1:4
2:4
1:0
- : -
branky (asistence): 01:39 David Žniva (Petr Kittel), 22:17 Petr Kittel (David Žniva), 25:36 Petr Kittel (Petr Krhut), 56:39 Marek Polášek (Pavel Barabáš)
branky (asistence): 03:36 Matěj Svatek (Jakub Černý), 10:02 Miroslav Šnajdr (Štěpán Mosler), 14:03 Miroslav Šnajdr (Jan Smolka), 17:18 Miroslav Šnajdr (Štěpán Mosler), 25:56 Daniel Macek (Jan Hejl), 31:24 Miroslav Horký (Matěj Svatek), 32:50 Daniel Macek, 35:41 Jan Smolka (Jakub Brož)

1. FBK Rožnov p/R - FB Hurrican Karlovy Vary 4:8
2. David Žniva, 23. Petr Kittel, 26. Petr Kittel, 57. Marek Polášek - 4. Matěj Svatek, 11. Miroslav Šnajdr, 15. Miroslav Šnajdr, 18. Miroslav Šnajdr, 26. Daniel Macek, 32. Miroslav Horký, 33. Daniel Macek, 36. Jan Smolka; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2 + Petr Kittel ČK1 + 5:0 + Miroslav Šnajdr 5; využití: 1:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Roman Ciompa 9, Jakub Jasný 16 - Filip Černý 27; po třetinách: 1:4, 2:4, 1:0;
60:01
Komentář trenéra FB Hurrican Karlovy Vary Petra Páneka: Přijeli jsme zachránit 1. ligu a nyní máme 1. bod ze čtyř. Děkujeme soupeři a divákům.
60:01
Komentář trenéra 1. FbK Rožnov Stanislava Barabáše: Vstupy do prvních 2 třetin byly podle plánu, ale vždy po zhruba 5 minutách se náš tým nechal unést herní převahou a přestal bránit. Tento náš lajdácký přístup znamenal prohru.Soupeř se na góly moc nenadřel. Uvidíme zítra. Chtěl bych na dálku pozdravit Ríšu do špitálu a popřát mu brzké uzdravení.
60:00
59:59
Poměr střel na branku je 11:8. Celkově 27:31.
59:10
Rožnov střílí co se dá, nic se ovšem nedostane za záda Černého.
59:00
Poslední minuta základní hrací doby.
57:19
Viktořík byl v pozici, střela mu ovšem nesedla a skončila mimo hrací plochu.
56:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek, asistoval Pavel Barabáš (4:8).
56:39
Nádherný signál domácích, Polášek zakončoval do prázdné branky.
56:38
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za hrubost.
56:28
Další pokus o zakončení do prázdné branky, který těsně minul tyčku.
55:34
Vyhozený míček těsně minul prázdnou branku.
49:47
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 5 minut za hrubost.
49:47
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R do konce utkání.
49:24
Šance hostí, Černý připraven.
48:04
Útočník Varů prostřelil Jasného, S. Barabáš ho ovšem zastoupil a míček z brankoviště odpálil.
46:08
Domácí v plném počtu.
45:23
Rožnovu se nedaří dostat se do šancí.
44:08
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za držení.
43:23
Začíná se přiostřovat.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku v druhé části je 7:10, celkově zatím 16:23.
39:30
Další nebezpečná střela na Kubu Jasného.
39:00
Poslední minuta 2. třetiny.
35:52
Smolka prostřelil obranu domácích, Jasný střelu nemohl vidět.
35:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Smolka, asistoval Jakub Brož (3:8).
32:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek bez asistence (3:7).
32:50
Macek si povodil obranu domácích, následně i golmana a dává do prázdné.
31:24
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Matěj Svatek (3:6).
30:20
Domácí unikají 2 na 1. Žnivovi míček sjel z čepele přímo na Černého.
29:56
29:07
Domácí drží míček v rohu na polovině soupeře.
28:48
Nebezpečná střela S. Barabáše, Černý míček tak tak vyrazil.
28:15
Dusno před brankou Jasného, míček šťastně proskočil brankovištěm a branku minul.
27:53
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
26:30
Nebezpečná standartka před brankou hostí, Černý ovšem signál Rožnova očekával.
25:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jan Hejl (3:5).
25:56
Vary odpovídají bleskovým gólem z rychlé kombinace Karlovarského útoku.
25:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Petr Krhut (3:4).
23:21
Velech uniká, zkouší poslat míček před volnou branku, Černý je ovšem připraven a přihrávku zachycuje.
22:56
Vary ohrožují tým domácích.
22:43
Rožnov se začíná ukazovat.
22:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval David Žniva (2:4).
17:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Štěpán Mosler (1:4).
17:18
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Jasný družstva 1. FBK Rožnov p/R
17:18
Střelu měl Ciompa pokrytou, bohužel si ji nešťastně srazil do vlastní branky.
15:36
Karlovy Vary opět v akci, Ciompa si přední tyčku pohlídal.
14:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jan Smolka (1:3).
14:03
Ciompa první střelu chytá, ovšem na dorážku je už krátký.
10:28
Vary mnohem důraznější v soubojích.
10:02
07:58
Polášek v šanci, snaží se přihrát Velechovi, jeho střela ovšem netrefuje branku.
06:49
Šance Varů, Ciompa připraven.
04:28
Rožnovská šance těsně minula bránu.
03:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jakub Černý (1:1).
02:03
Vary aktivnější na míčku.
01:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil David Žniva, asistoval Petr Kittel (1:0).
01:23
Hráč Varů leží na zemi, teče mu krev z hlavy, ovšem nevypadá to vážně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Jan Hejl, Miroslav Horký, Jakub Černý, Daniel Macek, Matěj Svatek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Denis Zimmer, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Marek Polášek, Petr Velech