0:4
1:5
- : -
branky (asistence): 04:45 Dominik Eichner, 40:23 Filip Hrabal (Jiří Šebesta)
branky (asistence): 01:59 Tadeáš Chroust (Petr Novotný), 07:25 Jiří Curney (Jan Natov), 13:08 Jakub Gruber (Ondřej Fojta), 13:33 Tadeáš Chroust (Jakub Bína), 17:04 Tadeáš Chroust (Petr Novotný), 24:00 Tomáš Novák (Petr Novotný), 31:52 Tomáš Chroust (Jakub Gruber), 32:09 Petr Novotný, 39:23 Tomáš Chroust (Petr Novotný), 40:37 Tadeáš Chroust (Jiří Bouška), 42:08 Jiří Curney (Jan Natov), 44:51 Josef Pluhař (Tomáš Novák), 52:39 Jiří Curney (Jan Natov), 53:09 Josef Pluhař (Radek Gwuźdź)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Technology Florbal MB 2:14
5. Dominik Eichner, 41. Filip Hrabal - 2. Tadeáš Chroust, 8. Jiří Curney, 14. Jakub Gruber, 14. Tadeáš Chroust, 18. Tadeáš Chroust, 25. Tomáš Novák, 32. Tomáš Chroust, 33. Petr Novotný, 40. Tomáš Chroust, 41. Tadeáš Chroust, 43. Jiří Curney, 45. Josef Pluhař, 53. Jiří Curney, 54. Josef Pluhař; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2 + Petr Trulík ČK3 + 5:3; využití: 2:3; diváků: 185; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 4, Štěpán Laja 18 - David Rytych 19; po třetinách: 1:5, 0:4, 1:5;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 9 , Boleslav - 11.
60:00
Komentář hostů Jana Pazdery : Rozhodla první třetina a v ní především to , že jsme narozdíl od včerejšího utkání, proměnily své šance. To soupeře zlomilo a po zbytek zápasu už nebyl schopen klást odpor a utkání se dohrávalo. Děkujeme soupeři za sérii v které nás dokázal dvakrát velmi dobře prověřit. Splnili jsme cíl postoupit do semifinále v nejkratším možném čase a jsme za to rádi.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka : Souhlasím s trenérem hostů. Dva zápasy jsme byli schopni držet krok, jinak se série vyvíjela podle předpokladů. Přeji jim hodně štěstí v další cestě a mým klukům bych chtěl poděkovat za výbornou sezónu.
60:00
58:30
Boleslav teď stále na míčku a kontrolují závěr zápasu.
57:09
Domácí už v pěti ale stále pod tlakem.
54:46
Hosté kombinují o sto šest ale až teď to důrazným faulem zastavil Hromádka.
53:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Radek Gwuźdź (2:14).
52:53
Boleslav to teď sází do branky nekompromisně.
52:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:13).
51:59
Vyloučen hráč Petr Trulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 5 minut za hrubost.
51:59
Vyloučen hráč Petr Trulík družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do konce utkání.
51:56
Zámek Boleslavi ale zatím bez zakončení. Nakonec si Trulík vykoledoval červenou kartu za faul na Natova.
50:48
Vyloučen hráč Patrik Šimíček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
50:48
Šimíček teď trochu upustil páru a jde se tedy zchladit
48:25
Domácí fanoušci stále ženou své hráče kupředu ale zatím tato podpora na změnu skóre nestačí.
46:15
Hráči Boleslavi teď chtěli Laju doslova vykoupat, ale nakonec to trochu přepálili a gól z toho nebyl.
44:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Tomáš Novák (2:12).
44:51
Další kombinace a ta je tentokrát zpečetěna brankou.
43:37
Hosté dostávají hodně prostoru ke kombinaci, ale zatÍm ne všechny končí v brance.
42:08
41:54
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
41:53
Eichner teď hodně okatě chtěl suvenýr v podobě boleslavského dresu a půjde si za tento "zločin" odsedět trest.
40:37
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Bouška (2:10).
40:37
A hodně blesková reakce na druhé straně.
40:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jiří Šebesta (2:9).
40:23
A je tady snížení.
40:01
U míčku Boleslav.
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině: Ostrava - 5 , Boleslav - 13.
40:00
39:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Novotný (1:9).
39:23
Špatné rozebrání hráčů a je tu gól v oslabení.
39:05
Eichner zkouší střelecky překonat bránící blok ale zatím marně.
38:30
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:30
Situace na hřišti se hodně přiostřuje a rozhodčí hodlají mírnit situaci trestem.
36:49
Hrabal si mírně nadskočil pro nadýchaný míček a rozhodčí Gavlas to viděl dobře.
34:30
Zamést za Rytycha teď mohl Trulík ale chyběl kousíček.
34:06
Gruber teď natáhl a jeho střela jen těsně minula branku Ostravy.
32:42
Síťka Laji se sice zavlnila, ale Curney promáchl jen bez balónku.
32:09
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný bez asistence (1:8).
32:09
A další zářez, tentokrát od Novotného.
31:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Jakub Gruber (1:7).
31:43
Kološ nahodil žabičku z půlky a po sérii přihrávek je z toho nakonec i branka.
29:46
Curney teď hodně důrazně poslal k zemi Šimíčka. Nechyběly tedy štiplavé poznámky mezi oběma střídačkami.
28:01
Klimscha se teď nebál při sprintu zařadit trojku ale očividně to nestačilo, Gruber měl nejspíš čtyřku.
27:24
Natov dostal sympatickou pobídku ale razítkuje břevno.
26:53
Přebíha se teď ze strany na stranu ale obě pětky už působi zavařeně, střídaní by nejspíš bodlo.
25:08
Sládek a jeho jedovka, kterou nakonec schytal Krzyžanek.
24:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Petr Novotný (1:6).
24:00
A další míček v ostravské brance.
22:20
Trulík teď mohl snížit skóre ale jeho dorážky si boleslavský brankář pohlídal.
21:17
Přesilovkový tlak zatím Ostrava vytváří dobře, ale nedaří se míček dostat k blízkosti Rytycha.
20:40
Eichner mířil hodně dobře ale Rytych celou trajektorii viděl.
20:01
Míček mají hosté.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB .
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 7, Boleslav - 12.
20:00
19:59
Vyloučen hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:59
Natov ztratil svůj pracovní nástroj ale do hry se i tak zapojit chtěl.
19:04
Poslední minutka první části a míček kontrolují hosté.
18:04
Domácí teď moc neví, kam dřív skočit.
17:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Novotný (1:5).
16:07
Lipový vyslal z poloviny zajímavý dělobuch ale do sítě se nedostal.
14:45
Kološ byl v dobré pozici ale jeho střela už tak dobrá nebyla.
13:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jakub Bína (1:4).
13:33
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Laja družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
13:32
Chroust to nenápadně zkusil a je to 1:4.
13:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Ondřej Fojta (1:3).
13:06
Velká skrumáž před Klobučníkem, ale jediný závěr z toho je, zlomená hokejka od Kubíčka.
11:33
Klimscha vyslal Sládka na zteč, ale zpracovat tento míček bylo hodně těžké. Zakončit se mu proto povedlo hodně vysoko nad.
09:45
Tempo hry teď diktuje Boleslav a domácí musí bránit.
08:35
FBC si teď pohrává s míčkem ale není ho kudy procpat.
07:25
07:24
Natov první prověřil Klobučníka ale pak radši pověřil druhým pokusem Curneyho.
06:11
Pěkně našlápnuto teď měl i Hromádka ale jeho střela nakonec minula branku.
05:17
Lipový teď režíroval další domácí protiútok ale míček si nějak nerozuměl s jeho čepelí.
04:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner bez asistence (1:1).
04:44
Eichner zvedl hlavu a zkušeně zavěsil.
04:09
Vyloučen hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
04:09
Sládek teď nabral rychlost a to se nezdálo hostům, tak si pomohli sekyrkou.
02:59
Boleslav u míčku na vlastní polovině ale zatím se k ničemu neschyluje.
01:59
01:58
Backhandová ťukaná a je tu otevření skóre.
01:26
Smeták dostal hodně dlouhý pas a musel si tak pomoct faulem, hrát tak budou hosté.
00:23
Hrabalův nához na Rytycha mohl tečovat Eichner ale netrefil se.
00:01
S míčkem začnou borci z Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Tomáš Novák, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Dominik Eichner, Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Filip Hrabal, Dominik Chvastek
00:00
Pěkné nedělní odpoledne všem florbalovým fanouškům. Dnes čeká domácí tým nelehký úkol a to odvrátit konec sezóny. Včera už to vypadalo na zdramatizování série ale tým zkušených matadorů z Boleslavi nakonec nedopustil žádné překvapení a 13 vteřin před koncem si pojistil výhru v tomto zápase. Jak to dopadne dnes? Podaří se Ostravě naplánovat ještě jednu exkurzi do města škodovek? Zápas bouchneme v pět hodin odpoledne středoevropského času.