5:0
4:2
5:1
- : -
branky (asistence): 03:41 Tadeáš Chroust (Jiří Bouška), 10:18 Josef Pluhař (Petr Kološ), 11:06 Tadeáš Chroust (Petr Novotný), 17:14 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 17:58 Radek Gwuźdź (Jan Jelínek), 21:33 Josef Pluhař (Petr Kološ), 23:05 Jan Natov (Petr Kološ), 27:34 Jiří Bouška (Petr Novotný), 29:01 Tadeáš Chroust (Petr Kološ), 42:07 Jiří Bouška (Petr Novotný), 45:03 Jan Natov (Jiří Curney), 45:58 Tomáš Chroust (Josef Pluhař), 55:36 Petr Kološ (Martin Rožnovják), 58:32 Jiří Curney (Petr Kološ)
branky (asistence): 27:49 Dominik Eichner (Petr Trulík), 33:41 Petr Trulík (Dominik Klimscha), 52:42 Petr Trulík (Adam Zbořil)

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 14:3
4. Tadeáš Chroust, 11. Josef Pluhař, 12. Tadeáš Chroust, 18. Radek Krajcigr, 18. Radek Gwuźdź, 22. Josef Pluhař, 24. Jan Natov, 28. Jiří Bouška, 30. Tadeáš Chroust, 43. Jiří Bouška, 46. Jan Natov, 46. Tomáš Chroust, 56. Petr Kološ, 59. Jiří Curney - 28. Dominik Eichner, 34. Petr Trulík, 53. Petr Trulík; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 410; zásahy brankářů: David Rytych 12 - Jakub Klobučník 9, Štěpán Laja 18; po třetinách: 5:0, 4:2, 5:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání...domácí hráč číslo 11 Petr Kološ hosté hráč číslo 11 Petr Trulík
60:00
Střely celkem....domácí 41 hosté 15
60:00
Komentář domácího trenéra: Mám radost z toho, že jsme se poučili ze včerejška a dnešní utkání jsme s přehledem zvládli. Rozhodla první třetina, po ní už Ostrava neměla fyzické, a ani morální síly na to, aby kladla větší odpor. Sérii rozhodne třetí utkání v Ostravě, protože soupeř bude mít prostor teď zregenerovat a lépe se připravit.
60:00
Komentář hostujícího trenéra: Jednoznačné vítězství domácích hráčů. My jsme dnes byli všude později, někdy i o dva kroky. Příští týden zkusíme soupeře potrápit víc.
58:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Kološ (14:3).
58:32
Curneyho nahrávka byla zblokována, ale odrazila se zpátky k němu. Laja už nebyl u tyčky, a tak Curney vsítil branku.
58:15
Šebesta nedokázal přehodit ležícího Rytycha.
57:38
Boleslav drží míček a kombinuje.
56:52
Tomáš Chroust označkoval břevno!
56:15
Laja lapá Curneyho pokus ze středu hřiště.
55:36
Timeout Technology Florbal MB
55:36
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Martin Rožnovják (13:3).
55:36
Rožnovják rychle rozehrál na Kološe, který si udělal jednoho hráče a vyslal ránu na bližší tyč. Laja nic neviděl, a tak byl bezmocný.
54:55
Pluhař neprostřeluje Laju, který se proti němu vytáhl skvělým zákrokem.
54:16
Jelínek sám vyřešil akci, ale Laja byl pozorný.
53:29
Klimschovi rána nesedla a míří nad branku Davida Rytycha.
53:01
Sládek z dobré pozice netrefuje zařízení.
52:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Adam Zbořil (12:3).
52:42
I v třetím gólu hostů má prsty Trulík. Od mantinelu si vyběhl do středu a propasíroval míček skrz Rytycha až do branky.
52:01
Tomáš Chroust ztrácí míček za Lajovou brankou.
51:20
Curneyho o míček čistě obral hostující obránce.
50:23
Jiří Bouška po Kološově nahrávce pálí do tyčky!
49:55
Zbořil zhruba z velkého brankoviště vystřelil, ale jeho střela neměla vůbec žádnou razanci.
49:07
Rožnovják to s důrazem za vlastní brankou přehnal a jde na trestnou.
49:06
Vyloučen hráč Martin Rožnovják družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:52
Laja se nestihl včas přesunout, ale měl obrovské štěstí, jelikož ho střela Tadeáše Chrousta trefila.
48:32
Pluhařovu ránu ze středu vyráží Laja maskou.
47:49
Krajcigr lehce sekl Laju a k další střele se kvůli hvizdu rozhodčího nedostal.
46:49
Dnešní utkání sleduje 410 skvělých diváků. Děkujeme!
46:35
Šímíček nevyzrál na Rytycha, který ramenem vyráží jeho pumelici.
45:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (12:2).
45:58
Boleslav rozebírá obranu Ostravy jako lego. Na konci pěkné kombinace je Tomáš Chroust.
45:03
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (11:2).
45:03
Exkluzivní kros Curneyho na Natova a jedenáctý gól je na světě.
44:49
Zbořil si vypomohl faulem, a tak se ke střele nedostal.
43:37
Rožnovják se zapojuje do hry. Teď pálil ze standartky, ale pouze do bloku.
43:09
Kuczera podklouzl a posadil se na zem vlastní vinou.
42:55
Smeták po souboji s Natovem končí na zemi.
42:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Bouška, asistoval Petr Novotný (10:2).
42:07
Bouška ze středu hřiště naděluje Ostravě desítku!
41:26
Tomáš Chroust netrefuje Gruberovu nabídku.
40:52
Boleslav s míčkem na svých hokejkách.
40:01
I třetí zahajovací buly vítězí Curney.
40:00
Střela do tyčky hráč Jiří Bouška družstva Technology Florbal MB .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině....domácí 12 hosté 7
40:00
Ostrava svou hru zlepšila, ale na Boleslav stále ztrácí. Do třetí třetiny si domácí přinesou sedmigólový náskok.
40:00
39:48
Kuczera promáchl a druhá třetina končí.
39:13
Typická Novotného nahrávka zpoza branky nyní ovoce nepřináší.
38:36
Zbořilova rána byla ještě ztečována a nakonec skončila vedle branky.
37:27
Curney ještě našel Natova před prázdnou brankou, avšak ten rozvlnil pouze boční síťku.
36:43
Kološ fantasticky v oslabení našel před brankou volného Jiřího Boušku, který ale nedokázal zakončit gólově.
36:16
První přesilovka zápasu se zatím hostům moc nedaří.
35:38
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
34:59
Tomášovi Chroustovi odskočil míček od hokejky a jeho výběh tedy nemohl být dokonán.
34:21
Ostravští beci sebrali Curneymu míček v rohu hřiště.
33:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Petr Trulík, asistoval Dominik Klimscha (9:2).
33:41
Trulík se prosazuje a snižuje manko svého týmu na sedm gólů.
33:28
Kološ se proháčkoval mezi třemi hráči, ale Laju nedokázal prostřelit.
33:00
Jelínek se dostává za pomoci ostravského hráče na vlastní střídačku.
32:31
Klečkova přízemní střela mířila asi dvacet centimetrů vedle pravé tyčky boleslavské branky.
31:48
Tadeáš Chroust skvěle i dozadu. Nyní získal míček a uklidnil chaos, který vznikl na polovině Boleslavi.
30:49
Šimíčkovu ránu z půlky Rytych celou dobu viděl, a tudíž ji bez problémů chytil.
30:16
Gruber nenechal Klimschu vypálit na Rytycha.
29:30
Domácí jsou na koni a téměř všechny kličky jim vycházejí.
29:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Kološ (9:1).
29:01
Kološ opět našel volného Tadeáše Chrousta, který kompletuje hattrick.
28:33
27:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Petr Trulík (8:1).
27:49
Na Bouškův gól ale rychle odpovídá Eichner, který vsítil první ostravský gól.
27:34
27:34
Jiří Bouška se dobře zorientoval v prostoru před Lajou a přidává další branku.
27:27
Tadeáš Chroust opět na středu nepokrytý, ale tentokrát pálí pouze do rohu.
26:42
Gruber se nyní s jeho střelou neskamarádil a ta mířila zhruba dva metry po zemi vedle branky.
25:58
Tomáš Chroust se drze natlačil před branku Ostravy, ale Laja si vyběhl a střelu polapil.
25:32
Krzyžanek vyzrál na Eichnera a získal míček pro domácí.
24:51
Bolka skills v podobě Petra Novotného úspěch neslaví.
24:34
Novotný z velmi dobré pozice po nahrávce Tadeáše Chrousta pálí vysoko nad.
23:47
Malajkova ztečovaná střela se k Rytychovi sotva dokutálela.
23:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Petr Kološ (7:0).
23:05
Přesná nahrávka Kološe na Natova, který napálil míček do odkryté části branky.
22:48
Domácí borci hrají ve velké pohodě a věří si na individuální průniky.
22:10
Bouška z bezprostřední blízkosti nepřekonal brankáře Ostravy.
21:33
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Josef Pluhař, asistoval Petr Kološ (6:0).
21:33
Pluhař se dostal do samostatného úniku a přehodil Laju, který se předčasně položil na zem.
20:48
Krzyžanek výborným návratem znemožnil zakončit Smetákovi.
20:25
Ostrava začíná druhou třetinu velmi agresivně.
20:01
Úvodní buly druhé dvacetiminutovky získal pro svůj tým Curney.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině....domácí 14 hosté 3
20:00
Naprosto dominantní výkon předvedla v první třetině domácí Mladá Boleslav a zaslouženě vede.
20:00
19:34
Jelínek nevypočítal správně úhel odrazu míčku o mantinel a míček k Natovovi nedostal.
19:10
Smetákova přihrávka se potkala pouze s Natovem, od kterého jde míček za mantinel.
18:26
Jiří Bouška, jak už je u něj zvykem, naběhává při svém střídání spoustu metrů a dělá potíže hostující rozehrávce.
17:58
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Gwuźdź, asistoval Jan Jelínek (5:0).
17:58
Střídání brankáře. Nový brankář Štěpán Laja družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
17:58
S góly se nám roztrhl pytel. Další trefu přidává Gwuzdz svojí skrytou střelou a vyhání z branky Klobučníka.
17:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (4:0).
17:14
Curney ale vzápětí míček vybojoval a naservíroval ho zpět Krajcigrovi, který už se nemýlí.
17:05
Krajcigr parádně našel Curneyho, který ale promáchl a ani nevystřelil.
16:14
Tadeáš Chroust opět číhá na středu, ale ostravští si ho poctivě kryjí.
15:41
Sládek svojí nahrávkou zpoza branky nenašel žádného svého spoluhráče.
15:09
Curneyho zachyboval, ale Rytych skvěle čapnul šanci ostravského forvarda.
14:49
Momentálně míček tráví nejvíce času za brankou hostujícího celku.
13:49
Ostravští se snaží vymyslet ten správný recept na boleslavské vysoko postavené rozestavení.
13:00
Tomáš Chroust málem vybojoval míček na Malajkovi, který lehce zazmatkoval.
12:22
Jelínek pálí po Curneyho přihrávce zpoza branky pouze do bloku.
11:44
Kološ vložil hůl do Zbořilovy nahrávky, která se tak nedostala ke svému adresátovi.
11:06
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Novotný (3:0).
11:06
To se jim ale nedaří! Na středu byl opět nepokrytý hráč, nyní Tadeáš Chroust, který po Novotného nahrávce gólem nepohrdl.
10:50
Hosté se snaží zklidnit hru a kombinují na vlastní půlce.
10:18
10:18
Kološ našel na středu Pluhaře, který pověsil míček do šibenici jako ozdobu na vánoční stromek.
09:47
Hraje se velmi ostrý zápas. Smeták nyní seslal k zemi reprezentačního kapitána Jelínka.
09:08
Zbořilova dlouhá přihrávka po mantinelu získala Ostravě pobyt na mladoboleslavské obranné polovině.
08:33
Novotný nepřesnou přihrávkou vrátil celou akci až k Rytychově brance.
07:48
Pluhař zpacifikoval Klimschu u mantinelu.
07:07
Krzyžanek vyslal fantastický kros na Curneyho, který ale nezvolil střelbu, nýbrž nahrávku na Natova a tudíž celou akci pozdržel.
06:14
Krzyžanek odbránil ostravskou akci 2 na 1 a velmi tím pomohl Rytychovi.
05:35
Novák si geniálně pokryl balonek a nenechal hostujícímu útočníkovi ani čuchnout. Ten ho v zápětí fauloval.
05:03
Ostrava volí klidnou rozehrávku z obranné poloviny.
04:47
Gruber nedokázal správně vyřešit brejk a při návratu fauloval. Standartka pro Ostravu.
04:12
Mladá Boleslav začíná zápas daleko aktivněji než ten včerejší.
03:41
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Jiří Bouška (1:0).
03:41
Tadeáš Chroust otevírá skóre po nahrávce Jiřího Boušky!
03:07
Obrovská hrubka v rozehrávce Ostravy, po které se Tomáš Chroust ocitl sám před Klobučníkem. Ale nedokázal si s ním poradit.
02:33
Curneyho nahrávka na Natova byla příliš prudká a domácí útočník ji nedokázal zpracovat.
01:46
Po Jelínkově zaváhání všechno hasí Novák společně s lapajícím Rytychem.
00:52
Klobučník si připisuje první zákrok proti ostré střele Kološe.
00:32
Boleslav začala ve velmi svižném tempu.
00:01
Úvodní buly opět vyhrál domácí Curney.
00:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Dominik Eichner, Adam Zbořil, Jiří Šebesta, Petr Trulík, Matěj Smeták
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Vítejte u online reportáže ze druhého zápasu ze čtvrtfinálové série mezi Technology Florbal Mladá Boleslav a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! V prvním zápase zvítězila domácí Boleslav 7:3, nicméně po dvou třetinách byla ve vedení Ostrava. Boleslav však nastřílela za 7 minut pět gólů a zápas otočila. Uvidíme, jak si oba týmy povedou v druhém zápase. Přejí příjemnou zábavu!