1:1
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 10:06 Dominik Eichner (Adam Zbořil), 32:39 Matěj Smeták (Šimon Kuczera), 42:09 Filip Hrabal (Dominik Chvastek), 50:18 Dominik Klimscha
branky (asistence): 15:12 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 29:57 Jiří Curney (Jan Natov), 37:05 Josef Pluhař, 55:38 Jiří Curney (Radek Krajcigr), 59:47 Petr Novotný (Jiří Curney)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Technology Florbal MB 4:5
11. Dominik Eichner, 33. Matěj Smeták, 43. Filip Hrabal, 51. Dominik Klimscha - 16. Radek Krajcigr, 30. Jiří Curney, 38. Josef Pluhař, 56. Jiří Curney, 60. Petr Novotný; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 253; zásahy brankářů: Štěpán Laja 19 - Lukáš Bauer 14; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka : Odehráli jsme super utkání s favoritem extraligy, myslím si že jsme si dnes zasloužili vyhrát, bohužel znova rozhodla zkušenost a taky si myslím, že jsme měli hrát pětiminutovou přesilovku za vysokou hůl, která by potvrdila naše vítězství. Jinak můžeme odejít s hlavou nahoře z tohoto utkání. Zítra to zkusíme opět.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Pazdery : Průběh zápasu jsme očekávali. Těžké a díky naší střelecké impotenci, vyrovnané utkání, které se rozhodlo až v posledních minutách, kdy jsme ukázali vnitřní sílu a zápas jsme zvládli. Na zítřek se připravíme zase o něco lépe.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 7 , Boleslav - 14 .
60:00
59:59
Dnes už se nic nestane.
59:47
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Jiří Curney (4:5).
59:47
13 sekund před koncem a hosté se dostávají do vedení.
59:35
Zatím dobrá obranná činnost domácích.
58:57
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:57
Natov mířil až moc přesně , trefuje spojnici.
58:19
Lipový teď zabránil protiútoku vysokou hokejkou a je tu další odložené vyloučení.
56:46
Boleslav teď kombinuje na ostravské polovině.
55:38
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Radek Krajcigr (4:4).
55:37
Curney se dostal k odraženému míčku a je vyrovnáno.
55:05
Necelých pět minut do konce zápasu, míček drží domácí.
53:50
Další prúnik alá Trulík, ale zblokován.
52:48
Sládek v hodně pěkné pozici ale trefuje jen blok, který před ním stál.
51:28
Domácí teď pod mírným tlakem ale už je po nebezpečí.
50:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Klimscha z trestného střílení (4:3).
50:17
Neskutečná dávka štěstí pomohla tomuto gólu, jelikož se míček dokutálel za čáru až po blafáku.
50:17
Hrabal úplně sám a bude tady další nájezd.
49:55
Skrumáž před Lajou a míček nakonec končí až v rohu hřiště.
48:51
Kuczera teď dostal projektil do hlavy a hra je přerušena.
47:50
Domácí vyhazují a můžou tak vystřídat.
47:15
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
46:42
Odkládá se další vyloučení a "Bolka" má početní převahu.
45:30
Kubíčkovi se teď povedlo namazat přímo před branku, ale naštěstí tento hřích potrestán nebyl.
44:12
Laja teď trochu podcenil situaci a dost si nakročil z branky, naštěstí střela od Chrousta Tad. letěla moc vysoko.
43:13
Trulík se snažil propasírovat míček na střed branky, ale nikdo se k dorážce neměl.
42:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Dominik Chvastek (3:3).
42:08
Neskutečná kombinace "Made in Ostrava" a je vyrovnáno.
41:15
Hru už ale kontrolují hosté a Ostrava musí dobře bránit.
40:01
S míčkem na hokejce začnou domácí.
40:00
Střela do tyčky hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině: Ostrava - 7 , Boleslav - 5.
40:00
39:21
Novák teď drží za brankou a vymýšlí co s míčkem.
38:08
Chvastek si teď pomohl rukama a hrát tak bude Boleslav.
37:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař z trestného střílení (2:3).
37:04
Kuczera teď musel hasit svou chybu faulem a uvidíme druhý nájezd.
35:33
Na dnešní zápas si do haly našlo cestu 253 diváků, kteří i nadále vytrvale povzbuzují domácí "Pepino".
34:54
Hra teď přerušena , v hlavní roli mop.
34:10
Za každým rozhodnutím rozhodčího se Krzyžanek vzteká , tak dostal důrazné upozornění.
32:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Šimon Kuczera (2:2).
32:38
Smeták to vzal zkušeně na sebe a prostřeluje se až k brance.
31:57
Parádní otočku pro diváky, ukázal Kubíček ale jeho přihrávku už nikdo ze spoluhráčů nenašel.
30:05
Eichner vykázan z "kruhu" pro vhazování a vyhrát ho tak musel Zbořil.
29:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (1:2).
29:44
Klimscha v rohu čekal, kdo mu dřív naběhne, ale nakonec jeho pas skončil sražený za mantinelem.
27:41
Curney se teď hodně ostře pustil do domácích hráčů, kteří důrazně doráželi míček za Bauera.
27:10
Hra teď trochu vypadá, jak kdyby hosté měli přesilovku.
25:42
Eichner byl teď osamocen před Bauerem ale nepovedlo se mu procedit míček za jeho záda.
24:53
Zatím se hostům daří držet míček daleko od své branky.
24:15
Vyloučen hráč Jiří Curney družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:36
Odložené vyloučení a domácí si teď užijou početní převahu.
22:22
Emoce jsou hodně vyostřené a tak není nouze o malé poznámky na adresu soupeře, včetně výhružek vraždy.
20:51
Klimscha teď šikovně zpracoval ale dostal "gilotinu" přes hokejku. Hrát budou i nadále hráči FBC.
20:01
U míčku Boleslav.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 4 , Boleslav - 5.
20:00
18:27
Tak tohle bude Hrabala mrzet. Minul naprosto odkrytou branku, kterou mu takhle naservíroval Eichner.
16:58
Krajcigr teď mohl slavit podruhé ale skvělý zákrok Laji mu v tom zabránil.
16:17
Bouška se teď natahoval k dorážce do prázdné, ale Laja byl rychlejší.
15:12
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (1:1).
15:11
Hodně velký fatal domácích, byl potrestán.
14:13
Tuhle situaci 2 na 1 mohl Chvastek vzít na sebe, jelikož prostoru měl dost. Zvolená přihrávka byla nakonec zachycena.
12:37
Rozhodčí Sojka teď dobře viděl nedovolený zákrok "Bolky" a hrát budou domácí.
10:42
Ostrý hit na Hromádku teď přerušil hru ale nic vážného to snad nebude.
10:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Adam Zbořil (1:0).
10:05
K dorážce se dostal jako první Eichner a Ostrava vede.
09:01
Klimscha ukázal učebnicovou "háčkovanou" ale jeho pas na Smetáka se už nedostal.
08:21
Curney se dostal k odraženému míčku ale Laja byl připraven na jeho pokus.
07:22
Vypadalo to na nenápadný pokus ale nakonec Šebestova střela protáhla Bauera.
06:08
A Trulík se dostal do další dobré šance ale míček mu v poslední chvíli sjel z čepele.
04:45
Situaci dva na jednoho chtěl Hrabal řešit přihrávkou ale nevyšlo to.
03:57
Opět akce a opět v režii Trulíka, ale na Bauera nevyzrál.
02:44
Trulík se tlačil do brejku ale Krzyžanek ho dostihl.
01:41
Ostravští zatím vzdorují boleslavskému nátlaku.
01:09
Vyloučen hráč Filip Hromádka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
01:08
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Jiří Curney.
01:07
Hromádka to udělal hodně na "prasáka" a bude nájezd.
00:31
Zatím "ťukec" domácích hráčů na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly ve prospěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Tomáš Novák, Petr Krzyžanek, Radek Krajcigr, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Dominik Eichner, Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Dominik Chvastek, Filip Hrabal