2:1
0:1
1:3
- : -
branky (asistence): 06:51 Luděk Ondráček (Milan Tichý), 15:20 Jiří Juhaňák (David Sládeček), 42:16 David Coufal (Jiří Bauer)
branky (asistence): 05:34 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 29:29 Marek Bräuer (Adam Delong), 56:44 Marek Bräuer (Adam Delong), 57:09 Marek Matejčík (Petr Jankulár), 59:11 Marek Bräuer (Ondřej Firda)

itelligence Bulldogs Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:5
7. Luděk Ondráček, 16. Jiří Juhaňák, 43. David Coufal - 6. Josef Rýpar, 30. Marek Bräuer, 57. Marek Bräuer, 58. Marek Matejčík, 60. Marek Bräuer; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 405; zásahy brankářů: Filip Kuhn 16 - Lukáš Souček 18; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:3;
60:00
Komentář trenéra domácích , Jan Kadlec : Hráli jsme dobře, soupeř vyhrál pouze díky nám, je neuvěřitelné jak důležitá je ve sportu hlava. Na zítřek se nachystáme ještě lépe než dnes. Nejvíce mě mrzí tři neproměněné přesilovky a rozhodující vlastní gól, potom co nastřelíme dvě břevna a spálíme co se dá.
60:00
Komentář trenéra hostí, Brus Pavel : Pepa si dneska nevzal prášky , a tak šel na trestnou lavici vícekrát než za celou sezónu. Tohle už se nebude opakovat, z naší strany ovšem famózně zahrané oslabení. Díky tomu,že jsme v průběhu zápasu dali 4-5 tyček a nedali dalších 5 gólovek, jsme udělali ze zápasu opět drama. Stav je 3:0, hraje se na 4 vítězství a více nás nezajímá.
60:00
Počet střel po třetí třetině : Domácí 6 , Hosté 10 , Celkový počet střel v utkání : 21:21. Dnešním Online přenosem Vás prováděl Marek Lapčík.
60:00
59:50
Opět prázdná brána, ale už se nic nestihne , Buldoci sice drželi míček v útočném pásmu , ale stav už nijak neovlivnili.
59:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ondřej Firda (3:5).
59:05
Tyč , dorážející hráč a je to gól do prázdné brány.
58:38
Brankář zpět v bráně. A už je zase mimo bránu. Je to velmi nebezpečné.
57:55
125 sekund mají Buldoci na to, aby obrátili stav utkání. Buldoci zkoušejí hru v šesti.
57:54
Timeout itelligence Bulldogs Brno
57:18
Nečekaný obrat teď předvedli hráči hostí dokázali se prosadit hned dvakrát, a proto teď mají jedno gólový náskok.Stav utkání 3:4.
57:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Petr Jankulár (3:4).
56:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Adam Delong (3:3).
56:43
Nebezpečná situace.
55:40
Kapitán Bulldogs Brno pomohl podržet míček v útočném pásmu.
55:13
Špatná rozehrávka obránce domácích, teď mohli hosté vyrovnat.
54:50
Vítkovice potřebují dorovnat a proto se rvou jako správní bojovníci.
54:13
Hráč Bulldogs Brno orazítkoval břevno brány hostí.
53:48
nebezpečný pressing domácích , před bránou hostí je rozruch.
52:00
Hosté mají posledních osm minut na dorovnání skóre.
51:06
Snaží se vytvářet šance a stále ohrožovat bránu.
50:50
Výborná střela domácích , Buldoci se s tím nepářou.
50:00
Míček skáče na čepeli domácích.
49:47
Domácí nádherně zkombinovali, ale míček přesně nenašel spoluhráče.
49:19
Další drobné přerušení rozhodčích. Vhazují Vítkovice
48:45
nyní můžeme slyšet fanoušky domácích , jak hlasitě povzbuzují.
48:19
Agresivita hráčů se stupňuje.
47:41
Spadlá brána hostí pozastavuje na chvíli hru.
46:40
Buldoci mají třetí přesilovku v zápase. Zatím ani jednu přesilovku nedokázali proměnit , podaří se jim to teď.
45:32
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování.
45:32
Ale zbytečný faul Vítkovic bude se vylučovat , takovýto zákrok na hřiště zkrátka nepatří.
44:55
/tok domácího hráče byl zastaven dvěma obránci.
44:26
Ale pozor hráč hostí zůstal sám na středu hřiště a vystřelil, bohužel minul.
44:17
Technická úprava hrací plochy.
43:59
Nebezpečné situace před domácí bránou
43:34
Vhazování domácích se proměnilo v téměř úspěšný útok.
42:17
Je to gól , Buldoci odskakují gólovým náskokem , po neuvěřitelné akci pokořili domácí gólmana, stav utkaní 3:2
42:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Bauer (3:2).
42:14
Rychlý postup na bránu , bude to gól ?!
41:46
Vítkovice mají rozehrávku.
41:11
Kapitán týmu domácích zkoušel střelu od půlky , která zasáhla obránce hostů.
41:03
Vhazování pro domácí v útočném pásmu.
40:42
Hráči domácích v držení míčku.
40:01
S písknutím rozhodčích tady máme začátek třetí třetiny hrací doby.
40:00
Střela do tyčky hráč Václav Černoch družstva itelligence Bulldogs Brno .
40:00
Střela do tyčky hráč Petr Kadlec družstva itelligence Bulldogs Brno .
40:00
Střela do tyčky hráč Marek Bräuer družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Viděli jsme 2.třetinu a s ní spoustu zákroků brankářů , střel , tvrdých zákroků, ale také i zákroků nepovolených.Stav utkání zůstává stejný: 2:2, počet střel domácí: 9 hosté : 5
40:00
39:50
Posledních 10 sekund už nic neuvidíme.
39:33
Míček opět opouští hřiště po nepřesné střele domácích.
39:00
Výborné kombinace předvádí hráči domácích , ale chybí správné zakončení.
38:34
Hra se přenáší z jedné strany na druhou , vhazování mají Vítkovice.
38:07
Buldoci mají druhou šanci na vstřelení branky.
37:31
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:30
Konec přesilovky ,ale bude se opět vylučovat po 15 sekundách, co hráč stihl odehrát si půjde opět sednout za další nedovolený a dost hrubý zákrok.
36:34
Vítkovice se snaží držet míček, čímž ubírají z času domácí přesilovky.
36:17
Střela příklepem, zablokována obráncem Vítkovic.
35:54
Domácí drží míček na útočné polovině.
35:44
První střela v přesilovce domácích těsně minula bránu.
35:16
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:16
Bude se vylučovat a pravděpodobně to bude přesilovka pro domácí.
34:37
V hale Vodová tady v Brně máme nádherný počet diváků , dnes jich tu máme: 405
33:58
Brankář hostí úspěšný i přes důraz domácích.
33:13
Právě zazněla konstrukce brány domácích hráč hostí trefil levou tyč.
32:22
Jemné uklidnění hry na polovině domácích se obrací v útok hostí.
31:30
Právě jsme mohli vidět dvě skvělé střely od domácího hráče s číslem 4- Milan Tichý
30:41
Hosté v agresivitě rozhodně nepovolují , přesné přihrávky a skvělé akce nám právě hosté předvádí.
30:18
Buldoci se zkoušejí probojovat do útočného pásma.
29:41
Agresivita Vítkovic se vyplatila , dorovnávají stav utkání na 2:2 .
29:29
29:25
Vítkovice teď nemrhají časem a jsou velmi agresivní.
28:53
Nepovedená střela hostí, hráč netrefil míček správně.
28:09
Domácí teď vytvořili neuvěřitelnou situaci před protihráčovou bránou.
27:28
hosté vhazují na obranné polovině hřiště.
26:52
z tribun můžeme slyšet spoustu povzbuzujících fanoušků , jak ze strany domácích tak i ze strany hostí.
26:12
Rychlý obrat, crossová přihrávka, střela, ale kotouč netrefil bránu domácích.
25:38
Ale přece jedna zblokovaná střela letěla na brankáře hostí.
25:13
Vítkovice nepouštějí Buldoky moc k míčku.
24:43
Zazněla tyčka od brány hostů.
23:33
Hráč s číslem 44 - Jakub Mendrek zkoušel ohrozit bránu, bohužel minul.
22:44
Vítkovice vytváří pressing na hráče domácích, že by se síly obracely ?
22:18
Hráč hostí otečkoval obránce domácích
21:49
Domácí se probojovali dopředu , ale ke střele se nedostali.
20:45
Velmi běhavý a šikovný hráč domácích s číslem 45- Jiří Koutný
20:03
První střela hostí minula bránu.
20:01
Máme tu písknutí rozhodčího , čímž nám signalizuje začátek druhé hrací doby. Stav utkání 2:1
20:00
Střela do tyčky hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Počet střel domácích:6 Počet střel hosté :6
20:00
19:55
Ve zbývajících 5 sekundách už nic zřejmě neuvidíme.
19:20
Ale pozor teď byli hráči domácích nedůslední , hráč hostí vystřelil, naštěstí minul bránu.
19:10
Domácí mají míček v držení , hosté neustále napadají .
19:00
Poslední minuta první třetiny zápasu.
18:18
Domácí si vytváří šance, ale chybí zakončení.
17:45
Obránci Buldoků jsou velmi důslední.
17:02
Po dlouhé odezvě se Vítkovice dostávají k míčku.
16:53
Domácí přestřelili bránu.
15:21
Domácí předvedli neskutečnou ofenzivní akci, ze které padl nádherný gól.
15:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval David Sládeček (2:1).
14:47
Domácí jsou velmi efektivní při napadání.
14:17
Trenér domácích povzbuzuje své hráče .
13:31
Přenesení hry na vítkovickou polovinu hřiště , vhazování mají Buldoci
13:12
Vítkovice teď obtěžují domácí hráče v útočném pásmu.
12:43
Výborné kombinace i se zakončujícím hráčem nám teď předvedli hráči domácích, brankář hostí úspěšně pokryl bránu.
11:58
Rozhodčímu se nelíbil zákrok hráče domácích a proto musel zasáhnout- vhazování pro hosty
11:47
Nasazení domácích je známo.
10:39
Domácí teď málem vstřelili další gol, ale míček se nedostal přes brankovou čáru.
09:12
Lukáš Jalový- hráč domácích teď velmi tvrdě zastavil hráče hostí.
08:54
Míček opustil hřiště , vhazování mají Vítkovice.
06:51
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Milan Tichý (1:1).
06:29
Buldoci rozehrávají míček od obranné poloviny a kombinují, postupně se dostávají na útočnou polovinu
05:35
Hosté otevírají brankový stav dnešního utkání , po využité přesilovce je stav 0:1
05:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (0:1).
05:27
Nebezpeečný presink !
04:06
Poměrně nešťastný a nešikovný zákrok předvedl hráč domácích. tímto dal přesilovou hru pro hráče Vítkovic
04:05
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hra rukou.