SK Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 58:38 Pavlína Vaněčková
SK Jihlava
branky (asistence): 11:43 Jana Pavlicová (Tereza Rychlá), 16:04 Věra Soukupová (Simona Pálková), 23:06 Tereza Sedláčková (Martina Svobodová), 25:07 Kateřina Bednářová (Tereza Sedláčková), 32:16 Martina Svobodová (Jana Pavlicová), 43:36 Martina Svobodová (Andrea Urbanová)

FBŠ Jihlava - SK Jihlava 1:6
59. Pavlína Vaněčková - 12. Jana Pavlicová, 17. Věra Soukupová, 24. Tereza Sedláčková, 26. Kateřina Bednářová, 33. Martina Svobodová, 44. Martina Svobodová; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 18 - Kateřina Nováčková 22; po třetinách: 0:2, 0:3, 1:1;
60:00
59:59
Komentář asistenta domácího trenéra Milana Trávníka: Dnes nám už došly fyzické síly, dále spousta zranění během zápasy nám nepřidala a po dnešním výkonu si soupeř zaslouženě připisuje výhru. Musím ale holkám poděkovat za zápasy v play off, škoda, že takové výkony nepodávaly po celou sezónu. Soupeři děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do vyřazovacích zápasů.
59:59
Zápas je u konce. Tým SK postupuje do další fáze play off, my jim gratulujeme a přejeme hodně štěstí do vyřazovacích bojů.
59:59
Komentář hostující trenérky Dany Horníčkové: Florbalově to nešlo, tak jsme to dnes zkusily neflorbalově. Díky koncentrované hře jsme utkání měli ve svě moci od začátku až do konce. Škoda jednoho obdrženého gólu. Děkujeme soupeřkám za včerejší výkon. Děkujeme jim i divákům za podporu. Budeme se těšít v další sezóně.
59:59
Střely ve 3. třetině FBŠ 11 - SK 5.
58:38
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Pavlína Vaněčková bez asistence (1:6).
58:38
Domácí Vaněčková upravuje skóre.
58:00
Šťastná flustrovaná, vzala míček a proběhla vše co jí stálo v cestě, vybojovala standartku na útočné půlce.
55:50
Domácí tlačí, zatím je to ale jako u zácpy, nejde to a nejde.
54:45
Dvořáková a její kličky. 10 dílná série. Od Dubna na našem kanále Youtube.
54:12
Pavlicová a tyč. Fišerové ještě teď zvoní v uších.
51:17
Vaněčková mimo, iba milimetry chýbaly.
50:18
Timeout SK Jihlava
49:58
Dvořáková v oslabení krásně pomotala dvě hráčky SK a udržela míček. Záhy Šťastná krásně vyslala Chvátalovou do breaku, ta bohužel trefuje jen tyč. Hra ve 4 jim zřejmě prospívá. Hráčky SK nevystřelily ani jednou.
48:11
Vyloučen hráč Anna Přibylová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
43:36
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Andrea Urbanová (0:6).
43:36
Svobodová nevěděla co s míčkem, poslala nához na Fišerovou, míček ovšem před ní skočil a končí za jejímy zády. Smutný okamžik v dolnocerevské hale.
40:02
Další bitva se svádí na tribunách, bohužel i tam vede SK, ze stan FBŠ se ozývají pouze hráči mužského "áčka", kteří před ženami ukončili svou sezonu. Ozývají se ovšem pouze při hlášení místního řečníka.
40:01
Uvidíme s čím přijde trio trenérů z domácí střídačky, schodujeme se, že oživení je potřeba.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině FBŠ 7 - SK 10.
39:59
Druhá třetina přiblížila k branám play off tým SK. Uvidíme, zda-li domácí hráčky tuto cestu ještě zkomplikují.
39:50
Štastná v né uplně váhově vyrovnaném souboji. Přesto vítězná.
36:42
Přibylová si krásně naběhla do mezikruží a ohrozila bránu. V zápětí další Anička, Korešová přestřeluje v další šanci.
35:14
Petrlíková dostala pas a možnost vykřesat naději pro FBŠ, dopadlo to tak, že byla odnesena v náručí protihráček, alespoň krásný moment fair play.
32:16
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Jana Pavlicová (0:5).
32:16
Svobodová utahuje lano kolem krku domácích hráček. 0:5
30:38
Závar před brankou SK a míček končí v brance. Jenže rozhodčí přerušuje v né úplně vhodnou chvíli hru, kvůli zranění Mikinové. Dva smolné okamžiky pro FBŠ v jednom.
30:00
Utkání přihlíží 87 diváku. DĚKUJEME!!!
27:22
Hra připomíná tenisovou výměnu, hraje se zleva do prava a naopak, dle našich názorů by se rozhodčím hodil "empajrový" můstek.
25:07
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Tereza Sedláčková (0:4).
25:07
Bednářová po krásné individuální akci, na mantinelu se otočkou o 360° obtočila kolem domácí obránkyně a střelou nad beton nedala Fišerové šanci. Viděli jsme konečně nádherný, florbalový moment.
23:06
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Martina Svobodová (0:3).
23:06
Míček zpoza brány doputoval až k Sedláčkové a ta se střelou ze zátahu nemýlila. Hra se pro domácí nevyvíjí vůbec dobrým směrem.
21:10
Vaněčková mýjí.
20:23
Temperativní trenérka hostujících burcuje své svěřenkyně k lepším výkonům. Hráčky v bílém nemají nic zadarmo.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině FBŠ 5 - SK 9
19:59
První třetina nám nenabídla přímo florbalovou podívanou. Ze začátku se hra přelívala, na konci třetiny hráčky SK dostávaly více do šancí.
18:36
Hra se začíná opět znepřesňovat.
16:04
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Věra Soukupová, asistoval Simona Pálková (0:2).
16:04
Soukupová střílí smolný gól pro FBŠ, kdy z nulového úhlu o bok Fišerové padá míček do brány.
14:25
V polovině přesilovky jsme se ničeho nedočkali, hra je pomalá, a pro hráčky FBŠ případnou střelu, nához blokojí.
13:25
Vyloučen hráč Tereza Burianová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
13:25
Hráčky SK si vyzkouší 1. přesilovou hru.
11:43
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Tereza Rychlá (0:1).
11:43
Rychlá od mantinelu na střed a Pavlicová neomylná. SK se tím ujíma vedení.
09:57
Vaněčková se ocitla před odkrytou branou ale její střelu vytěsnila obránkyně svým pozadím.
07:57
Kapitánka SK zatím v největší šanci, ale její šanci zlikvidovala skvělá Fišerová.
06:10
Hra je zatím plná nepřesností, zapisovatel Jindra doufá, že se hra zkonsoliduje a divák uvidí utkání, úrovně 1.ligy žen a navíc městského derby v play off.
04:43
Dvořáková se představuje s novou holí, kterou ji sám prezident klubu dal dohromady, uvidíme co s ní předvede.
02:34
Šťastná vybojovala míček se kterým se ovšem dostala do rohu, tak ji nezbylo nic jiného než míček hodit na beky, kde se ho ujala Váňová a zakončila. Na střely 1:1
01:37
Dočkali jsme se první, nenápadné střely, která ovšem končí v náručí Fišerové.
00:01
Zahajovací buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Kateřina Nováčková; hráči v poli: Andrea Urbanová, Tereza Rychlá, Jana Pavlicová, Kateřina Bednářová, Simona Pálková
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Petra Przeczková, Anna Přibylová, Kristýna Šťastná, Anna Dvořáková, Zuzana Trávníková