwabové prosadit.
06:16
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Martina Luštincová, asistoval Eliška Buchalová (0:1).
06:16
Buchalová nahrála z otočky před bránu, kde stála samotná Luštincová a poslala Burdilákové střelu za její záda.
06:02
Nyní závar před bránou hostí.
04:45
Remešová bránila Mikulkovou, a tak měli domácí možnost ze standardní situace proměnit, bohužel.
03:20
Buchalová zkoušela svou pověstnou kličku před bránou domácích, tu ji překazila Košková, která balon sebrala a náhle ztratila.
02:59
Šance už vznikly na obou stranách, žádné však nebyly proměněné.
01:20
Prozatím se nedá říct, že by měl někdo jasně navrch.
01:01
Holky začaly zostra a vypadá to, že se ničeho a nikoho nebojí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a David Kytler.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Niké Hazuková, Noemi Knapová, Markéta Dohnalová, Monika Pešková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Nikola Jůzová, Kristýna Schwabová, Pavla Mikulková, Nikola Bochenská, Andrea Kašparová
00:00
Dobré odpoledne! Vítáme Vás u 2. kola 1. ligy žen play-off, kde se proti sobě utká tým domácích TJ Sokol Jaroměř a tým hostů IBK Hradec Králové. Včerejší 1. kolo bylo velmi vyrovnaní, nakonec se štěstí usmálo na IBK Hradec Králové, tak uvidíme jak to bude v dnešním souboji.