2:1
3:0
6:3
- : -
branky (asistence): 01:00 Tadeáš Melíšek (Tadeáš Velechovský), 09:53 Jakub Nachtmann (Jan Hněvkovský), 21:52 Tomáš Nushart (Jan Hněvkovský), 24:59 Jan Hněvkovský (Ondřej Vaculík), 38:28 Jan Hněvkovský (Dan Moravec), 41:47 Jan Hněvkovský, 43:44 Jan Hněvkovský (Ondřej Vaculík), 48:30 Lukáš Nekola (Martin Halama), 50:27 Dan Moravec (Jan Hněvkovský), 52:04 Jan Bauman (Tadeáš Melíšek), 58:13 Martin Halama (Tadeáš Melíšek)
branky (asistence): 16:42 Lukáš Tomiczek (Michal Dombrovský), 43:15 Daniel Kotzur (Tomáš Bergmann), 44:45 Daniel Kotzur (Michal Dombrovský), 58:38 Jiří Šrámek (Marek Klečka)

BLACK ANGELS - 1. MVIL Ostrava WOOW 11:4
2. Tadeáš Melíšek, 10. Jakub Nachtmann, 22. Tomáš Nushart, 25. Jan Hněvkovský, 39. Jan Hněvkovský, 42. Jan Hněvkovský, 44. Jan Hněvkovský, 49. Lukáš Nekola, 51. Dan Moravec, 53. Jan Bauman, 59. Martin Halama - 17. Lukáš Tomiczek, 44. Daniel Kotzur, 45. Daniel Kotzur, 59. Jiří Šrámek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 21 - Vojtěch Kořínek 22; po třetinách: 2:1, 3:0, 6:3;
60:00
Komentář trenéra MVILU pana Svačinky: Dnešní zápas byl pouze o hlavách a ty měli čistější domácí. Když se k tomu přidá naše nemohoucnost vstřelil gól, výsledek byl na světe. Celá série byla o dvou postavách. Na straně domácích Tofi, u nás Roben. Přesto přeji domácím hodně štěstí v dalších bojích a děkuji divákům za skvělou kulisu.
60:00
Domácí slaví postup a teď je otázka, kdo si Blacky vybere. Ústí anebo Znojmo?
60:00
Komentář trenéra BLACK ANGELS pana Janečka: Dnes od první minuty zodpovědný výkon bez zbytečného rozptylování. Kluky musím pochválit za disciplínu a nasazení v průběhu prvních dvou třetin. Ve třetí se hra trochu utrhla ze řetězu, ale aspoň jsme si zvedli sebevědomí do dalších bojů. Ostravě děkujeme za sérii a přejeme šťastnou cestu domů. Velký dík patří divákům, kteří snad poprvé vytvořili kotel a strhli tak kluky do laufu.
60:00
Střely ve třetí třetině: BA 14, MVIL 8. Celkem: 33:25.
60:00
59:29
Nekola opět sám před brankářem a opět neúspěšný.
58:39
Ještě kosmetická úprava zápasu.
58:38
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Marek Klečka (11:4).
58:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Halama, asistoval Tadeáš Melíšek (11:3).
58:13
Diváci mohli vidět ještě ťukačku do prázdné po trase Kopecký-Melíšek-Halama.
57:33
Hostům se vůbec nedaří a asi se již vidí ve vlaku.
53:33
Nekola teď sám před brankářem neuspěl. Ludvík následně nechal vyniknout Kořínka.
53:16
Zápas domácí dohrávají v módu NHL 92 na beginnera.
52:05
Bauman napodruhé překonává Kořínka a desítka je načepována.
52:04
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Tadeáš Melíšek (10:3).
50:28
Nejflorbalovější akcí zápasu se teď prezentovala celá třetí formace. Po ose Král-Hněvkovský- Moravec se blíží desítka!
50:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dan Moravec, asistoval Jan Hněvkovský (9:3).
48:31
Hněvkovského show "kazí" kapitán Nekola.
48:30
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Martin Halama (8:3).
47:25
Na hřiště se nám dostává další člen širšího kádru Kronďák. Dočká se také Renčín?
46:45
Úspěšný hit si připisuje Ludvík.
44:46
S brankami se nám roztrhl pytel a zároveň hrníček.
44:45
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Michal Dombrovský (7:3).
43:45
Hněvka odpovídá: "Ne comebacku", když Vaculík našel přesnou žabičkou hůl střelce zápasu!
43:44
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Vaculík (7:2).
43:16
Hosté rychle odpovídají. Chystá se comeback?
43:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Tomáš Bergmann (6:2).
41:48
Pořadatelům přidal práci Jan Hněvkovský, kteří musí sbírat čepice z celé hrací plochy v Čakovicích. Domácí vedou již 6:1!
41:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský bez asistence (6:1).
40:42
Standardní situace trénovali také domácí, ale brankou neskončila.
40:00
40:00
Diváci viděli opět tři branky, tentokrát míček lovil jen hostující brankář. Střely ve druhé třetině: BA 8, MVIL 10.
40:00
38:29
Bývalý student Malostranského gymnázia Jan Hněvkovský je při chuti, když jeho chytrá střela propadla až do branky.
38:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Dan Moravec (5:1).
38:00
Dnešní utkání přilákalo do čakovické arény 140 diváků!
37:14
Rozhodčí uklidňují emoce po útočném faulu MVILU.
36:00
Slukovi se jeho faul zřejmě vymstil. Místo něj se na ledě ukazuje Moravec.
35:15
Tutovky teď nevyužili Melíšek ani Bauman.
32:52
Kopecký opět ztrácí balónek v útoku a nepotěšil svého trenéra Janečka.
29:57
Nachtmann si po útočném faulu stíhá ještě upravit účes, vše je v pořádku.
26:59
Nushart si vysloužil potlesk tribuny, když nastřádal cenné vteřinky za hostující brankou.
25:48
Ani teď hosté nevyužili možnost přesilové hry a domácí hrají opět v pěti.
25:47
Vyloučen hráč Tadeáš Melíšek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:10
Domácí v plném počtu.
25:00
Vaculík v oslabení proběhl ostravskou obranou jako za mlada a luxusně zadovkou našel Hněvkovského, který neměl problém zavěsit.
24:59
23:57
Opět skvělý Fibiger, který chytil střelu po skvělém krosu.
23:10
Přesilovou hru si zahrají také hosté.
23:09
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
22:21
Hněvkovský již mohl mít nahrávkový hattrick. Jeho nahrávku ale neusměrnil Král.
21:53
Nushart vymetl pavučiny na bližší a domácí tak znovu odskakují o dvě branky.
21:52
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Hněvkovský (3:1).
20:01
Ludvík na buly dnes 100 % a domácí mají mnoho času něco vymyslet v přesilové hře.
20:00
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Domácí začnou druhou třetinu v početní výhodě. Střely po první třetině: BA 11, MVIL 7. Přestávku zpestří zápas mládežnických týmů BA a zázvorový čaj.
20:00
19:07
Fibiger svým tygřím skokem drží domácí!
18:12
Ludvík uklidňuje hru svým typickým "no look pass" dozadu.
16:43
Secvičená standardní situace hostů z rohu a ti ukrajují náskok domácích.
16:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Michal Dombrovský (2:1).
15:11
Dombrovský nechtěně zablokoval Královu střelu, když schytal míček do choulostivých míst a musel střídat.
14:00
Domácí hostujícím nepůjčují balónek.
11:01
Kořínek teď drží MVIL. Ludvík našel Nusharta, který nechal vyniknout hostujícího brankáře.
09:54
Jan Hněvkovský našel geniálně Nachtmanna, který neměl problém trefit do prázdné.
09:53
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Jan Hněvkovský (2:0).
09:22
Cabiš nechal vyniknout Fibigerovu masku.
08:42
Melíšek se šikovně proháčkoval, ale Kořínek zasahovat nemusel.
07:33
Domácí obecenstvo se začíná probuzovat a podporovat domácí.
06:41
Ostravský Klečka předvedl povedenou kličku.
05:29
Hráči MVILU teď nadvakrát netrefili skákající balónek na brankovišti domácích.
04:55
Ludvík nechal vyniknout vyrážečku Kořínka.
03:04
Baumanova střela nenašla brankové zařízení MVILU.
01:33
Král nepochopitelně namazal hostujícímu hráči, Fibiger pozorný.
01:01
Kdo přijde pozdě, tak přišel o první branku zápasu. Velechovský natáhl od půlky a jeho střelu dorazil pohotový Melíšek.
01:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Tadeáš Velechovský (1:0).
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrál domácí Ludvík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Tesárek, Vítězslav Matěj, Daniel Cabiš, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Martin Halama, Ondřej Hněvkovský, Lukáš Nekola, Daniel Ludvík, Tomáš Nushart
00:00
Dobrý podvečer z Čakovic. Vítejte u elektronického zápisu rozhodujícího třetího zápasu, který rozhodne o postupujícím mezi nejlepší osmičku. První zápas doma vyhráli Blaci 4:0, v Ostravě byl úspěšný MVIL 7:3. O důležitosti utkání vypovídá také to, že tento zápas rozhodují nejlépe hodnocení rozhodčí, pánové Černý s Janouškem. Potvrdí se také dnes vítězné domácí pravidlo anebo uspěje ostravská rodinná firma Svačinků?