3:1
1:2
0:4
- : -
branky (asistence): 03:06 David Ježek (Milan Bína), 08:41 Matěj Pruner (Ondřej Kadoch), 12:57 Jan Marvánek (Matěj Pruner), 30:29 Ondřej Špalek (Lukáš Ujhelyi)
branky (asistence): 19:46 Dušan Přívara (Ondřej Riebauer), 27:18 Dušan Přívara (Marek Soukup), 35:13 Matěj Vaculčiak (Tomáš Nushart), 47:51 Tomáš Nushart (Dušan Přívara), 56:52 Ondřej Riebauer (Marek Soukup), 58:33 Jan Louvar (Dušan Přívara), 59:49 Jan Řehoř (Ondřej Slivka)

ACEMA Sparta Praha - Kanonýři Kladno 4:7
4. David Ježek, 9. Matěj Pruner, 13. Jan Marvánek, 31. Ondřej Špalek - 20. Dušan Přívara, 28. Dušan Přívara, 36. Matěj Vaculčiak, 48. Tomáš Nushart, 57. Ondřej Riebauer, 59. Jan Louvar, 60. Jan Řehoř; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:4; využití: 2:2; diváků: 257; zásahy brankářů: Martin Beneš 19 - Dominik Pech 30; po třetinách: 3:1, 1:2, 0:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Zápas jsme prohráli neproměňováním svých šancí. Je to 0:1 a my musíme hrát lépe.
60:00
Střely: 17 - 8, střely celkem: 34 - 26
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Zahalky: Dnes jsme soupeře překvapili týmovým a poctivím výkonem, především těší dvě obdržené branky ve hře 5 na 5. Nyní musíme sesbírat síly na zítřejší zápas. Děkuji
60:00
59:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Řehoř, asistoval Ondřej Slivka (4:7).
59:31
Je velmi vidět, že Sparta se snaží dát gól, a že Kladno si náskok dvou gólů snaží alespoň udržet.
58:44
Střela Sparty mířila moc vysoko, a tak míček vyletěl z pole.
58:33
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (4:6).
57:52
Svatošova střela se odrazila od obrany Kladna.
57:40
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
56:52
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Riebauer, asistoval Marek Soukup (4:5).
55:49
Letící míček ve vzduchu opět chytil brankář Sparty Beneš.
53:25
Skákající míček se pokusili do Kladenské brány dorazit dva hráči Sparty, ale oba neúspěšně.
52:22
Míček vystřelený do vzduchu Kladnem zachytil ve stoje brankář Sparty a nahrál svým spoluhráčům.
51:17
Střela sparťanského hráče se odrazila od stehna obrany Kladna.
51:05
Skákající míček odkopl hráč Kladna do publika.
50:47
Míček se odrazil od horní tyče branky Kladna, následně byla hra přerušena.
49:53
Nahrávku Kladna odrazil hráč Sparty svou čepelí, následně však míček získalo opět Kladno.
47:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Dušan Přívara (4:4).
47:50
Střelu Kladenského hráče se snažil loktem odrazit brankář Sparty, ale míček prošel do brány.
45:59
Košir běžel přes půlku hřiště, ale jeho rozhodování vystřelit bylo příliš dlouhé, protože míček stihl zachytit Kladenský brankář.
44:28
Letící střelu stihl ve skoku Kladenský brankář chytit.
43:57
Jaroš si vyběhl, ale jeho střela trefila jen jeho spoluhráče.
43:06
Špalkova střela letěla do horního rohu a brankář Kladna ji stihl odrazit rukou.
42:25
Po krátkém souboji před bránou, míček odletěl do rohu.
42:15
Krejča přeběhl půlku hřiště, a jeho střela se dotkla jen prstů brankáře Kladna.
41:09
Střelu Kladna stihl brankář Sparty zachytit tím, že se ve svém brankovišti sklouzl na opačnou stranu než kde byl.
40:01
40:00
Střela do tyčky hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
Střela do tyčky hráč Milan Bína družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
Střela do tyčky hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
40:00
Střely: 10 - 10
40:00
39:39
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
39:24
Střela Kladna letěla mimo pole.
38:52
Marvánek vystřelil z půlky na bránu, ovšem jeho střela byla odražena rukou Kladenského hráče.
38:05
Svatoš vyjel z nahrávky obloukem do střely, ale míček mu v poslední chvíli ujel z čepele.
37:27
Střelu Kladna stihl sparťanský brankář zachytit lehnutím.
36:19
Bínova střela šla jen do brankáře Kladna.
35:16
Hráč Kladna si obešel kličkou dva hráče, konečná střela byla jen do brankáře Sparty.
35:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matěj Vaculčiak, asistoval Tomáš Nushart (4:3).
34:20
Bínova střela byla opět zblokována obranou Kladna.
33:07
Míček vystřelený Kladnem, odrazil sparťanský brankář svou hrudí.
31:52
Bína vybojoval míček, ovšem když chtěl nahrát před bránu, jeho přihrávku zachytila obrana Kladna.
30:54
Sparťanský hráč běžel sám na bránu, ale míček mu z florbalky ujel.
30:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Lukáš Ujhelyi (4:2).
28:45
Sparta měla šanci vystřelit, ovšem hráč se dostal příliš blízko k brankáři, a tak šla střela jen do brankáře Kladna.
27:48
Sparta hraje v plném počtu.
27:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Marek Soukup (3:2).
27:17
Kladenský hráč dostal nahrávku, a protože před bránou nikdo nebyl, střelil téměř do prázdné.
25:55
Hráč Kladna naštěstí pro Spartu bránu přestřelil.
25:48
25:00
Kladenský hráč vystřelil, ale střela letěla mimo bránu Sparty.
24:06
Z dolního rohu šla přihrávka před bránu Kladna, ale míček se od brankáře odrazil.
23:52
Marvánkova střela letěla jen do brankáře Kladna.
23:18
Míček letěl vzduchem na sparťanskou půlku, ale obrana Sparty míček zpracovala.
22:47
Kadoch zkusil střelu, ale brankář Kladna ji zachytil nohou.
22:32
Vyloučen hráč Ondřej Riebauer družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
22:17
Zatím se míčku drží Kladno.
20:32
Po výhozu sparťanského hráče získalo míček Kladno, ale sparťanský brankář se nenechal zmást a následnou střelu vykopl.
20:01
Kladno vyhrálo buly.
20:00
Střela do tyčky hráč Marek Soukup družstva Kanonýři Kladno .
20:00
20:00
Střely: 7 - 8
20:00
19:56
Poslední střelu vystřelilo Kladno z půlky, ale brankář Sparty zachytil míček do rukou.
19:46
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Ondřej Riebauer (3:1).
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:52
Kladno se pokusilo vystřelit, míček se však odrazil od obrany Sparty.
18:35
Vyloučen hráč Martin Rebro družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
17:12
Kladno vyšší střelou nahrálo míček, ale následná střela letěla mimo hrací pole.
15:14
Sparta velice napadá a nedává Kladnu možnost přejít půlku.
14:30
Kladno si po krátkém přihrávání na své půlce zkusilo vyběhnout, ovšem nevystřelilo.
12:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Pruner (3:0).
12:35
Střela Sparty letěla na bránu, ale brankář Kladna stihl míček zalehnout.
12:06
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
10:56
Kladenský hráč běžel sám na bránu, ovšem střela do pravého dolního rohu se nepovedla.
09:31
Letící míček vzduchem zpracoval Jaroš, ovšem střela se odrazila od čepele Kladenského hráče.
08:52
Výhoz míčku Kladna skončil jen v rukou brankáře Sparty.
08:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Ondřej Kadoch (2:0).
07:39
Hráč Sparty byl z pole vystrčen natolik, že shodil mantinely.
07:38
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
06:56
Jaroš běžel sám na bránu, ale než se rozhodl kam střelit bylo příliš pozdě, a tak šla střela jen do brankáře.
06:18
Svatoš přeběhl celé hřiště, ale střela z první letěla příliš vysoko.
04:16
Kladno jelo 2 na 1, ale jednomu z hráčů Kladna vyletěla do vzduchu florbalka, a tak gól nepadl.
03:27
Bína chtěl vystřelit, ale míček mu utekl. Naštěstí si toho všiml Ježek, míček zpracoval a vystřelil do horního pravého rohu.
03:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil David Ježek, asistoval Milan Bína (1:0).
02:20
Sparta si přihrává na své půlce, mezitím co se střídají hráči Sparty.
00:45
Kladenksý hráč naznačil střelu, ale na místo toho nahrál. Následná střela se nevyvedla.
00:01
Úvodní buly vyhrálo Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Dominik Pech; hráči v poli: Jan Řehoř, Martin Holčák, Jan Louvar, Ondřej Riebauer, Marek Soukup
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Jakub Vrána, Matěj Pruner, Milan Bína, Robert Košir