2:0
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 12:29 Tadeáš Velechovský (Tomáš Nushart), 13:25 Ondřej Sluka, 22:00 Jan Hněvkovský (Ondřej Vaculík), 55:36 Tadeáš Melíšek (Tadeáš Velechovský)

BLACK ANGELS - 1. MVIL Ostrava WOOW 4:0
13. Tadeáš Velechovský, 14. Ondřej Sluka, 23. Jan Hněvkovský, 56. Tadeáš Melíšek; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:3 + Michal Dombrovský 10; využití: 0:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Tomáš Fibiger 28 - Vojtěch Kořínek 25; po třetinách: 2:0, 1:0, 1:0;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Janečka: Díky divákům za parádní atmosféru! Důležitá výhra, ale pořád musíme vyhrát ještě jeden zápas! Zítra v Ostravě nás nečeká nic lehkého. Soupeři přeji šťastnou cestu domu.
60:00
komentář trenéra hostí pana Svačinky: Prostě tyto playoff zápasy miluji! Tvrdá hra, bohužel dnes jen ze strany domácích. My byli asi ještě ve vlaku, Zápas rozhodly dva faktory : naše nemohoucnost střelit gól v přesilovkách a vynikající gólman domácích. Zítra se lépe připravíme a u nás to bude bolet soupeře. Škoda, že tak vypjatý zápas kazili dva pánové, kteří chtěli hrát florbal... Děkuji divákům za skvělou atmosféru.
60:00
57:50
Úžasný kolotoč domácí první řady ukončuje zvonící tyč po střele Renčína.
55:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Tadeáš Velechovský (4:0).
54:16
Třetí formace domácích s Tomášem Nushartem pěkně zakombinovala a Honza "Hněvka" těsně minul.
53:01
MVIL přehrává domácí tým, který se přizpůsobil hře nahoru dolů. Potřebujeme hrát na míčku, ale hráči BA se nechávají strhnout do individuálních akcí.
52:22
Hráč MVILu Svačinka se těžce sbírá z hrací plochy.
51:19
Kaščík z MVILu sám na Fibigera. Fibiger drží a přivádí hosty k šílenství.
50:31
TOFI, ještě že jsme ho trejdly...
49:27
Domácí Fibiger drží jako zeď,
48:30
Z lavičky hostí slyšíme zabij ho tam. Velmi nesportovní.
47:40
Timeout BLACK ANGELS
47:40
Vyloučen hráč Tomáš Nushart družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:40
Trenér domácích zkušeně bere TIMEOUT. Hra se kouskuje.
46:57
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 10 minut za nesportovní chování.
46:57
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
45:42
Vyloučen hráč Tomáš Bergmann družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:02
Hostující brankář Kořínek skvěle kontroluje brankoviště i prostor za brankou.
45:00
Utkání sleduje 170 diváků - děkujeme!
41:34
MVIL nevyužil ani přesilovku, která byla rozdělena přestávkou. Kouč Svačinka burcuje tým ostrými výroky.
40:10
Nový hráč v sestavě BA Jan Kopecký srdnatě brání,
40:00
40:00
Statistika střel druhé třetiny: BA 9:8 MVIL.
40:00
39:50
Břevno MVIL. Reklamují branku - marně...
39:22
Vyloučen hráč Ondřej Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
32:22
Sluka v šanci minul míček.
30:12
Atraktivní hra 4 na 4. Akce na obou stranách.
30:10
Vyloučen hráč Lukáš Svačinka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hra rukou.
29:58
Vyloučen hráč Ondřej Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:43
Hoši z Ovy tvrdí muziku, ale bohužel zákroky mimo hru. Atmosféra houstne. Toto je PLAY OFF!
25:20
V hledišti vidíme trenéra Marka Vojtu z Ústí a dokonce i Honzu Šťastníka ze Znojma. Oba pečlivě natáčejí záznamový materiál. Koho si tedy bude volit Ústí je asi jasné...
23:45
Ostravská první řada dělá potíže domácím, ale žádnou loženku si nevytvořila.
22:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Vaculík (3:0).
22:00
Hněvkovský našel míček v brankovišti a pak ho hned loupnul Kořínkovi do víka.
20:00
20:00
Statistika střel po první třetině: BA 10 : 12 MVIL.
20:00
18:47
Domácí skvěle brání a když už selže obrana zasáhne zatím bezchybný Fibiger.
16:10
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
15:21
Domácí třetí formace uzamkla hosty a skvělou střelu Nusharta Kořínek vyrazil ramenem mimo branku.
14:08
Domácí v rychlém sledu střílí krásné branky...
13:25
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ondřej Sluka bez asistence (2:0).
12:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Tomáš Nushart (1:0).
11:09
Aréna se stále plní diváky.
08:01
Přesilovka hostí bezzubá.
06:08
Vyloučen hráč Martin Halama družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
04:40
Bez brankových příležitostí, ale domácí presují a získávají míčky.
03:06
Zatím se týmy pouze "oťukávají".
01:40
Hosté kombinují na své polovině. Domácí pečlivě brání.
00:35
První vlaštovka od domácího matadora Hněvkovského.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek, Adam Tesárek, Marcel Jakubec, Lukáš Svačinka
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Martin Halama, Ondřej Hněvkovský, Daniel Ludvík, Jakub Renčín, Lukáš Nekola