1:5
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 12:50 Petr Velech (Pavel Barabáš), 26:37 Petr Kittel (Vladislav Kittel), 43:36 Petr Burýšek (Stanislav Barabáš)
branky (asistence): 03:20 Daniel Macek (Jakub Černý), 08:26 Miroslav Šnajdr (Petr Gasparik), 10:09 Jakub Černý (Matěj Svatek), 11:20 Miroslav Horký (Daniel Macek), 17:33 Daniel Macek, 36:53 Petr Gasparik (Petr Novotný), 37:35 Matyáš Kalina, 58:11 Miroslav Šnajdr (Jakub Černý)

1. FBK Rožnov p/R - FB Hurrican Karlovy Vary 3:8
13. Petr Velech, 27. Petr Kittel, 44. Petr Burýšek - 4. Daniel Macek, 9. Miroslav Šnajdr, 11. Jakub Černý, 12. Miroslav Horký, 18. Daniel Macek, 37. Petr Gasparik, 38. Matyáš Kalina, 59. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Roman Ciompa 19, Jakub Jasný 0 - Filip Černý 26, Pavel Novotný 1; po třetinách: 1:5, 1:2, 1:1;
60:02
Komentář trenéra Rožnova, Standy Barabáše: Před zápasem jsme si řekli, že musíme udržet začátek utkání. No a v 11. minutě to bylo 0:4. Ve zbytku utkání to byl boj nejen se soupeřem, ale i s vlastní psychikou. Karlovy Vary potvrdily svou útočnou extratřídu a my si tak prodlužujeme sezónu o další boje. Děkuji soupeři za sérii a všem ostatním slibuji, že 1. ligu udržíme i za cenu drastických změn.
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů, Petra Pánka: Chtěl bych moc poděkovat všem hráčům a členům realizačního týmu a klubu, kteří se v této sezóně zúčastnili zápasů za Karlovy Vary. Kolektivním výkonem, výbornou obranou jsme si zaslouženě došli pro 1. ligu. Děkuji soupeři a přeji mu úspěšnou barážovou sérii.
60:00
59:59
Poměr střel na branku ve třetí třetině je 10:8, celkově 30:27.
59:02
Rožnov má mnoho střeleckých pozic, ale drtivá většina střel končí na obráncích.
58:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jakub Černý (3:8).
58:00
Běží poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:39
Rožnov se nemůže dostat do žádné šance, Varům se daří pouze vyhazovat.
55:59
Rožnov to zkouší v šesti !
54:43
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
53:36
Zvoní tyč ! Marek Polášek po dorážce trefuje brankovou konstrukci.
52:33
Petr Kittel měl na čepeli gólovku, kterou ovšem Černý pokryl a hned vzápětí Marek Polášek minul prázdnou branku.
52:05
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
50:13
Rožnovu pomalu ale jistě dochází čas na možnost vyhnout se baráži.
49:01
Vary blokují většinu střel Rožnova.
47:56
Rožnov střílí, ale Vary dobře blokují.
44:21
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
43:40
Obrovská šance Velecha, Černý se ovšem dokázal přesunout a vykryl míček letící do prázdné branky.
43:36
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Burýšek, asistoval Stanislav Barabáš (3:7).
39:53
Poslední šance Rožnova před koncem třetiny.
37:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Kalina bez asistence (2:7).
37:31
Rožnov ohrožuje Vary pouze střelami z dálky.
36:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Gasparik, asistoval Petr Novotný (2:6).
36:34
Kittel uniká s Velechem dva na jednoho, Kittel míček poslal před branku, Velech ovšem míček promáchnul.
35:00
Vary přečkaly toto oslabení bez jakýchkoliv potíží.
31:56
První přesilovka byla úspěšná, nyní má Rožnov druhý pokus.
31:49
Vyloučen hráč Matyáš Kalina družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za zdržování hry.
27:42
Obrovská šance Vladislava Kittela, který stál sám před Černým, ten byl ovšem připraven a Kittel ho nezaskočil.
26:37
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Vladislav Kittel (2:5).
26:34
Rožnov začíná ohrožovat hostí.
25:37
Nebezpečný odraz těsně minul branku hostí.
23:40
Míček proplachtil těsně mimo branku domácích.
22:48
Obrovská šance Davida Friedela , Černý ale nezaváhal.
17:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek bez asistence (1:5).
17:33
Macek se staví na rozehrávku před velkým brankovištěm domácích, bere to na sebe a daří se mu prostřelit zeď z hráčů Rožnova i Ciompu.
12:50
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Pavel Barabáš (1:4).
11:57
Na trestné střílení bylo nařízeno střídání brankářů kvůli posouvání branky Filipem Černým.
11:55
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Pavel Barabáš.
11:55
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Novotný družstva FB Hurrican Karlovy Vary
11:55
Vyloučen hráč Filip Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
11:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Daniel Macek (0:4).
10:40
Jde vidět, že Roman Ciompa v tomto play-down opravdu není ve své formě.
10:10
Střela z dálky proletěla nad rameny Ciompy.
10:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Matěj Svatek (0:3).
08:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Petr Gasparik (0:2).
08:26
Hostím se podařilo míček na dvakrát dorazit do branky Ciompy.
08:07
Prozatím se hraje na obě dvě strany.
07:11
Míček po zásahu Žnivy těsně proletěl nad brankou hostí.
05:42
Petr Kittel byl kousek od vstřelení srovnávacího gólu, dostal míček před odkrytou branku, ale míček promáchl.
03:50
Nebezpečná střela domácích.
03:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (0:1).
03:20
Nenápadná střela Macka proletěla za záda Ciompy, ten nic neviděl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Matěj Svatek, Miroslav Horký, Jakub Černý, Daniel Macek, Jan Hejl
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Tomáš Herman, Denis Zimmer, David Žniva, Petr Velech, Petr Kittel