1:2
0:3
3:2
- : -
branky (asistence): 16:26 Ondřej Krejčí, 48:55 Viktor Hocelík (Ondřej Hertl), 49:15 Marek Mandelbaum (Ondřej Krejčí), 49:30 Viktor Hocelík (Daniel Hulič)
branky (asistence): 02:22 Václav Fučík (Petr Poduška), 11:33 Martin Blažek (Tomáš Kocián), 30:52 Martin Blažek (Petr Poduška), 33:07 Lukáš Zrzavý (Martin Kos), 34:04 Lukáš Zrzavý (Václav Fučík), 47:39 Jan Knězů (Lukáš Zrzavý), 59:53 Milan Hendrych (Martin Blažek)

SK Bivoj Litvínov - Spartak Pelhřimov 4:7
17. Ondřej Krejčí, 49. Viktor Hocelík, 50. Marek Mandelbaum, 50. Viktor Hocelík - 3. Václav Fučík, 12. Martin Blažek, 31. Martin Blažek, 34. Lukáš Zrzavý, 35. Lukáš Zrzavý, 48. Jan Knězů, 60. Milan Hendrych; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Ondřej Krejčí 5:0; využití: 0:4; diváků: 59; zásahy brankářů: Milan Stránský 18 - Zbyněk Venkrbec 21; po třetinách: 1:2, 0:3, 3:2;
70:00
Jindřich Hejkal (SK Bivoj Litvínov) - Laxní vstup do utkání. Ve druhé třetině nedisciplinovanost. Vůbec nejsme spokojeni, třetí třetina to nezachránila. Zítra ahoj. Děkujeme divákům a pořadatelům.
70:00
Jan Knězů (Spartak Pelhřimov) - Dvě třetiny v naší režii. V poslední třetině při zranění dvou hráčů jsme proti aktivně hrajícím domácím udrželi zasloužené vítězství. Děkuji hráčům za příkladnou bojovnost a disciplínu. Velké díky patří Janu Zrzavému.
60:01
Ode mě je pro dnešek vše. Ještě doplníme komentáře trenérů obou celků. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 15:6
60:00
59:54
Tohle je definitivní zásah Bivojům. Domácí tým prohrává 4:7
59:53
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Milan Hendrych, asistoval Martin Blažek (4:7).
59:31
Bivojové se sice tlačí do útoku, ale obrana hostí je neprůchodná.
59:22
Domácí branka je prázdná!
59:13
Timeout SK Bivoj Litvínov
57:57
Hosté asi usoudili, že defenzivní hra na Bivoje moc nefunguje a tak se trochu vysunuli a opět se dostávají do útočných akcí.
57:02
Hulič pálil na branku, ale brankář Pelhřimova na střelu krásně viděl a nebyl to tak pro něj žádný problém.
55:22
Domácí vybojovali míček a mohou tak zahájit další útok.
55:21
Máme tu buly v rohu u litvínovské branky.
54:53
Ke střele se teď dostlal Michal Skuhrovec, míček ale letěl těsně vedle Pelhřimovské brány.
54:00
Domácí se stále tlačí na branku Pelhřimova, ale momentálně se jim nedaří dostat se ke střele.
52:36
Hulič šel na branku, ale neměl poblíž žádného spoluhráče. Rozhodl se objet branku ale tam už zasáhl brankář hostí.
51:13
Černý byl atakován za svojí brankou. Bivojové jdou opět do útoku.
50:31
Hocelík byl v faulován a Bivojové tak budou rozehrávat v rohu za Pelhřimovskou brankou.
49:50
Domácí fanoušci se dostali do varu a horlivě popohánějí Bivoje k vítězství.
49:31
Standartka Litvínova při které hned z první pálil kapitán Bivojů a dále snižuje ztrátu na Pelhřimov.
49:30
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (4:6).
49:16
Rychlý gól domácích! Dostali se konečně do tempa a Pelhřimovští mají problémy v obraně.
49:15
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Ondřej Krejčí (3:6).
48:56
Tohle byla krásná akce domácích, kdy Hertl využil chyby brankaře a poslal krásnou přihrávku před branku, kde už Hocelík pálil do prázdné.
48:55
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Hertl (2:6).
47:40
Hosté se okamžitě dostali do akce dva na brankaře a trestají Bivoje dalším gólem.
47:39
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Lukáš Zrzavý (1:6).
47:36
Černý se mohl dostat do obrovské šance, ale netrefil míček.
46:33
Hosté nechtějí nic nechat náhodě a uzavřeli se v obranné polovině. Bivojové tak mají šanci útočit, ale je pro ně těžké vykouzlit nebezpečnou střelu.
45:57
Hostující brankář byl teď trochu zmatený, když se před ním strhla mela o míček, ten se ale odkutálel pryč od Pelhřimovské branky.
44:46
Bivojové se pořádně rozjeli a daří se jim vytvářet hodně šancí. Všechny ale zatím skončili u Pelhřimovského brankaře.
43:37
Valterovi se nepodařilo zpracovat míček a ke hře se tak dostávají hosté.
43:06
Hulič krásně pálil, ale ještě lépe zasáhl brankář hostí a vyrazil míček mimo branku.
41:39
Tichý pálil, ale minul Pelhřimovskou branku.
40:42
Poduška se sám tlačil na bránu, ale domácí brankář mu nedovolil ho překonat.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 5:14
40:00
39:00
Minuta do konce a domácí se usilovně snaží stáhnout náskok Pelhřimova. Do šance se dostal Skalitz ale trefil pouze brankaře hostí.
37:08
Obrovská šance hostů, míček se odrazil od tyčky.
36:35
Hosté okamžitě rozjíždějí přesilovou hru a dávají domácím zabrat.
36:01
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za bránění ve hře.
36:00
Hráč hostí po faulu nepříjemně upadl na hrazení a krvácí z boku. Zdravotník mu už volá sanitku.
35:55
Domácí už jsou v plném počtu a okamžitě otáčejí hru.
35:04
Dvanáct vteřin do konce Pelhřimovské přesilovky a domácí mají co dělat aby nedostali další gól.
34:04
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Václav Fučík (1:5).
33:08
Máme tu další gól a ještě dvě minuty do konce této přesilovky. Bivojové by se měli více snažit v obraně pokud chtějí mít ještě šanci na vítězství v tomto zápase.
33:07
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Martin Kos (1:4).
32:03
Domácím se teď podařilo vyhodit míček a trochu zklidnili hru.
31:08
První gól v této pětiminutové přesilovce. Pelhřimov má ještě skoro čtyři minuty šanci opět navýšit.
30:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (1:3).
30:31
Tentokrát uvidíme delší přesilovku v podání Pelhřimova. Uvidíme zda dokáží navýšit svůj náskok.
30:16
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK Bivoj Litvínov na 5 minut za hrubost.
29:07
Útočná kombinace Hocelíka a Hertla skončila těsně vedle tyčky branky hostů.
26:57
Krásný zákrok domácího gólmana teď zachránil Bivoje před další inkasovanou brankou.
26:39
Bivojští velmi přitvrdili ev hře a vypadá to, že se jim tom vyplácí. Pelhřimovští mají problém získat míček.
25:21
Tichý teď důrazně ubránil protihráče před domácí brankou.
24:21
Domácí se snaží vyrovnat zápas a daří se jim držet míček pod kontrolou.
23:16
Hosté nedají nic zadarmo a chvilkami to vypadá jako by stále hráli přesilovku.
22:00
Domácím se úspěšně podařilo odvrátit všechny hrozby a ubránili přesilovku Pelhřimova.
20:37
Pelhřimov opět hraje přesilovku a okamžitě tlačí na Bivojskou branku.
20:00
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 5:4
20:00
18:40
Pokud Bivojové o přestávku zapracují na přesnosti přihrávek, výrazně se jim zvýší šance na vítězství v tomhle zápase.
16:27
Tohle ale byla obrovská chyba hostujícího brankaře, který chtěl vykopnout míček ale místo toho přihrál Krejčímu který stál přímo předním. Bivojové snižují na 1:2.
16:26
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Krejčí bez asistence (1:2).
16:00
Obrovskou šanci teď měli hosté, ale i z půl metru míček přeletěl branku.
15:01
Domácím se občas podaří dostat ke střele, ale brankář Pelhřimova chytá výborně a nedovolí Bivojům skórovat.
11:34
Ke krásné střele se dostal Krejčí, ale hostující brankář perfektně zasáhl a Pelhřimovští domácí okamžitě potrestali další vstřelenou brankou.
11:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Tomáš Kocián (0:2).
10:58
Míček mají pod kontrolou už dlouhou dobu Pelhřimovští, ale domácí je nepustí přes polovinu.
09:53
Teď se domácím podařilo udržet míček před soupeřovo brankou, ale následná střela šla nad a ke hře se opět dostávají Pelhřimovští.
08:36
Brankář Bivojů zatím odvádí skvělou práci a hodně svým spoluhráčům pomáhá.
07:41
Domácí jsou pod tlakem a stále se jim nedaří pořádný efektivní přesun na útočnou polovinu.
05:53
Domácí teď měli šanci vyrovnat, ale konečná střela mířila přímo na brankaře Pelhřimova.
04:39
Pelhřimovští jsou zatím v převaze, Bivojům se nedaří úspěšně vytvořit gólovou šanci.
02:23
Hosté otevírají dnešní skóre krásnou akcí zleva doprava. Domácí brankář neměl šanci zasáhnout.
02:22
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Petr Poduška (0:1).
01:46
Hosté okamžitě pálí na litvínovskou branku, ale míček skončil pouze v boční síti.
01:02
Máme tu první přesilovku dnešního zápasu. Uvídime zda ji Pelhřimovští využijí.
01:01
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hra rukou.
00:34
Pelhřimov tu má sice jen jednoho fanouška, ale ten je slyšet mnohem víc než dvacet litvínovských.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Petr Poduška, Marek Švrkala, Václav Fučík, Martin Kos, Martin Blažek
00:00
Line-up domácích SK Bivoj Litvínov: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Jan Werner, Lukáš Černý, Viktor Hocelík, Daniel Hulič, Ondřej Hertl